Загрузка..

Peugeot 3008 eHDI 1.6 2014 робот

Peugeot 3008 eHDI 1.6 2014 робот

Сообщение largiy 12 мар 2019, 21:45

Привіт,приймайте поповнення))
Машинку брав б.у ,пробіг 60 т ,дизель 1,6 робот . Клімат,передні задні парктроніки,датчик дощу світла і купа всякого іншого типу грип контроль радує,але з тим всім ще не розібрався.Коливався брати - не брати до останньої хвилини. Основний сумнів був щодо комфорту підвіски. Пересів з Дастера. Через тиждень експлуатації можу сказати що з підвіскою проблем для мене нема.В міру жорстка без дискомфорту,по великому рахунку глобально від попереднього авто не відрізняється.Багато хто жалівся що гримить на ямах у відгуках,я б не сказав,не виявив таких нюансів. До робота помало привик.Катаюсь в звичайному рижимі,до 40-50 км якщо на авторижимі то не стартанеш швидко без ривків робота ,далі все ок,прискорення впевнене і плавне. Так як це мій перший робот відразу перевірив акум і генератор,тут з толкача не заведеш) але виявилось з цим все ок. Салон після Дастера звичайно не порівняти,кращий в рази.
Ну тепер з чим не розібрався,роботу передніхзадніх парктроніків так повністю і не зрозумів,клімат поставив на автомат ,теж так і не зрозумів що там і як до кінця,коли з салону бере повітря коли ззовні. Резину на літо хотів ставити 21565 16 (рідна 21560 16) але покатавшись вирішив не ризикувати,мені плавності ходу вистачає,смислу 0. З негативного,в той час коли розхід по трасі радує (5,2-5,5) при швидкості 110-130,то по місту ні,комп видає 8,5-9 літрів(правда ще 100 км по місту нема для статистики).Мяко кажучи для такого двіжка закруто,правда середня швидкість 30,і малі пробіги по 5-7 км.Може просто не встигає прогрітися? НЕ зрозуміло з цим. Поки все,якось так))
largiy
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Peugeot 3008 eHDI 1.6 2014 робот

Сообщение zuh 13 мар 2019, 05:01

Поздры!
Пусть радует!
По поводу расхода, так с такими пробегами вроде норм. У меня по 10 км пробеги, зимой не успевает прогреваться. Так в раене 7 выходит. Борт комп то такое. По заправке смотри, хотя там тоже не дольют...
Зы. Фотки давай!
zuh
Старожил 

Сообщение Платонович 13 мар 2019, 08:03

largiy
Поздравляю! Пусть радует и не ломается :drinks:
Изображение
“Любіть Україну, або ідіть геть! Держава понад партії, нація понад класи”. Симон Петлюра.
Платонович
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение Delfi 13 мар 2019, 09:55

friends поздравляю!
Изображение
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Сообщение largiy 13 мар 2019, 17:13

zuh писал(а):Поздры!
Пусть радует!
По поводу расхода, так с такими пробегами вроде норм. У меня по 10 км пробеги, зимой не успевает прогреваться. Так в раене 7 выходит. Борт комп то такое. По заправке смотри, хотя там тоже не дольют...

[quote="zuh"]Поздры!

Дякую,на рахунок витрати палива ви були праві,обнулив лічильник,новий розхід показує вже 6,7 літра по місту,5,1 по трасі,дійсно багато факторів впливає і він не точний,
Помию тоді будуть фотки)
largiy
Прохожий 

Сообщение largiy 15 мар 2019, 15:19

Помив, колір як на мій смак цікавий, пр великому рахунку це зіграло не малу роль при виборі)
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
largiy
Прохожий 

Сообщение Пыжде(Д) 18 мар 2019, 08:28

Привет. Поздравляю, аппарат отличный. Я после 3008го 3 месяца катаю 508й, но до сих пор не могу к нему полностью привыкнуть. И иногда с ностальгией вспоминается 3008й. По расходу... так и будет при твоих режимах езды. Для сравнения: весна-лето-осень у меня при средней 28-31 км/ч был 6.5-7.0 л. зимой на литр больше. Но и забеги у меня по 20 км в одну сторону. Ща придет полноценное тепло, прогревать не надо и расход упадет.
PEUGEOT 508 2.0HDI Allure AKПП, 2011г.
Пыжде(Д)
Прохожий 

Вернуться в 3008