Загрузка..

308 SW II ACTIVE BlueHDI 1.6 AT

308 SW II ACTIVE BlueHDI 1.6 AT

Сообщение AleksML 01 мар 2018, 11:15

Скористувавшись знижкою на авто попереднього модельного ряду придбав авто в сім'ю. На тестдрайві найбільше вразив I-Cockpit (з моїм зростом 2+ метри маленький руль - просто знахідка, і панель приладів над кермом сподобалась) та 6-ти ступенева коробка-автомат. До неї якось не планував брати автомат, думав взяти механіку. А тут - сподобалось як автомат відпрацьовує. Автомобіль вже проїхав понад 1000 км. Середні витрати палива 6,4. Розраховував що буде поменше - буде, хто підкаже?

Килимки та бризговики купляв не в салоні. Килимки замовляв для універсалу, а дали - для хетчбеку. Доведеться задні міняти.

Приймайте до пежоводів, та підказуйте про що ще писати :)

P.S. Фото ще в салоні:
Изображение
Последний раз редактировалось AleksML 02 мар 2018, 06:11, всего редактировалось 1 раз.
Multi multa nemo omnia novit.
AleksML
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: 308 SW II ACTIVE BlueHDI 1.6 AT

Сообщение g1915 01 мар 2018, 18:59

Вітаю! Дорестайл чи вже після рестайл?
Думаю що розхід мав би з часом ще трохи впасти.
g1915
Пешеход 

Сообщение mgl 01 мар 2018, 20:03

2+ :? А как за тобой сесть в 308м ? :D
Поздравляю! Связка 1.6hdi и акпп по моему мнению самая удачная!
mgl
Фанат 

Сообщение zuh 01 мар 2018, 20:15

Поздравляю!
Связка хорошая- спору нет.
Фотки выкладывай!
zuh
Завсегдатай 

Сообщение Odessa_79 01 мар 2018, 21:00

Поздравляю!
ни гвоздя, ни жезла!
фото в студию.
Odessa_79
Знаток 

Сообщение AleksML 02 мар 2018, 06:13

mgl в універсалі салон довше на 10 см порівняно із хетчбеком, тож в принципі сісти можна :) Питання в комфорті такого сидіння :D

Фото додав в першому пості. Не розібрався чи можна на форум завантажувати фото, завантажив через радікал (без посилання).
AleksML
Прохожий 

Сообщение AleksML 02 мар 2018, 06:26

g1915
Odessa_79
zuh
Дякую за привітання! Ось інший ракурс, вже з номерами :)

До речі під час оформлення в МРЕВ сталася прикрість - в техпаспорт внесли прізвище латиною із грубими помилками, зухвало ігноруючи постанову КабМіну №55 від 26 січня 2010 р. "Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею". Ще й намагалися розповідали що у них так програма працює, і є інші варіанти транслітерації.

Довелося домовлятись і переробляти, через це машину отримав на 2 дні пізніше.

Изображение
Последний раз редактировалось AleksML 02 мар 2018, 06:27, всего редактировалось 1 раз.
AleksML
Прохожий 

Сообщение AleksML 02 мар 2018, 06:38

Зимову гуму поставив Fulda Kristall Control HP2 205/55 R16 91H - наразі задоволений, правда аби куди не заїжджаю :) Думав взяти 205/60, але вирішив поки що взяти штатну.
Заправлявся 2 рази, поки що заливаю Shell DP V-Power. Потім подивимось, читав на укравто непоганий дизель, треба буде спробувати. Тільки заправка по дорозі на роботу, а на роботу завжди поспішаєш :)
AleksML
Прохожий 

Сообщение AleksML 02 мар 2018, 06:52

І є у мене 2 питання. Може допоможете.
1. Читав що ставлять сітки між радіаторною решіткою та радіатором. Чи це потрібно в моїй моделі, та де це можна зробити в Києві? Офіціали сказали що у них є тільки якась зимова, яку на літо треба знімати.
2. Встановлення бризговиків - я їх вже прибав (до речі прикладали задні - підійшли від хетчбека) :) а тепер думаю - ставити самому чи краще звернутись на сервіс? У кого який досвід?

Дякую!
AleksML
Прохожий 

Сообщение mgl 02 мар 2018, 07:08

Конкретно по вашему авто не подскажу но!
Есть зимняя накладка на передний бампер. Для чего она нужна... Бывает, попадает снег между радиатором и вентилятором(так было на 406 и на ситро С4) идет сильня вибрация по кузову. Я бы поставил эту накладку.
По поводу доп сетки, нужно смотреть, как расположен радиатор и есть ли там родная защита от камней.
На свой гольф я поставил доп решетку, т.к. родная сетка с очком 1.5см на 1.5см пропускала все камни. Ставил обычную сетку аля для тюнинха. Но это в любой мере колхоз.
По поводу брызговиков! На зад я бы поставил, на перед нет! Я лично их постоянно отрываю. Не буду спорить, может это лично моя проблема, но я обычный среднестатистический водитель. Еще я бы смотрел на такой фактор- если при вывороте руля до упора грязь летит через окно в салон, то ставить очень даже нужно! На пежо 307 такой проблемы не испытывал, а на гольфе 5 уже не один раз на рыбалке вытирал лицо тряпкой :D
mgl
Фанат 

След.

Вернуться в 308 II