Загрузка..

308 1.6 Hdi 115 Allure Red Babilon

Сообщение margadon 14 сен 2011, 20:39

Замовив машину. Поки чекаю. Обіцяють на січень.
З додатків сигналка, JBL hi-fi(разом з нею йде ESP) і два парктроніки. Ну от таке. Поки в мене більше питань. Вивчаю форум і мануали... :)
"Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people."
-- Eleanor Roosevelt
margadon
Водитель 
Страна: Ukraine (ua)

Re: 308 1.6 Hdi 115 Allure Red Babilon

Сообщение Виктор Донецк 27 дек 2011, 12:12

sasha817 писал(а):Дочекаєтесь заміни на постійний, як мій колєга, тоді оновите "космос"

Ну почему же? Мне с постоянным обошлось в 5585
Виктор Донецк
Знаток 

Сообщение vovadema 27 дек 2011, 12:18

Мені казали на постійний без порблем можна поміняти :?
vovadema
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение sasha817 27 дек 2011, 13:06

Немного не по теме: Уточнив заради цікавості - можна безкоштовно (зайнятись орально-церебральним с..сом з працівниками ДАЇ) або через "знайомства", що останнього разу - а саме в липні - коштувало товаришу біля 80 уйо. Але за 40 хвилин. Кому що дешевше...
sasha817
Водитель 

Сообщение romadone 27 дек 2011, 20:08

замена временного на постоянный мне обошлась в 400грн., делал сам

отправлено гребаной топталкой :D
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Сообщение margadon 29 дек 2011, 18:51

Сьогодні практично закінчилася перша заправка. Заправився. Статистика така. 700 км проїхано зслито 51 л. Shell V-power diesel. Розхід 7,28. По БК розхід 8,1. Дивно на попередній машині такого не було. Копійка в копійку зходилося. Сьогодні заправився на ОККО. Моніторю далі.
"Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people."
-- Eleanor Roosevelt
margadon
Водитель 

Сообщение chapa 29 дек 2011, 20:14

margadon
Я від"їздив два роки на дизельному акценті і зробив висновок що найкращий розхід був на солярі з GFC (євро дизель, цей що дорожчий), друге місце зайняла для мене заправка WOG, але знову ж таки на яку попадеш...Shell V-power diesel - чесно, не відчув нічого я в цій солярі...тільки переплата. ОККО дуже рідко попадала нормальна....багато шуму і вібрації хіба.
Одного разу залив Pulls Diesel на ОККО і поїхав у Відень, на автобані думав прокляну цю солярку...швидкість 130, обороти під 4 тисячі і більше не розганяється....коли нарешті вона закінчилась я залився в Австрій найдешевшою і 150-160 акцентик їхав і обороти тримав біля 2.5 тисяч.
7.28 то не мало як для дизеляки...правда по місту на акценті у мене менше як 6.8 мабуть не було...правда там бортового нема і рахував повний бак + пробіг на ньому...тобто не точно.

Додано через 8 хвилин 20 секунд:
Доречі, знайомий має Кіа Спортедж новий з мотором 2.0 CRDI той що на 180 коняк майже, то у нього розхід по місту 11...хоча по паспорту 9 з копійками...
chapa
Пешеход 

Сообщение margadon 29 дек 2011, 20:37

Дякую за комент. Цікаво!
Сподіваюся, що все таки машика розїздиться після певного пробігу. Поки ж пробіг ю тих самих 700 км...
Але ж ЯК ВОНА ЇДЕ!!!

Заправлявся на виїзді з Сихова на міст Кирпи. Виїхав під горку на міст, порвав всіх. Спамятався, коли повертати потрібно було в сторону Рукавички. Швидкість 120, і не газував майже...
-- Eleanor Roosevelt
margadon
Водитель 

Сообщение vadim-61 29 дек 2011, 21:15

У меня совпало с Ромаданом почти по солярке в разных областях.1 место v-power.2 место ОККО -пульс.3 место Мозырьский нпз на ВОГ(на ОККО жуть).4 место Румыния на ВОГ.Это все стандарт евро.5 делят Лукойл и Лисичанский НПЗ(например на шелл) немного не дотягивающие до евро.

Добавлено спустя 6 минут 43 секунды:
Я не сильно претендую на точность.V-power расход 5.0 . ОККО пульс расход 5.2 .Мозырь и Румыния расход 5.5. По трассе.Но удовольствие от езды V-power вне конкуренции.Сажусь на хвост и на подъемах имею многих.Хотя у меня и тяжелая машина бегемот. good и лошадок 92.Продставляю как летает 308 115 лс. good
vadim-61
Фанат 

Сообщение Виктор Донецк 30 дек 2011, 07:23

margadon писал(а):Сьогодні практично закінчилася перша заправка. Заправився. Статистика така. 700 км проїхано зслито 51 л. Shell V-power diesel. Розхід 7,28. По БК розхід 8,1. Дивно на попередній машині такого не було. Копійка в копійку зходилося. Сьогодні заправився на ОККО. Моніторю далі.

Ключевое слово "практически". Обнули на 1000 (ну какой никакой а обкаточный режим) и еще через 2000 - 3000 доверяй статистике
chapa писал(а):V-power diesel - чесно, не відчув нічого я в цій солярі...тільки переплата

аналогично
Виктор Донецк
Знаток 

Сообщение sasha817 30 дек 2011, 07:39

Немного не по теме: Враховуючи, що ГФЦ "продали", я би зараз не ризикнув там заливати будь-що...
sasha817
Водитель 

Пред.След.

Вернуться в 308