Загрузка..

308 1,6 HDi 90 Confort Pack 2010 lesin

308 1,6 HDi 90 Confort Pack 2010 lesin

Сообщение lesin 24 ноя 2010, 19:37

Всім привіт!
В серпні замовив пиж 308 1.6 Hdi 90 к.с. у виробництво в наступній комплектації: ESP, сигналка, клімат, підігрів сидінь, протитуманні фари - ціна 145 тис..
Через 3 тижня подзвонив менеджер і сказав, що є можливість дозамовити шкіряний руль і підлокітник між передніми сидіннями - ціна плюс 210 дол. Замовив!
На початку листопада подзвонив менеджер і сказав що прийшла машина, але без шкіряного руля :evil: , але замість цього мені дали як опцію електросклопідіймачі задніх дверей і бокові подушки безпеки. Ну, різниця по грошах вийшла десь 190 дол. в мою користь і я змирився. АЛЕ в кінці при передачі авто виявилося що руль шкіряний все ж таки встановили і додаткові опції не забрали 8-) . Радий як слон :drinks:

Машинка проїхала тільки 200 км. і розхід дизеля десь складає 6,2 (3) л. на 100 км.
lesin
Фанат 
Страна: Ukraine (ua)

Re: 308 1,6 HDi 90 Confort Pack 2010 lesin

Сообщение slotracer 30 окт 2013, 11:31

lesin
Про опору писали уже много.ВД не смазывает резину,а разъедает,поэтому и эффекта нет.Я у себя использовал силикон в аэрозоле.На год хватает.Перед зимой побрызгаю для профилактики.
slotracer
Знаток 

Сообщение lesin 30 окт 2013, 12:26

Admin
те що темніє це я знаю, але просто спостерігаючи за заміною масла в бензомоторі помітив, що воно не таке чорне як у мене при одноковому інтервалі заміни 10 тис.
Якщо Тотал розрахований на 30 тис. для пального і умов в Європі, то принаймні їздячи на авто в м. Києві, де і вибір АЗС, і не так все брудно як в деяких містах України, як на мене можна такий інтервал встановити в 15 тис..
Одне що треба для себе вияснити, це те чи дійсно Мотюль покаже себе кращим за Тотал на тракторі.

П.С.
СТО міняли б масло і кожні 1000 км. бо це їх заробіток і нам легше що двигун "типу чистий".
lesin
Фанат 

Сообщение Admin 30 окт 2013, 12:45

Не путай мягкое с теплым ) причем тут топливо к маслу, оно аш никак с маслом не контактирует, не повторяй чужой бред, так как если бы топливо контактировало с маслом у тебя бы было 2 уровня ) А по поводу темноты масла, так у меня практически сразу оно становится черным , что на дизеле, что на бензине и что из этого ) менять каждые 5 ткм как некоторые идиоты это делаю и еще пишут что так нужно делать всем, стать подобным кому то ) и помогать улучшать кого то благо состояние. Чернота масла, это не есть плохо и мотору от этого не хуже, это говорит о том что оно моет мотор - правильно работает. Само по себе масло изначально темное )

[ Сообщение отправлено с мобильного устройcтва ]
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение pegonak 30 окт 2013, 12:54

lesin
а то, що на заправці в бензиновий авто ллють не таке паливо, як ти ллєш у свій, не викликає в тебе якихось запитань, наприклад, то паливо дорожче, значить воно якісніше і т.п.? ;)
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение lesin 30 окт 2013, 13:04

pegonak
Рома, до чого ти пишеш про паливо, я цю твою тонку "грань" не можу зрозуміти?
Те що я порівняв злите масло з бензо і дизеля тебе поставило в ступор?
На рахунок присадок до палива то це інша історія...
lesin
Фанат 

Сообщение pegonak 30 окт 2013, 14:13

lesin
чого такий серйозний?! ;) Чому в ступор? Ні, просто кумедно, чому ти вирішив, що воно повинно бути прозорим, і для порівняння приводиш оливу з авто з іншим типом двигуна? Тому й жартую про паливо =) Крім того, про це вже були розмови.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение lesin 30 окт 2013, 14:29

zuh
після того як тобі виставили на компі ТО 10000, ти не клацав по кнопці сервісу ближче до 10000 км., яку тобі цифру показує залишку до ТО?
lesin
Фанат 

Сообщение zuh 30 окт 2013, 17:20

с каждой сотней км всё меньше и меньше. сегодня пробег 19200, так рисует ключ и пишет 900. чуть позже сделаю фото.

Гифки
ИзображениеИзображение
Последний раз редактировалось zuh 30 окт 2013, 18:22, всего редактировалось 1 раз.
zuh
Завсегдатай 

Сообщение lesin 01 ноя 2013, 04:43

приділив трошки часу маслу Motul, яке купив для заміни в двигуні і знайшов таку інформацію на їх сайті -
Макс. пробег в милях 12500
Максимальный пробег (км) 20000
Максимальный срок (месяцев) 24

Думаю що спір про максимальні допуски пробігу масла в 10000 км. є міфом придуманим нашими СТО або людьми що дуже люблять свої авто та помішані на чистоті. І те і інше є марнотратством.
Можливо я помиляюсь як і виробник Motul, то тоді прийдеться розплатитися ремонтом двигуна crazy
Експеримент в ТО 15000 стає все більш реальним як на мене, при цьому планую міняти фільтр масла, салону та двигуна. Фільтр пального буду міняти раз в 30 тис., щоб було легше приурочити його заміну з ТО, а не як по регламенту 40 тис., хоча в Європі його міняють раз в 45 тис. - тут стану на сторону чистюль і марнотратників зважаючи на його ціну 190-200 грн. :lol:
lesin
Фанат 

Сообщение Платонович 01 ноя 2013, 06:19

lesin
Если опоре двигателя (подушке) кирдык, то смази не эффективны.
Изображение
“Любіть Україну, або ідіть геть! Держава понад партії, нація понад класи”. Симон Петлюра.
Платонович
Клубный пользователь Клубный пользователь

Пред.След.

Вернуться в 308