Загрузка..

308 1,6 HDi 90 Confort Pack 2010 - Пижик :)

308 1,6 HDi 90 Confort Pack 2010 - Пижик :)

Сообщение pegonak 05 ноя 2010, 22:09

Вітаю всіх!
Ну от, і ми (я і моя дружина) отримали бажане і очікуване ще з серпня авто.
Скрытый текст:
Коротко історія вибору. Нам дуже подобався лансер ікс, особливо дружині, хоча вона чомусь постійно називала його ланос ))) мені була симпатична міцубісі як така, ще з дитинства.
Ще я розглядав моделі хюндай, бо товариш володіє акцентом два роки, задоволений. Мені був до вподоби ай30.
Так сталося, що через одне з моїх захоплень я познайомився з одною вельми дивною персоною на ім'я Таз ))) Який привернув мою увагу до пежо. Хоча спочатку я взагалі не дивився на європейські моделі, бо мені здавалося, що вони будуть дорожчими за японські і корейські. На диво, з пежо виявилося інакше, якщо розглядати нормо-години, ціну на авто з врахуванням якості виконання, комплектації, загального враження і т.п. Потім я потрапив на цей форум, через того ж Таза )) Ну і панєслась )))
Не зважаючи, що недалеко від нашого місця проживання є салони міцубісі, кіа, що на Подолі, потім салони, що на Петрівці, нас занесло в перший салон саме в Пежо, аж на Героїв Дніпра!
На той момент я не мав прав, лише почав навчатися. Я нічого майже не розумів у авто - всі вони мені здавалися коробкою на колесах.
Зайшовши в салон, ми буквально з першого погляду закохалися у 308! Це капець, я вибрав авто серцем, як і дружину, гг. Аня привіт )) І друзів, товаришів.
І ось так склалося, що цей мій спосіб обрання не підводив мене, і я дуже щиро надіюся, що і у випадку з авто сталося так само вдало.
І хоча наш Пижик, - сімейна рада зголосилася, що це парубок ))) , не такий пихатий як той, що ми побачили першим у салоні - ПП з скляним дахом і т.п., але ми його дуже полюбили і теж з першого погляду, як вийшли з кімнати очікування блубоксу Пежо-Ілта у Підгірцях.

На жаль, я продуплив і не зробив перше фото ще там, але цей момент я запам'ятав - він стояв справа від входу до будинку, посміхаючись мені своєю широкою зубастою усмішкою :)
Після короткого знайомства, нам дозволили трішки покрутитися на майданчику біля салона. Під скрики Анюти я трошки покрутився, потім наш досвідчений товариш наклеїв нам необхідні бамажки на лобове, і ми з ним помінялися місцями. Він доволі захопливо зазначив, що хоче нову машину (наразі в нього акцент), але скромно промовчав, що хоче саме Пежо ;) я, - сама скромність, додав це за нього )))

Потім, ми поїхали. Останній раз я керував не менше місяця тому з інструктором, на учбовому авто (з дубльованим керуванням). Тому, а ще й через інші почуття, я дуже хвилювався.
Трошки проїхалися по трасі, я здійснив свій перший обгін! "УУУУррррррмммм" - сказав Пижик і легко на третій (чи четвертій? не пам'ятаю яка була швидкість, може 60-70) за лічені секунди додав кілометрів з п'ятнадцять-двадцять на годину, і фура лишилася позаду.
Чи то через хвилювання, чи то через пізній час, чи через погано освітлені дороги, або через усе разом, мені здавалося, що я геть нічого не бачу... Але через декілька хвилин ми наздогнали затор на набережній перед Поштовою пл, і вже по світлу габаритів орієнтуватися стало значно легше.
Сьогодні ж, я зустрів першого регулювальника... Не знаю, що саме він показував, але мені здалося, що можна було їхати - схоже він показував "рух прямо" ))
Доречі, Пижик наш дуже гоноровий - так і відмовлявся слухатися мої різкі вказівки, глох, і здригався )) Але напрямок руху тримав як треба.
На півдорозі додому, якраз на прямій, майже безлюдній вуличці, де я думав пролетіти за хвилинку, довелося постояти п'ять хвилин - спітніло лобове, та так, що не було нічого видно. Розібралися методом наукового тика та домислами із системою вентиляції.
Приїхавши додому, ми взяли висоту - виїхали на наш перший бордюр, потім трішки відпочили, послухали радіо, зафіксували показники пробігу, погралися з блокуванням з ключа. І пішли відпочивати...

А ще я сьогодні поганяв під дощем, по калюжах - захопливе відчуття польоту, коли по калюжі їдеш. Певно небезпечно так, тому не варто так гратися.
Поки що все :) Продовження буде.

На згадку
Изображение
Uploaded with postimage.org

З додаткового обладнання поки що лише захист картера двигуна. Разом із аварійним комплектом їх вартість склала майже 1200 грн.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 
Страна: Ukraine (ua)

Re: 308 1,6 HDi 90 Confort Pack 2010 - Пижик :)

Сообщение pegonak 28 мар 2016, 09:54

romadone
так, саме той кронштейн і далі за ним. Але в мене ще й кріплення між трубками зламалися, там де ти кажеш, ущільнювач зноситься. Можливо, від вібрації, або під час якогось із ТО, але довести цей факт не можливо.

Тепер думаю чим би ті патрубки зкріпити до купи, щоб щільніше було. Може якимось армованим скотчем підклеїти?

Зі: Овва! Бачу, що масова проблема! Цікаво, чи можна пред'явити претензію до виробника щоб відремонтували?

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 28 мар 2016, 10:08

Я крепил стяжкой к патрубку турбины
romadone
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение pegonak 28 мар 2016, 10:26

Ні, ми про різні місця. Я маю на увазі як скріпити між собою патрубки для повітря в глибині під капотом. Десь у мене було фото, знайду, то викладу.

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 28 мар 2016, 11:31

pegonak
я тебе зрозумів, я вставляв його на місце і кріпив стяжкою, що б не вилітав
romadone

Сообщение IRBIS 28 мар 2016, 14:16

я так фиксирую с первых дней (по опыту отцовских HDI) и все втулочки и крепления целы и вибраций нет.
IRBIS
Старожил 

Сообщение pegonak 28 мар 2016, 20:11

romadone
ось, знайшов фото. Ти стяжкою фіксував у місці 1, до трубки турбіни, щоб не злітало з кронштейну з резинкою.

А я додатково про фіксацію патрубків повятряної трубки в місці 2, там пази кріплення зламані, і верхній патрубок погано тримається в нижньому, не щільно сидить.
Хіба їх якоюсь стяжккою можна зафіксувати між собою?

P308-air-pipe.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение pegonak 28 мар 2016, 20:12

IRBIS
ну, в деяких місцях має бути люфт, інакше може розвалюватися якесь кріплення там, де не слід.

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение IRBIS 28 мар 2016, 20:21

як бачиш все ціле - 85 тис.
IRBIS
Старожил 

Сообщение pegonak 28 мар 2016, 20:41

IRBIS
ну, сподіваюся, що так. Просто, я свій роздовбаний патрубок випадково знайшов, закортіло знайти джерело дивного шуму =)

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 29 мар 2016, 04:34

Я фіксував 2 в 1. Без стяжки патрубок вілітав з корпусу фільтра. Як тобі ще пояснити я вже не знаю)
romadone

Пред.След.

Вернуться в 308