Загрузка..

308 HDi Active hatch white

308 HDi Active hatch white

Сообщение Orest_WRX 23 фев 2012, 13:52

І так.....не так давно виникла потреба другої машини в сімї основні критерії були націлені на новий економічний автомобіль, тому наш вибір пав на 308 hdi. Машинка була куплена 15.12.2011р. пробіг на даний момент 4600км. розхід зупинився на 6.8л. покищо тішить і радує...з допів було дозамовлено лише панораму, оригінальні релінги, килимки резинові і тканинні..... також не так давно придбані R-18 оригінал на літо.
Тому приймайте ще одного пижевода зі Львова....
Изображение

Изображение
Последний раз редактировалось Orest_WRX 23 фев 2012, 13:56, всего редактировалось 1 раз.
Orest_WRX
Пешеход 
Страна: Ukraine (ua)

Re: 308 HDi Active hatch white

Сообщение vovadema 14 мар 2012, 20:49

який розхід по альпах?
vovadema
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение Orest_WRX 15 мар 2012, 10:31

Так тяжко сказати, середній розхід по автобанах з швидкістю 130-150 км/г через Словакію, Австрію по Італії і назад в сумі 3200км за 7-м днів розхід зупинився на 6.2л по баках вийшло 3+ 40 л тобто три з половиною бики.....різниці між їхньою і нашою соляркою не побачив ніякої ні по розходу ні по динамиці ні по плавності роботи двигуна ніяких змін не було!!! ціни в них не кримінальні Словакія 1.50, Авчтрія 1.41, Італія 1.48 евро за літр на самих автобанах чуть дорожче +5-10 центів до літри.
Последний раз редактировалось Orest_WRX 15 мар 2012, 10:33, всего редактировалось 1 раз.
Orest_WRX
Пешеход 

Сообщение Orest_WRX 12 июн 2012, 01:13

І так за 7-м місяців нашої дружби з пижом обїхали пів Європи friends , пробіг на сьогоднішній день 18100..проблем ніяких тьху тьху тьхуне було і сподіваюсь не буде........розхід по банах з швидкістю 140-150+ 6.8-7л.максимум, що показував комп, що відповідно просто не може не радувати :) ....в режимі повного тошнилова реально залізти в 3.6-4л. на 100км, але це того не варте.... ;)
Пара фот....
Изображение
Лев на узбережжі океану :stars:
Изображение
Максимум 190-195 більше не їде провіряв не одноразово :D
Изображение
ну і я з другом в країні (місті) наркоманів, трави і тюлпанів :D
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Orest_WRX
Пешеход 

Сообщение stefano75 04 ноя 2012, 14:10

Привіт!Мене звати Степан,мене зацікавило,скільки коштувала (доп.опція) панорама,і саме замовлення, де було виконано на фабриці "Пежо" чи у Львові на сервісі? :)
stefano75
Прохожий 
Страна: Italy (it)

Сообщение Admin 04 ноя 2012, 18:57

stefano75, панораму только на заводе устанавливают
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение Orest_WRX 18 дек 2012, 19:54

Доброго вечора всім....давно тут вже нічого не писав аж заскучився :D
Але буду ближчим до теми пробіг на даний момент 25600км зауважень до машини наразі не має окрім як появився скрип з заду в салоні наскільки розумію від замка задньої кришки (може підскажите як вилікувати) і появився стук в рейці правда доходить він з салону таке враження, що на хрестовинах саму рейку їздив підтягувати не допомогло (можливо в когось було подібне буду вдячний за поради) планую поїхати до офіціалів на консультацію. Ну і з приходом зими і морозів надумався поміняти фільтр палива з відси і питання хто порадить де і який придбати, яка ціна буде прийнятною....дякую і чекаю на поради.
Последний раз редактировалось Orest_WRX 18 дек 2012, 19:56, всего редактировалось 1 раз.
Orest_WRX
Пешеход 

Сообщение romadone 18 дек 2012, 20:12

Задній замок змастити літолом, фільтр взяти оригінал, з рульовою - на діагностику. В себе на нерівній бруківці іноді помічаю подібне останнім часом. Але не переймаюся поки що.
[Сообщение отправлено с мобильного устройcтва]
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Сообщение Viking 18 дек 2012, 20:23

Orest_WRX
Не тебя ли я сегодня видел возле оперного в районе 18.30, если да то прикольно корма смотрится без опознавательных знаков Пежо
Последний раз редактировалось Viking 18 дек 2012, 20:24, всего редактировалось 1 раз.
Viking
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение Orest_WRX 19 дек 2012, 11:00

romadone, дякую попробуєм, доречі стук рейки появився після того як я змінив положення рульової колонки, яку не рухав довгий час.....
Viking ні це був не...
Orest_WRX
Пешеход 

Сообщение romadone 19 дек 2012, 13:50

Возможно. Как будто на боковой полочке под рулем стучит барахло. Нужно поэксперементировать с положениями руля. У меня максимально утоплен и на 2/3 вниз.

[Сообщение отправлено с мобильного устройcтва]
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Пред.След.

Вернуться в 308