Загрузка..

Пижик 308 1,6VTi механіка

Пижик 308 1,6VTi механіка

Сообщение v.dubin 24 фев 2014, 12:25

Всім привіт!!!
Після довгої продажі своєї десятої лади, відсидівши в статусі "ждуна" та об’їздивши пів західної України в пошуках нового чотирьох колісного друга, зовсім несподівано в око впало гарне Пежо 308, яке в 2 годині їхало до мене в гараж =)
Моє задоволення від французького лева не має меж.... Настільки задоволеним автомобілем я ще не був ніколи.
Хоч і авто б/у, але дуже доглянуте та акуратне. Не бите, фарбований тільки задній бампер.
Одразу ж замінено задні амортизатори та сайлентблоки. Більше по ходовій нічого не турбує.
Пробіг на момент купівлі 64тис.км. двигун 1,6 120 коників. Комплектацію не знаю, можливо хтось допоможе визначити з часом =)
В планах:
1) шумоізоляція днища та багажника
2) ксенон
3) накладки на пороги "пежо 308"
4) поставити підлокітник якого дууужеее не хватає
5) обклейка антигравійною плівкою
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Последний раз редактировалось v.dubin 24 фев 2014, 14:46, всего редактировалось 4 раз(а).
v.dubin
Водитель 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Пижик 308 1,6VTi механіка

Сообщение v.dubin 03 мар 2014, 07:48

не пройшло і місяця після заміни задніх амортизаторів і сайленблоків балки, як знову відчуваються пробої на нерівностях :( Інколи складається враження, що той амортизатор зараз в салон залізе, враження не приємні, навіть при швидкості 40-50 під музику чути пробивання....
Це доля така у задніх амортів, так працювати? :|
Поділіться досвідом, це у всіх така проблема із задом чи все ж таки варто шукати шляхи вирішення такої проблеми?
Последний раз редактировалось v.dubin 03 мар 2014, 07:50, всего редактировалось 1 раз.
v.dubin
Водитель 

Сообщение vovadema 03 мар 2014, 07:51

Лікують заміною а посилені стійки і встановленням сайлентблоків від SW.

В мене також тарабанить :(
vovadema
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение v.dubin 03 мар 2014, 07:59

от про сайлентблоки чув що від SW ставлять, тільки пізно вже це прочитав, але доведеться все ж таки здійснити заміну....люблю тишину в машині щоб нічо не тарабанило, не скрипіло і не підстукувало))
дякую good
v.dubin
Водитель 

Сообщение vovadema 03 мар 2014, 08:00

А стійки які поставив?

Доречі ще буває проблема з пильниками. Якщо не закріплені то також добре гримлять.
Последний раз редактировалось vovadema 03 мар 2014, 08:02, всего редактировалось 1 раз.
vovadema

Сообщение v.dubin 03 мар 2014, 08:04

Каябу рекомендували, їх і ставив. Мабуть трошки зекономив, але на ІЛТІ назвали ціну в 1549грн за 1 задній амортизатор, почала жаба давили))
А сайленблоки оригінал 308.
v.dubin
Водитель 

Сообщение vovadema 03 мар 2014, 08:07

В наших партнерів ціна на стійки в районі 800шрн штука, буду собі такі замовляти найближчим часом. Сайленти також суттєво дешевше.
vovadema

Сообщение v.dubin 03 мар 2014, 08:12

Буду мати на увазі.
:drinks:
v.dubin
Водитель 

Сообщение v.dubin 25 мар 2014, 07:29

Зранку вчора віддав машину товаришу, який має свій сервіс, попросив замінити масло і фільтра. Вже ввечері їхав додому і матюкався, замість рекомендованого Ineo ECS залили Ineo MC3, таке як на на фото нижче.
Питання до знатоків, чи є якась загроза для двигуна? на форумах пишуть різні думки з приводу цього масла, хтось заливає, а хтось категорично проти.
v.dubin
Водитель 

Сообщение v.dubin 31 мар 2014, 08:14

субота, ранок, Львів, вул.Героїв Упа.....
....заїхав
20140329_175138.jpg

....виїхав
20140329_182905.jpg

перезувся
20140329_182925.jpg

Резина Good Year Eagle NCP 5, б/у, протектор 7-8мм., товариш в п’ятницю притащив комплект з Німців, каже забирай.... Поставив, поїхав, Львів-Рівне-Луцьк-Ковель-Любомль-Червоноград; відчуття просто good . Траса 120-150 км/год - коліс не чути, тишина і спокій в салоні, після зимового гудіння просто казка 8-)
В десятий раз переконуюсь в правильності вибору автомобіля. Єдиний недостаток за весь період поїздки - відсутність підлокітника, який просто необхідно доставити (прайс на ІЛТІ 1598грн :shock: )
v.dubin
Водитель 

Сообщение pegonak 31 мар 2014, 08:22

v.dubin
пошукай б/у консоль з підлокітником або купи Armster 2. romadone собі ставив консоль, то йому обійшлося у ціну Armster 2, який я собі ставив.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Пред.След.

Вернуться в 308