Загрузка..

Пижик 308 1,6VTi механіка

Пижик 308 1,6VTi механіка

Сообщение v.dubin 24 фев 2014, 12:25

Всім привіт!!!
Після довгої продажі своєї десятої лади, відсидівши в статусі "ждуна" та об’їздивши пів західної України в пошуках нового чотирьох колісного друга, зовсім несподівано в око впало гарне Пежо 308, яке в 2 годині їхало до мене в гараж =)
Моє задоволення від французького лева не має меж.... Настільки задоволеним автомобілем я ще не був ніколи.
Хоч і авто б/у, але дуже доглянуте та акуратне. Не бите, фарбований тільки задній бампер.
Одразу ж замінено задні амортизатори та сайлентблоки. Більше по ходовій нічого не турбує.
Пробіг на момент купівлі 64тис.км. двигун 1,6 120 коників. Комплектацію не знаю, можливо хтось допоможе визначити з часом =)
В планах:
1) шумоізоляція днища та багажника
2) ксенон
3) накладки на пороги "пежо 308"
4) поставити підлокітник якого дууужеее не хватає
5) обклейка антигравійною плівкою
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Последний раз редактировалось v.dubin 24 фев 2014, 14:46, всего редактировалось 4 раз(а).
v.dubin
Водитель 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Пижик 308 1,6VTi механіка

Сообщение koka.in 19 апр 2015, 09:55

имхо- лучше пусть вваривают, чем кг шпаклёвки.
это отдельная деталь, как и передние крылья.
единственный минус - пострадает оцинковка, но при грамотной работе, всё будет норм.
koka.in
Фанат 

Сообщение Admin 19 апр 2015, 10:36

На Илте сумашедшие накрутки на детали и работу и будут разводить на все новое. Открой тему отдельную про кузовной ремонт во Львове, может посоветуют проверенное . Для хорошего рихтовщика может и непонадобится замена крыла .
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение romadone 19 апр 2015, 11:30

А ремонт что, за свой счет?
romadone
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение v.dubin 19 апр 2015, 11:41

ні, чекаю рішення страхової, далі або винуватець погоджується доплатити суму ремонту або в незалежного експерта і в суд. Якось так...
v.dubin
Водитель 

Сообщение v.dubin 29 апр 2015, 11:23

вчора отримав дзвінок з страхової, сказав мені експерт "я не можу обрахувати вартість ремонту, тому викликаю вам незалежного експерта". Думаю от і добре, не довелось самому це робити)
Хотіли мені впарити якесь невідоме мені СТО, відмовився, сказав що для огляду тільки ІЛТА. Через годину роздумів вони погодились і я поїхав туди чекати незалежного експерта. Поспілкувавшись з ним хвилин 15 задаю питання в лоб "наскільки ваша експертиза незалежна?"; він посміхнувся і відповів коротко "вона незалежна". 3 години огляду по стендах і ямах зробили своє діло, списали дві сторони бумаги А4.
Зі слів експерта і хлопчини з відділу кузовних ремонтів по імені Ярослав, який мені сказав шо все буде добре, виплило наступне:
- заміна, встановлення і покраска заднього крила;
- заміна задньої фари в зборі з лампочками;
- заміна заднього бамперу, підсвітки номерних знаків, усіх кріплень, заміна підсилювача (якась чорна пластмаса під бампером)
- заміна кришки багажника, заміна напису ПЕЖО, заміна ущільнювача багажника;
- заміна підкрильника, заміна задніх бризговиків (хз звідки вони взяли шо вони там були, але нехай...)
- заміна проводки підсвітки номера та проводки задньої фари
- заміна балки :!: в кращому випадку тільки цапфи. Якщо не помиляюсь по цифрам розвалу то ліве колесо показало 0,9 градуса, праве 0,02 градуси.
- повна покраска всіх елементів.
Розумію що цифра набіжить велика, тому заставляє задуматись про купівлю деяких б/у елементів. Залишається чекати цифру від страхової (якщо не помиляюсь максимальна 50тис.грн по цивілці, а вона й так буде максимальна) і решту вимагати від винуватця :?
Перекинувшись декількома словами з Ярославом, ми розійшлись до моменту отримання коштів на руки. Тоді й буде вирішуватись питання ремонту та заміни або рихтовки елементів кузова. Так що найближчі 2 місяці перехожу в режим пішохода :)
v.dubin
Водитель 

Сообщение Evgen_Poltava 29 апр 2015, 11:51

v.dubin
У меня цивилка на 125000 грн. 50000 стандарт + за 99 грн. докупил 75000. Страховая ПЗУ.
Во многих страховых есть такие программы, уточните!
Мой бортжурнал Пежо 508 2.0 HDI Evgen_Poltava
Evgen_Poltava
Водитель 

Сообщение koka.in 29 апр 2015, 16:40

Evgen_Poltava
а смысл если ты прав?
koka.in
Фанат 

Сообщение Evgen_Poltava 29 апр 2015, 19:05

koka.in
В конце поста автор пишет про 50000 и страховую!
Мой бортжурнал Пежо 508 2.0 HDI Evgen_Poltava
Evgen_Poltava
Водитель 

Сообщение v.dubin 23 май 2015, 11:40

ану допомагайте.
Після того як в дупу заїхали, на водійському коврику була ось така пластмаска. Досить якісна, в міру гнучка річ, одна сторона кудись вставляється і повертається, як замочок, тоді інша - в шось влазить своїм шаріком :D Питання: звідки воно, це інженерне чудо.
Якщо вилетіла вона, то явно з під торпеди з мого боку. З однієї сторони є напис ">POM-C< 2", з іншої - Y05197
Можливо хтось має якісь здогадки? Які елементи вона з’єднує? :?
20150523_141811.jpg

20150523_141821.jpg

20150523_141827.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
v.dubin
Водитель 

Сообщение v.dubin 10 июн 2015, 15:52

На днях зробив заміну решітки в бампері і підсилювача бамперу, зробив ремонт кріплень фари, поставив на місце крило, виставив зазори і тепер все good
приїхав сьогодні мій бампер. Але от в ньому є дирки під парковочну систему. Можливо хтось підкаже по виробниках парктроніків?
Фото відновленої машини будуть на початку липня, як віддадуть з сервісу 8-)
v.dubin
Водитель 

Пред.След.

Вернуться в 308