Загрузка..

Peugeot 308 sw 1.6 HDi aka "Білка"

Peugeot 308 sw 1.6 HDi aka "Білка"

Сообщение alexwizard 04 май 2013, 07:09

Доброго дня усім! Приймайте поповнення. У славному місті Кам'янець-Подільський на одне левенятко стало більше. Звати його просто Білочка.
Аккурат на восьме березня зробив собі подаруночок - французького білосніжного тракторця сімейного типу.

img-1107.jpg

Купував у Чернівцях - салон "Франц авто". Автомобіль купувався з пригодами. По-перше, вперше автомобіль купувався "через інтернет". Тобто ні салону, ні менеджера я в очі не бачив (у салоні до цих пір не побував). Перемовини всі йшли по телефону та електронною поштою. По-друге, хотів білий колір і акційний автомобіль. За кольором "полювали" півтора тиждня. Акційного не вийшло... Салон запропонував свою, хоча дещо нижчу, знижку плюс килимки в салон/багажник і при видачі ще сумку з аварійним набором. В підсумку мені автомобіль продали з таким рівнем сервісу, що я на трохи себе відчув у Європі. Ніколи ще я не купував ТАК не тільки автомобіль, а й взагалі жоден товар в Україні. По-третє, поскільки в результаті полювання ми перехопили автомобіль з під чиєїсь "броні" і заствобили його за собою буквально за якісь пару годин, його на складі розвантаження видно не встигли переоформити і завантажили на автовоз, який їхав на Крим. Так мій дизельок побував на морі у героїчному місті Севастополі. 8-)
Хоча в кожній бочці все таки перчинка віднайдеться. З допів я замовив бризговики та повний (передній + задній) паркотронік. Мені було все одно який встановлять - поставили китайський Каньйон. Але то все таке. Головне щоб працював... Датчики врізали халтурно, навіть заусеніци не прибрали... Датчики врізали там де їм сподобалося.

img-1679.jpg

В підсумку ми з парктроніком по всій дорозі почали рахувати всі ямки, нерівності, тріщинки і навіть просто рахувати. Все це супроводжувалося відбірним китайським гучним писком.
Щоправда під час останнього приїзду на Італ-сервіс вони (установщики) визнали свою провину і почали відразу пересвердлювати датчики. Причому хотіли робити це відразу на цьому ж бампері. Після мого запитання "а що робити зі старими отворами" мені майстер відповів що "не переживайте, якось задєлаєм" :shock: Після скликання загального консиліуму мені просто відключили передні датчики і ми домовилися зустрітися знову але вже після свят. Будемо далі наганяти одометр і рахувати реальну вартість установки електронного помічника з паркування... Оскільки мені добиратися до сервіса потрібно приблизно 95 км, а з урахуванням аварійності моста через Дністер то, можливо, і всі 190, цифра вже набігає шикарна.

Зараз маю пробіг уже під 2 тис. км. Машинка лише радує! У порівнянні із моїм попереднім авто просто казка (хоча є деякі моменти, які більше подобалися у попередньому тракторці).
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
alexwizard
Пешеход 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Peugeot 308 sw 1.6 HDi aka "Білка"

Сообщение Admin 05 май 2013, 08:24

alexwizard, правила форума нужно читать и уважать, цитаты запрещены! Достаточно нажать под авотарой на ник пользователя чтоб выделить в своем посте ник для обращения к пользователю.

По поводу бампера. напиши письмо в ПСУ и прикрепи свое красивое фото бампера, думаю, так будет быстрей, тем более, что в любой упаковке парктроников идет инструкция в которой нарисовано места крепления датчиков. По поводу красить датчики или нет, решать тебе, твоя же ведь машина, но как не крути, датчики как принято идут под покраску и их нужно красить, чтоб они не выпадали по цвету, тем более что все заводы изготовители их красят и они так даже лучше смотрятся, а у нас начали их так ставить чтоб на скорую руку - быстрей.
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение alexwizard 06 май 2013, 22:01

По витратам палива.
Перша відсічка на БК показала 1525 км. Витрати 5.3л/100км. Середня швидкість 30 км/год.
За містом декілька раз виходив на середній показник 3,8 якщо їхати економно. Якщо їхати "на всі гроші" то виходить 4,2
По місту у мене виходить в районі 5,5-6 л.
Клімат в автоматичному режимі, засікав неодноразово, додає до 1 літра у миттєвому показнику. Потім він мабуть доводить температуру до встановленої і переходить у більш економний режим (тобто менше дує).

Висновок:
Економічністю машинки та ще й при таких масогабаритних показниках повністю задоволений.

Додано через 12 годин 56 хвилин 51 секунду:
Сьогодні телефонував на сервіс директору, просив замовити бампер на заміну. В підсумку директор попросив приїхати знову до них. Будуть знову вивчати проблему. "Вивчення проблеми" вже розтягується на четвертий мій приїзд і 600 км пробігу + 200 майбутніх або і всіх 390 якщо після 9 травня дорожники перекриють міст через Дністер як і було раніше обіцяно.
Последний раз редактировалось Admin 06 май 2013, 23:17, всего редактировалось 3 раз(а).
Причина: Удалил все что не касается темы, касательно пункта 3.6 правил форума!
alexwizard
Пешеход 

Сообщение hj_190 07 май 2013, 11:17

alexwizard
"Якщо їхати "на всі гроші" то виходить 4,2" - это с какой скоростью и как долго?
я сегодня например ездил в Днепр, то на скорости 150 по БК расход идет под 8,5
Последний раз редактировалось hj_190 07 май 2013, 11:17, всего редактировалось 1 раз.
hj_190
Знаток 

Сообщение alexwizard 07 май 2013, 11:34

Мабуть я живу трохи в іншій країні, оскільки 150 зараз у нас можна найближче поїздити лише в одному місці - на чернівецькій об'їздній. В інших випадках 100-120 максимум в перервах між переїздом місць коврових бомбардувань (по іншому я просто це не можу назвати) на дорогах. Так, при 150 у мене миттєвий також показував в районі 11,5 л. Але це було лише пару хвилин. У мене машинка ще тоді навіть не перейшла відмітку 2000 км. І хоча в байки про обкатку я все менше починаю вірити на нормальних сучасних машинах від нормальних серйозних виробників але все одно мучити не намагаюся. Тим паче наші двигуни створювалися зовсім для іншого.
alexwizard
Пешеход 

Сообщение sergey_brd 07 май 2013, 14:27

hj_190
нельзя сравнивать несравнимое ,машинки-то разные, и по размеру , и по весу...я разгонялся до 165, так расход был за 13л, но дорог таких у нас действительно нет, асфальт заканчивался...МВД, кстати, готовит новые письма счастья, я свое получал с 112км/час :D
Изображение
sergey_brd
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение alexwizard 07 май 2013, 15:38

Я, до речі, спершу подивлявся у бік 301-го, хоча більше навіть на Сітро с-Елізе, він мені більше сподобався ззовні, але підназбирав трішки грошенят (40 тик грошенят ))) і взяв універсала. У мене такий кузов вперше. Перед цим було два седани. Поки що універсал рулить порівняно з седанами.
alexwizard
Пешеход 

Сообщение hj_190 07 май 2013, 18:13

sergey_brd
я конечно сейчас буду выглядеть как тролль, но машины не настолько разные, чтобы утверждать что при езде "на вси гроши" был расход 4,2)))

alexwizard
ты не обижайся на меня))) я рад за тебя, правда friends
hj_190
Знаток 

Сообщение sergey_brd 07 май 2013, 18:19

hj_190
:drinks: friends
Изображение
sergey_brd
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение hj_190 07 май 2013, 18:30

sergey_brd
:drinks:
hj_190
Знаток 

Сообщение alexwizard 07 май 2013, 19:12

Можливо, все можливо.
А ще більш вірогідно, що я після вишивання на попередній ракетці почав задивлятися на табло БК і їздити більш прагматично. Хоча тоді, коли я засікав, я дійсно не обмежував себе ні у швидкості (по мірі того, що дозволяла наша весняна західноукраїнська дорога), ні у кількості ризикованих обгонів. Якраз після тієї поїздки зрозумів, що на цій машині можна не тільки економити на поїздках але й можна почувати себе впевнено на дорозі. До речі, дуже сподобалася довга 4-та передача.
alexwizard
Пешеход 

Пред.След.

Вернуться в 308