Загрузка..

Peugeot 308 sw 1.6 HDi aka "Білка"

Peugeot 308 sw 1.6 HDi aka "Білка"

Сообщение alexwizard 04 май 2013, 07:09

Доброго дня усім! Приймайте поповнення. У славному місті Кам'янець-Подільський на одне левенятко стало більше. Звати його просто Білочка.
Аккурат на восьме березня зробив собі подаруночок - французького білосніжного тракторця сімейного типу.

img-1107.jpg

Купував у Чернівцях - салон "Франц авто". Автомобіль купувався з пригодами. По-перше, вперше автомобіль купувався "через інтернет". Тобто ні салону, ні менеджера я в очі не бачив (у салоні до цих пір не побував). Перемовини всі йшли по телефону та електронною поштою. По-друге, хотів білий колір і акційний автомобіль. За кольором "полювали" півтора тиждня. Акційного не вийшло... Салон запропонував свою, хоча дещо нижчу, знижку плюс килимки в салон/багажник і при видачі ще сумку з аварійним набором. В підсумку мені автомобіль продали з таким рівнем сервісу, що я на трохи себе відчув у Європі. Ніколи ще я не купував ТАК не тільки автомобіль, а й взагалі жоден товар в Україні. По-третє, поскільки в результаті полювання ми перехопили автомобіль з під чиєїсь "броні" і заствобили його за собою буквально за якісь пару годин, його на складі розвантаження видно не встигли переоформити і завантажили на автовоз, який їхав на Крим. Так мій дизельок побував на морі у героїчному місті Севастополі. 8-)
Хоча в кожній бочці все таки перчинка віднайдеться. З допів я замовив бризговики та повний (передній + задній) паркотронік. Мені було все одно який встановлять - поставили китайський Каньйон. Але то все таке. Головне щоб працював... Датчики врізали халтурно, навіть заусеніци не прибрали... Датчики врізали там де їм сподобалося.

img-1679.jpg

В підсумку ми з парктроніком по всій дорозі почали рахувати всі ямки, нерівності, тріщинки і навіть просто рахувати. Все це супроводжувалося відбірним китайським гучним писком.
Щоправда під час останнього приїзду на Італ-сервіс вони (установщики) визнали свою провину і почали відразу пересвердлювати датчики. Причому хотіли робити це відразу на цьому ж бампері. Після мого запитання "а що робити зі старими отворами" мені майстер відповів що "не переживайте, якось задєлаєм" :shock: Після скликання загального консиліуму мені просто відключили передні датчики і ми домовилися зустрітися знову але вже після свят. Будемо далі наганяти одометр і рахувати реальну вартість установки електронного помічника з паркування... Оскільки мені добиратися до сервіса потрібно приблизно 95 км, а з урахуванням аварійності моста через Дністер то, можливо, і всі 190, цифра вже набігає шикарна.

Зараз маю пробіг уже під 2 тис. км. Машинка лише радує! У порівнянні із моїм попереднім авто просто казка (хоча є деякі моменти, які більше подобалися у попередньому тракторці).
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
alexwizard
Пешеход 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Peugeot 308 sw 1.6 HDi aka "Білка"

Сообщение alexwizard 13 май 2013, 22:24

Дякую. Я приблизно так і думав.

Платонович
Не зовсім вона проста. На акценті торсіон був набагато простіший. А тут французи трошки більше намутили.Та й зад у 308 набагато м'якіший за корейський.
alexwizard
Пешеход 

Сообщение alexwizard 22 май 2013, 20:28

Сьогодні ніби домовився про заміну переднього бамперу у червні і перевстановлення передніх датчиків паркувального радару. Сподіваюся геморр вирішиться. А то від купівлі авто (3 місяці) передній так толком ще і не працював. Але це буде потім. Зараз я готуюся на моря. 8-)
alexwizard
Пешеход 

Сообщение alexwizard 25 май 2013, 19:15

Сьогодні мій кум себе порадував і мені дав приємну надію... Сьогодні він був на діагностичному стенді ходової на фордівському СТО. Чому СТО Форд? Та тому, що це мабуть найадекватніше СТО в області за якістю обслуговування та відношенням до клієнтів. Ну це принаймні зі слів фордівців та тих, хто на ньому обслуговувався. Крім того це чи не єдине СТО в області, де діагностику ходової проводять не "монтировками" і "дядями Васями", а автоматизованим діагностичним стендом. Так от, за 25 тис. пробігу у його чорнявої Стрілки жодних відхилень по ходовці. А це, вважаючи що експлуатація відбувається на наших хмельницьких пористоасфальтних "напрямках" (хто катався у нас по Хмельниччині той знає про що я), неабияке досягнення. Так що мені душу він зігрів трошки. Можливо попрошу у нього роздруківку результатів діагностики і скину скан. Хоча я думаю там нічого цікавого у нього не написано 8-)

P.S.: За тиждень Стрілку будемо тестувати на дорогах західного Причорномор'я...
Моя Білка, на жаль, такого кайфу цьогоріч буде позбавлена :oops:
Последний раз редактировалось alexwizard 25 май 2013, 19:18, всего редактировалось 1 раз.
alexwizard
Пешеход 

Сообщение romulus 25 май 2013, 19:37

alexwizard
Где СТО?Стоимость диагностики?
Hе бывает так плохо, чтобы не могло быть еще хуже.
Skype romanus.85
romulus
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение alexwizard 13 июн 2013, 12:20

СТО знаходиться у Хмелі. Точно сказати не можу. Як і вартість. Кум забув просто.
alexwizard
Пешеход 

Сообщение alexwizard 29 сен 2013, 21:46

Щось давненько я тут не відписувався. На одометрі майже семьйорік. Їзжу не надто багато. Політ, як кажуть молдавські космонавти, нормальний. В кінці літа вирішилося моє питання з передніми датчиками парковки. Не так вирішилося як хотілося б але й в поточному варіанті теж ніби поки все ок.
Замовив комплект зимової гуми. Віддав гроші. Чекаю за пару тижнів новеньку шиповочку 205/60/R16. Це буде мій перший досвід їзди на шипованій гумі. До того були виключно липучки. Будемо пробувати отримувати нові відчуття від їзди.
alexwizard
Пешеход 

Пред.

Вернуться в 308