Загрузка..

60 дней уникальных предложений Citroen C4

В этом форуме новости Peugeot и Citroen

Модератор: pegonak

60 дней уникальных предложений Citroen C4

Сообщение romadone 13 ноя 2010, 06:18

С ноября 2010 г. представительство "Ситроен Украина" запускает специальную программу "60 дней уникальных предложений". Она подразумевает акционные цены на автомобили Citroën и выгодные кредитные программы Citroën Financial Services. Цена на Citroën С4 стартует от 138 900 грн.
Чемпионские автомобили Citroën – по выгодным ценам
60 дней уникальных предложений: Citroen C4 по цене от 138 900 грн. - Citroen Компания Citroën – 6-кратный призер в зачете производителей чемпионата мира по ралли WRC. Подобные результаты свидетельствуют о том, что компания Citroën вкладывает огромные силы в разработку своих автомобилей. Из полученного на гоночных трассах опыта, инженеры и конструкторы Citroën переносили свои наработки на серийные автомобили Citroën C4. Незаметными, на первый взгляд, изменениями, они делали подвеску автомобилей Citroën C4 крепче, а двигатель и трансмиссию – надежнее.
И вот теперь только до конца года у покупателей в Украине остается уникальная возможность приобрести родственника чемпионского автомобиля Citroën – хэтчбек Citroën C4 - по цене от 138 900 грн.
romadone
Клубный пользователь Клубный пользователь
Страна: Ukraine (ua)

Re: 60 дней уникальных предложений Citroen C4

Сообщение pegonak 15 ноя 2010, 10:33

Grossmeister
Машинка буде першою?
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение Grossmeister 15 ноя 2010, 11:58

pegonak
Так.
"Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда"
(с) Ф.Ніцше
Grossmeister
Ученик 

Сообщение pegonak 15 ноя 2010, 14:05

Тоді не партесь з приводу...
... точної кількості кінських сил - думаю, що з головою вистачить і 90, якщо дизель, та мабуть і 60 вистачило б. Я вчора з дружиною (близько 140 кг), мішком картоплі і іншим барахлом (нехай ще 60 кг), і майже повним баком пального розганяв свого до 110-120 дуже просто. Причому це ще на 4-й, а швидше, як кажуть, було сцикотно ))

... кліренсу (бо у 308 достатній) - якщо будете їздити по дорогам, а не по гумну, бо в гумно розумний не полізе і на танку, а горбачок і ямку краще об'їхати що на 15 см, що на 17, захист картера не зашкодить, і горбачки всередині між колесами не пускати.

... об'єму багажнику 340 чи 380 - все одно, якщо оптимально складати речі не вмієте, то і в два раза більший багажник не всунете те ж саме, що вмілий упхає в менший ;)

Що Вас ще турбує? )) Я можу спробувати зі своєї колокольні сказати, бо в мене 308-й теж перше авто! А хто більш досвідчений поправить :)

зі: і яке може бути Жіллі?! Хіба не Ви писали десь раніше, що безпека одне з параметрів вибору авто? А тепер лише двигун і кліренс? О.о
Последний раз редактировалось pegonak 15 ноя 2010, 14:06, всего редактировалось 1 раз.

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение Grossmeister 15 ноя 2010, 14:33

То к.с. мене й не хвилюють. Тут справа лише в тому, що C4 йде лише з 110 к.с. з FAP, а 308 - лише з 90 к.с.. Після того як я "приміряв" C4, то зрозумів, що 308 просто був "не мій", а от C4 подобається майже всім, але питання у можливому геморі з двигуном. :unknown:
І не варто продовжувати тему MK - машинка має право на життя, але мова не про неї, бо в моєму списку вона за межами першої п'ятірки.
"Ніколи не виживе той народ, який сприймає трактування своєї історії очима сусіда"
(с) Ф.Ніцше
Grossmeister
Ученик 

Сообщение pegonak 15 ноя 2010, 14:44

А, в такому разі беріть те, що сподобалося більше. Двигун там певно одної складності. Якщо С4 здається зручнішим, то чого себе мучити? :)
Мені С4 теж подобається, і салон там цікавіший фічами, ніж 308, якщо брати одразу, а не чекати з виробництва.
Але мені не сподобалися цифрові шкали С4, і якось сиділося в ньому не "так" )) А 308 і зовнішністю більш подобається, і прилади "аналогові"... і ще дружина хтіла саме 308 )))

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 15 ноя 2010, 15:54

pegonak писал(а):якщо оптимально складати речі не вмієте, то і в два раза більший багажник не всунете те ж саме, що вмілий упхає в менши

це точно! good
Grossmeister писал(а):питання у можливому геморі з двигуном

якщо уважно ставитись до масла і палива - проблем не буде ;)

Добавлено спустя 17 минут 37 секунд:
До речі - для двигунів з ФАП - паливо ЄВРО-4, а без - ЄВРО-3 (стор. 18 СК)
romadone

Сообщение Admin 15 ноя 2010, 17:00

Grossmeister писал(а): Тут справа лише в тому, що C4 йде лише з 110 к.с. з FAP, а 308 - лише з 90 к.с.. Після того як я "приміряв" C4, то зрозумів, що 308 просто був "не мій", а от C4 подобається майже всім, але питання у можливому геморі з двигуном.

Если машина нравится и есть деньги, покупай и никого не слушай про всякие проблемы с мотором, по крайней мере я на форумах не слышал о проблемах с этим мотором.Не ломается та машина которая не ездит ;)
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение romadone 15 ноя 2010, 17:02

Admin писал(а): по крайней мере я на форумах не слышал о проблемах с этим мотором

поддерживаю
romadone

Сообщение Sotnik 15 ноя 2010, 17:06

Admin писал(а):Если машина нравится и есть деньги, покупай и никого не слушай

поддерживаю
Краще зноситися, ніж заржавіти.
Sotnik

Сообщение Copperman 16 ноя 2010, 16:36

Grossmeister писал(а):То к.с. мене й не хвилюють. Тут справа лише в тому, що C4 йде лише з 110 к.с. з FAP, а 308 - лише з 90 к.с.. Після того як я "приміряв" C4, то зрозумів, що 308 просто був "не мій", а от C4 подобається майже всім, але питання у можливому геморі з двигуном. :unknown:
І не варто продовжувати тему MK - машинка має право на життя, але мова не про неї, бо в моєму списку вона за межами першої п'ятірки.

У меня С4 110 л.с. без FAR, специально проверял комплектацию по VIN когда заказывал. Надеюсь это Вам поможет при выборе.

Добавлено спустя 6 минут 38 секунд:
romadone писал(а):С ноября 2010 г. представительство "Ситроен Украина" запускает специальную программу "60 дней уникальных предложений". Она подразумевает акционные цены на автомобили Citroën и выгодные кредитные программы Citroën Financial Services. Цена на Citroën С4 стартует от 138 900 грн.
Чемпионские автомобили Citroën – по выгодным ценам
60 дней уникальных предложений: Citroen C4 по цене от 138 900 грн. - Citroen Компания Citroën – 6-кратный призер в зачете производителей чемпионата мира по ралли WRC. Подобные результаты свидетельствуют о том, что компания Citroën вкладывает огромные силы в разработку своих автомобилей. Из полученного на гоночных трассах опыта, инженеры и конструкторы Citroën переносили свои наработки на серийные автомобили Citroën C4. Незаметными, на первый взгляд, изменениями, они делали подвеску автомобилей Citroën C4 крепче, а двигатель и трансмиссию – надежнее.
И вот теперь только до конца года у покупателей в Украине остается уникальная возможность приобрести родственника чемпионского автомобиля Citroën – хэтчбек Citroën C4 - по цене от 138 900 грн.

От владельца: Спасибо компании Ситроен за автомобиль, пока всем доволен! Проехали с ним, с С4, первые 3000 км. Подружились. Первый автомобиль из которого не хочется выходить, а только ездить. Если пройдем с ним на ура 70 000 до осени, следующий будет только Ситроен. Уже выбрал...
Copperman
Прохожий 

Пред.След.

Вернуться в Автоновости PSA