Загрузка..

Пежо 308 150 Проблема з тягою

Все что связано с бензиновым ДВС

Модератор: pegonak

Сообщение Muller 30 дек 2014, 07:45

Добрий день. Хотів порадитись з Вами хто може стикався з такою проблемою.
3-ри місяці тому купив Пежо 308 турбо бензин. Не купив а поміняв з доплатою мені так як потрібні були трошки гроші, а без
машини повністю залишитись не хотів. Коли мінявся відразу навіть не знав, що пежо з турбіною, їхав на обмін думав звичайний 1.6.
Після того як дізнався, що 1.6 турбо в принципі зрадів так як 150 к.с. турбіна, моща... ну короче думав нормальна тачка. Правда був
у мене досвід машин з турбіною і це були погані спогади, але в принципі думаю пробіг 90 тис. не повинно бути проблем напевно.
Після того як я забрав машину, я їхав по трасі і у мене загорівся "чек". Одразу по відчуттях машина не була 150 коней, максимум як на мене 90.
Я запитав у власника чому загорівся "чек" на, що він мені відповів: "Так буває, то загориться то потухне, це від поганого бензину. По паспорту потрібно лити 98 тоді все буде гуд". Тоді вже я зрозумів, що це якась хе.ня. У мене були турбовані машини, правда дизельні і я знаю як має "підривати" коли включається турбіна, а тут як з плугом їдеш. Більше 130 в принципі не хоче розганятись. Заїхав я в Києві на сервіс, перевірили помилки, "низький тиск в турбіні" якийсь там клапан незакритий. Сказали їх є два біля турбіни і десь аж під фільтром. Після перевірки ще на інших сервісах замовив той клапан, що дальній під фільтром. Привезли, подзвонив мені якраз власник мого авто, того, що обміняв і розказує яка гарна машина і що все клас, а я йому кажу, що не можу розгребтись з його класною машиною, і замовив вже клапан на заміну. Він мені відповів, що нічого не міняй я вже той клапан 3-ри рази міняв це проблема не в ньому це бензин не парся. А турбіна чого не робить? Турбіна робить (робила)все гуд. Короче я поняв, що з нього вже толку мало. На сервісі сказали попробуй поїдь до електрика може він щось знайде. Електрик знайшов!Шток вакуумний що ходить на турбіні і двигає лапку відкривання-закривання має бути прикручений до ламки з двох сторін двома гайками, а він прикручений тільки однієї сторони. Зняли защиту турбіни і прикрутили гайочки в одному потім в іншому положені, начебто навіть трохи появився свист, але тяга не та, що напевно має бути і ощибки ті ж самі викидає після 4-х тис. оборотів.
Далі звернувся в сервіс для налаштування турбіни. Зняли повністю турбіну з усіма деталями і знайшли поломку. Не закривається вовністю клапан на "гарячій улітці" , турбіна нормальна, а от улітку потрібно реставрувати або міняти. Токарі відреставрували все склали і поставили. На той час , коли машину зробили я лежав у лікарні і машину забрав з сервісу мій брат. Сказав начебто їде краще, чек не горить газував - не горить. Вийшов з лікарні проїхав - х-ня та сама. іде як їхала, а після декількох годин їзди - чек загорівся знову. Помилки не дивився, ще чи ті самі. Просто не знаю куди звернутися, що уже доробити до кінця. Може хтось стикався з такими проблемами, підкажіть, що робити. Дуже дякую. ПЕЖО 308, 2008 р. 150 к.с.
Muller
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Пежо 308 150 Проблема з тягою

Сообщение romadone 29 янв 2015, 17:28

У меня атмосферник столько жрет)))
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Сообщение Admin 29 янв 2015, 20:10

Ром, но ты то меня уже понимаешь как они кушают)
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение romadone 29 янв 2015, 20:19

Ну да, я последнюю неделю обкатываю шип, комп пишет 11,6. По факту посмотрим. Режим медленнее и плавнее некуда само собой. Средняя 20 км/ч
romadone

Сообщение Admin 29 янв 2015, 20:33

Мне тоже пишет мало, а по баку карман чувствует много(
Изображение
Изображение
Помощь детям

Admin

Сообщение romadone 29 янв 2015, 20:41

Ну, пока я проехал 150 км на чуть меньше 3х делениях бака (около 20л). На днях буду доливать до полного, увижу.
В этой машине стрелка живет своей жизнью, не то, что в 308 как часы!
romadone

Сообщение Admin 29 янв 2015, 20:53

это уже порядка 13.5
Изображение
Изображение
Помощь детям

Admin

Сообщение romadone 29 янв 2015, 21:07

Вот вот)))
romadone