Загрузка..

Вібрація

Все что связано с бензиновым ДВС

Модератор: pegonak

Вібрація

Сообщение Мошенник 22 окт 2010, 11:06

Хлопці підскажіть будь-ласка хт орозуміється,коли їду на 4 чи 5 і скидаю з педальки ногу і іду накатом но на передачі в деякий момент (ще не вияснив в який саме) появляється легенька вібрація,відчуваю ногою і трошки вона навіть прослуховується що це може бути???
Чесно кажучи може неправильно описав ситуацію якщо треба буде щось описати ви скажіть я доповню бо недуже розбираюсь що до чого
Машина Пежо 307 2003 рік 1,6 бензина.
Буду дуже вдячний за підсказку якщо це можливо з того що я написав!
Мошенник
Ученик 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Вібрація

Сообщение Magic_Knight 22 окт 2010, 12:11

Может подушка двигателя? При трогании не вибрирует?
Все можно отремонтировать, если достаточно долго вертеть в руках...
Изображение
Magic_Knight
SUPERSTAR 

Сообщение Миша 22 окт 2010, 12:21

Посмотри подшипники стойки. Я недавно поменял. У меня было так - появлялась вибрация и шум в салоне где-то после 60 км./ч. и усиливалась при разгоне.
Миша
Пешеход 

Сообщение Мошенник 22 окт 2010, 12:36

Шум не постійний тільки при якихось конкретних оборотах,і таке враження що шум іде з правої сторони але з низу.Думав може коробка чи сципление але булоб постійно.може якийсь підшипник в колесах????,Дякую хлопці що відгукнулись. ця вібрація не салона а з під капота,ще згадав коли малі обороти і включив повишену тоже часом проскакує така вібрація
Последний раз редактировалось Мошенник 22 окт 2010, 12:38, всего редактировалось 1 раз.
Мошенник
Ученик 

Сообщение Миша 27 окт 2010, 06:47

Как там дела с вибрацией? Смотрел подшипник?
Миша
Пешеход 

Сообщение Мошенник 28 окт 2010, 19:11

Ні до підшипника недивився думаю проблема не в ноьму.так як шум іде ніби як з коробки помоєму.получається коли набираю швидкість на передачі до моменту коли потрібно вже переключатись на повишену але непереключаюсь а просто скидаю ногу з педалі газу то в опридільоний момент на 3 сікунди починається навіть не вібрація а дрібіжання якесь.Хлопці поможіть з порадою бо боюсь виїжати щоб десь по серед дороги не стати.мсоже це полу ось так віддає????
Мошенник
Ученик 

Сообщение Миша 29 окт 2010, 12:34

У мене теж віддавало по всьому салоні.

Поїдь на СТО!
Миша
Пешеход 

Сообщение Мошенник 29 окт 2010, 13:43

Та справа в тому що не по всьому салоні а десь як ніби під мотором чи мотор хух навіть незнаю мабуть треба зїздити на сто тай неморочити с...ку
Мошенник
Ученик 

Сообщение Мошенник 04 янв 2011, 20:53

Всіх з новим роком.
Теоретично оприділився в чому полягала проблема з вібрацією завтра їду на ревуцького 56 будуть міняти задню подушку двигуна
як тільки ситуація зміниться одразу відпишусь.
Мошенник
Ученик 

Сообщение Мошенник 24 янв 2011, 18:37

Дві неділі тому,звернувся на вулицю Тираспільська 12 ГСК "Дружби-2" з проблемою,необхідно було придбати задню подушку двигуна і замінити стару так як стара порвалась,заодно запропонували замінити шарову так як вже вийшла з ладу і замінити масло в коробці передач.
Все це я у них придбав і в них же і замінив,і ось на спідометрі після цих замін 456 км,відчув сильну вібрацію,а так як був у іншому місті звернувся в інше СТО з цією проблемою.
Діагноз- подушка порвана чи то по причині неякісної деталі чи по причині неправильного встановлення.
Зателефонував до Дружби-2
менеджер лагідно послав.
Розумію що моя помилка в тому що я до них не під'їхав з цією проблемою,але я б і не зміг тому як далеко від Києва а на тій подушці не доїхав би.
Можливо комусь ця історія поможе.
P.S будьте обережні.
Мошенник
Ученик 

След.

Вернуться в Бензиновый ДВС