Загрузка..

Що за шум холодного двигуна HDi?

Все что связано с дизельным ДВС

Модератор: pegonak

Що за шум холодного двигуна HDi?

Сообщение pegonak 13 фев 2012, 12:23

Цієї зими почув шум від двигуна, коли заводжу на холодну. Шум відчутний коли температура повітря опускається нижче -12, приблизно.
Послухайте, будь ласка, на відео, і підкажіть, що може бути за шум? На 24-26 сек. Зверніть увагу на шум, як тільки заводиться, там чутно сильні ніби удари, ніби щось розхитується.
Один мій товариш каже, що шум схожий ніби не всі циліндри схоплюють одразу.
В мене взагалі враження ніби двигун відірвався і стрибає :?

http://youtu.be/2pbeqnaL3XY

Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Що за шум холодного двигуна HDi?

Сообщение pegonak 13 фев 2012, 18:58

sasha817 писал(а):+1 до торохкотіння бензинового двигуна коли дуже холодно

Хлопці, питання не у тому чи тарахтить бензиновий двигун на холодну. Питання конкретно у поведінці дизельного двигуна.

slotracer писал(а):Похожий звук бывает,когда солярку начинает "прихватывать"на морозе.2-3 секунды и все ок.

Аналогічно мені сказав товариш, тільки ще додав, що через це не всі циліндри схоплюють одразу.

Думаю, може справді соляра на ТНК цієї зими не якісна. Довго було тепло, а потім бадяжили з чого було :?
Последний раз редактировалось pegonak 13 фев 2012, 19:00, всего редактировалось 1 раз.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Re: Що за шум холодного двигуна HDi?

Сообщение Al-Chi 14 фев 2012, 07:27

pegonak
моя думка така, що причина не в солярці, а саме в особливості роботи дизеля. на своєму таке тарахкотіння спостерігається незалежно від того яка соляра. думаю тнвд потрібен час щос адаптувати вприск до навколишніх умов. ІМХО
коли влітку були проблеми з пуском двигуна (барахліла проводка), то знімав майже всі датчики з двигуна і тнвд. штучно таке тарахкотіння можна зробити якщо від'єднати датчик кута випередження вприску (угол опережения впрыска).
Выдержка - единственный способ выжить в мире идиотов
Al-Chi
Мастер 

Пред.

Вернуться в Дизельный ДВС