Загрузка..

Сильно димить і нерівномірні оберти двигуна 2,0 HDI

Все что связано с дизельным ДВС

Модератор: pegonak

Сильно димить і нерівномірні оберти двигуна 2,0 HDI

Сообщение altenergy 07 июл 2014, 10:38

Сильно димить і нерівномірні оберти двигуна на холостих обертах. Колір диму синій. Сильно подразнює очі, якщо в гаражі. При доведенні обертів до 1250-1300 двигун сильно розхитує ( при їзді при цих обертах мащина їде ривками) після 1400 і більще стає все ОК. Ніяких ривків і вихлопу майже незамітно. Був на діагностиці сказали що все справне, можливо паливо. Але я заправлявся і на Сокарі, і на Вогу, і на Шелі ситуація та ж сама. Масла не бере від заміни до заміни,
Фільтра поміняні! Порекомендували замінити форсунки. При демонтажі форсунок виявилось, що вони були з сильним нагаром. Маю друга на розборці позичив для проби 4 форсунки поставив. День на холостих не диміла хоча при обертах 1250-1400 подьоргувалась. Подумав що справа в форсунках, але не тут то було. На другий день ситуація повторилась знову. Коли стою на світлофорі всі авта зі заду закривають вікна мабуть сильно дим їсть очі. І мене мучить совість, що спричиняю таку незручність своїм колегам -водіям. Чому іменно на 1250-1400 оборотах відгукніться специ, або хтось може мав таку заморочку?
Последний раз редактировалось altenergy 07 июл 2014, 10:55, всего редактировалось 2 раз(а).
altenergy
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Сильно димить і нерівномірні оберти двигуна 2,0 HDI

Сообщение lesin 07 июл 2014, 11:28

altenergy
а ти скільки баків на нормальному ДП відїздив? Одного баку може не вистачити.
Може спробуй перед заміною масла присадку фірмову використати для очистки системи, але її варто заливати перед дальними поїздками.

П.С. ти уже почав з малого (зміна форсунок) тому промивка системи точно не зашкодить і буде ще одним способом виключити несправність малими витратами.
Последний раз редактировалось lesin 07 июл 2014, 11:30, всего редактировалось 1 раз.
lesin
Фанат 

Сообщение altenergy 07 июл 2014, 11:51

Дякую за швидку відповідь, але заправляюсь весь час на вищеназваних заправках! Але мене не покидає думка про несправність привязану до обертів 1250-1400, і тому думаю що пальне все таки тут не причім!
altenergy
Прохожий 

Сообщение lesin 07 июл 2014, 12:00

altenergy
Сокар та Вог :mrgreen:
Шелл тільки преміум, але як на мене то краще КЛО чи ОККО на крайняк преміум ДП.
lesin
Фанат 

Сообщение IRBIS 07 июл 2014, 12:13

altenergy
Думаю варто спробувати фірмову (або іншу дорогу) промивку паливної. Можливо відбудешся "малою кровью"
IRBIS
Старожил 

Сообщение altenergy 07 июл 2014, 12:41

Не бачу логіки в засміченій паливній системі, якщо вона засмічена як такова, з обертами двигуна в 1250-1400 при якій проявляється некоректна робота двигуна.
Дякую за відповідь!
altenergy
Прохожий 

Сообщение IRBIS 07 июл 2014, 12:47

altenergy
А форсунки? а паливна магістраль? Та мало який там канал забився та при відносно малому тиску заважає нормально працювати системі.
IRBIS
Старожил 

Сообщение altenergy 07 июл 2014, 13:09

Все таки Ви не уважно читали від початку, я форсунки міняв, на діагностиці провірили тиск в рампі на Х.О. 530 bar! Це ж все ОК! Чине так?
altenergy
Прохожий 

Сообщение altenergy 11 июл 2014, 07:16

По ходу на цьому сайті специ не крутяться! За чотири дні ні однієї поради вартуючої уваги!
altenergy
Прохожий 

Сообщение IRBIS 11 июл 2014, 09:41

altenergy
Без образ, але як мінімум 2 поради Вам дали. Ви їх кваліфіковано відсікли. Тож можна зробити висновок, що Ви більший спєц. Так навіщо давати поради? :?
IRBIS
Старожил 

След.

Вернуться в Дизельный ДВС