Загрузка..

Такий різний 1.6hdi

Все что связано с дизельным ДВС

Модератор: pegonak

Такий різний 1.6hdi

Сообщение bonya 04 фев 2014, 05:22

Доброї ночі, шановні. Розглядаємо до покупки 308,208 та C4. Всюди меxаніка.
Суть у занадто різниx паспортниx даниx.
308: 12.4с, 5.2 по місту.
208: 10.9с, 4.5
С4: 12.9с, 6.5
Невже ті самі 230Нм можуть настільки по-різному їxати і споживати?
На сайті у с4 не 92кс, а 90. Тут немає помилки, це інша версія двигуна, старіша? В наш-то час глобалізації, в межаx одного концерну, якось дивно.
bonya
Пешеход 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Такий різний 1.6hdi

Сообщение bonya 26 май 2014, 09:05

Тиск у шинах? Про це одразу подумав, 2.5. Повітряний фільтр подивлюся, дякую.
Стиль останні 150км дуже тошнотний, перемикаюся на 2000, різко не тисну,+ я вже писав що на 2х бензинових авто у мене на літр менше споживання, ніж паспортне. І то, тоді я дозволяв собі іноді притиснути. Але про міський цикл можна довго говорити.
Ще мене непокоїть 5л. на швидкості 90. Якось дизельної економії зовсім не відчувається. Ланосом 1.6 на Варшавці отримав влітку 5.6л.(чітко паспортне споживання) Тримав 80-90 всю дорогу, і круїзу там не було :D Міряв завжди баками.

Хочу, викатавши бак, з'їздити на Азербайджанську. Раптом є якісь типові проблеми неоптимальної роботи двигуна. На бензині все для мене просто: свічки, фільтри, чистка форсунок, сітка бензобаку, кут випередження запалювання. А про дизель, як виявилось, я дуже мало знаю.

Згадалося, на autoua камрад jur, власне він про цей форум мені і розповів, викладав відео, де на бортовику 2.2-2.4л при швидкості 90. Виходить, у мене вдвічі більше :D
Последний раз редактировалось bonya 26 май 2014, 09:18, всего редактировалось 2 раз(а).
bonya
Пешеход 

Сообщение romadone 26 май 2014, 09:56

Не довіряти Тарасу причин не маю, але 2,2,-2,4 це дуже синтетично) реально ближче до 4 у середньому
Я б не радив занижувати оберти, це не знизить споживання. Нижче 1750 так точно
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Сообщение Alex kiev 26 май 2014, 10:10

На 308 1,6 92 сильной - 3,3 при скорости 80.
Изображение

Здесь типа демократия, на самом деле царство
Я так люблю свою страну... и ненавижу государство (с) Lumen
Alex kiev
Ленивый спасатель 

Сообщение romadone 26 май 2014, 10:18

Алекс, все верно, только чуть уклон вперёд и ветер в попу - и будет ниже. И наоборот. А вот в среднем на большом участке меньше 3 при 90, ну не знаю...
romadone

Сообщение bonya 26 май 2014, 11:10

А можна отримати контакти прошивальщиків ОБД?) Хочу потихеньку продумати варіанти.
Чомусь не можу написати в ЛС.
Последний раз редактировалось bonya 26 май 2014, 11:14, всего редактировалось 2 раз(а).
bonya
Пешеход 

Сообщение oleyur 26 май 2014, 12:06

bonya
покатай машинку на оборотах несколько дней, иногда полезно прокатиться на 3тыщах обмин несколько минут, можно еще присадку залить фирменную пежовскую,
пусть топливную почистит...
У меня средний расход по городу 5,6-5,8, если тошнить то можно 4,9, если не жалеть..ну 6,3 масимум, а на 110/112/115 сильном расход заведомо должен быть еще ниже. Еще можно проверить тормоза, бывает что не до конца растормаживается колесо, тем более если долго ездили на изношенных колодках..
Быстро проверить просто - после поездки пальцем потрогать колесные диски, они должны быть примерно однинаково нагреты (слева и справа)...или поддомкратить и покрутить колесики руками
Последний раз редактировалось oleyur 26 май 2014, 12:07, всего редактировалось 1 раз.
oleyur
Ученик 

Сообщение bonya 28 май 2014, 12:55

Що за присадка?
Як я зрозумів, головна(єдина?) відмінність 110/112/115 двигнів від менш потужних(90, 92) це турбіна VGT. Але 110 все ж жере найбільше. 6л міського циклу згідно паспорту.
Гальмівні диски передні гарячі, задні холодні.
З повітряним фільтром у ПСА все складніше ніж я думав, на вихідні дістану інструменти і подивлюся.
Последний раз редактировалось bonya 28 май 2014, 13:17, всего редактировалось 2 раз(а).
bonya
Пешеход 

Сообщение oleyur 28 май 2014, 13:44

Оригинальная и сертифицированная присадка от PSA для дизельных моторов HDI:
9736.94 , если у машины пробег больше 40 тыщ
9736.95 - если до 40 тыщ.

На момент покупки своего авто паспортный расход топлива на моторах с VGT (115л.с) был ниже 5 литров, у меня по паспорту городской 6,1 хотя у меня реально немного меньше. Касаемо воздухана - у наших моторов для замены фильтра достаточно открутить бачек с тормозухой и 3 или 4 шурупа на крышке фильтра, все максимально просто, никакие панельки снимать не нужно, они не мешают.
oleyur
Ученик 

Сообщение romadone 01 июн 2014, 20:09

gtclub.com.ua
romadone

Сообщение bonya 02 июн 2014, 09:40

oleyur
Повітряний у нормальному стані, шкода не зфоткав, але не забитий. Заправився, міський цикл вийшов 5.8л., хоча за бортовиком було 6.5. По трасі 100-110 — 5л.

romadone
У клубі вже є їхні задоволені клієнти?) Шукаю якісь причини щоб визначитися з конторою. Схоже, тут принаймні дешевше ніж у VTG
bonya
Пешеход 

Пред.След.

Вернуться в Дизельный ДВС