Загрузка..

Засвічується лампочка несправності двигуна Berlingo 1.9D

Все что связано с дизельным ДВС

Модератор: pegonak

Засвічується лампочка несправності двигуна Berlingo 1.9D

Сообщение citroen4567 08 июл 2013, 07:31

Зробив заміну ГРМ на СТО, майстер виставляв все по мітках, начебто все правильно. Але був один нюанс: паз під шпонку на шестерні колінчастого вала на 3 мм ширший за шпонку (видно на фото). Після встановлення засвітилася лампочка нестравності двигуна, але через якийсь час пропадає і потім знов з'являється. Але машина їде без змін, оберти набирає як і раніше.
Але ще що я ставлю під сумнів, це якістть дизеля, бо саме тоді заправився дизельом, який купив у знайомого і вигляд того дизеля якийсь сумнівний.
Чи може бути проблема саме в якості палива, чи це проблема з пасом ГРМ?
Citroen Berlingo 1.9D
VID_20130706_201927-0-00-07-285.jpg
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Последний раз редактировалось citroen4567 08 июл 2013, 07:31, всего редактировалось 1 раз.
citroen4567
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Засвічується лампочка несправності двигуна Berlingo 1.9D

Сообщение lesin 08 июл 2013, 07:36

citroen4567
поїдь на СТО нехай почитають коди помилок, бо у мене чек горів після заміни паливного фільтру, де після поганої прокачки було повітря. Результат помилки - повітря в двигуні через заміну паливного фільтру.
lesin
Фанат 

Сообщение Smorodinka 08 июл 2013, 07:54

citroen4567
может быть и топливо плохое, у меня загорелся чек, после заправки некачественным топливом, потом погас, если топливо закончится, а чек не погаснет, то лучше поехать на диагностику give_rose
Если к вам подойдет красивая девушка и скажет, что выполнит два любых желания, каким будет ваше второе желание?
Smorodinka
ВИЦЕ-МИСС АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение Al-Chi 08 июл 2013, 12:36

особисто в мене теж 1,9 Д, ніразу лампочка "ЧЕК" не світилась від палива, а я яке тільки не лив :D
думаю якщо загорілась ця лампочка, то проблему слід шукати в запаленні.
Включение лампы указывает на наличие неисправности в системе впрыска топлива, системе зажигания или системе выпуска отработавших газов.
Выдержка - единственный способ выжить в мире идиотов
Al-Chi
Мастер 

Вернуться в Дизельный ДВС