Загрузка..

Citroen DS4 1,6 e-Hdi EGS So Chic

Citroen DS4 1,6 e-Hdi EGS So Chic

Сообщение Bohdanious 11 мар 2017, 10:09

Вітаю спільноту форуму PSA!
Привіз собі з Нідерландів авто, Citroen DS4 2011 року випуску.
Двигун e-Hdi 1.6 дизель, секвентальна предикативна коробка передач EGS (робот 6 ст), повний фарш з навігацією, усіма можливими електронними системами допомоги водію, масажем сидінь і т.д.
Машина пройшла 170 тисяч км по європейським дорогам і після цього потребує лише планової заміни моторної оливи, гальмівних колодок і передніх гальмівних дисків. До речі, міжсервісний інтервал у Нідерландах був 20 000, а не 30 000, як писав шановний адмін в іншій темі про DS4.
Середні витрати, поки їхав з Шегинів до Харкова, склали близько 5 літрів на 100 км. По Харкову близько 6,5 наразі.
Батько купив 3008 пежо, і після туарега був приємно вражений комфортом французських машин, от і я захотів чогось такого комфортного й економного. До цього була Кіа Ріо 1,4 бенз 2009 року.
Після Кіа, звісно, різниця дуже велика у відчуттях за кермом. Особливо на швидкості. 130 км/год ця машина їде так, як Кіа їхала 90, а 190 - як Кіа 140. Дуже гарно тримає дорогу, дуже комфортно їхати з круїзом або обмежувачем швидкості. Сидіння, ергономіка солону, масаж - все сприяє тривалим і далеким подорожам без надмірної утоми.
Поки що серед питань, які постали, є адаптер горловини паливного баку дизеля, оскільки наші заправки, у значній кількості, є колгоспом срср, а не Європою, і мають бензинові накінечники навіть для дизельних пістолетів. Заправляти й цим можна, але дуже довго і незручно, тому шукаю адаптер. Хоча на заході України я заправляв пальне на тій же UPG, що і під Харковом, і там проблем з пістолетом не було. Мабуть, там їздять більше машин з ЄС і на заправках нормальні європейські пістолети більш поширені.
Дякую за увагу :)
Bohdanious
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Citroen DS4 1,6 e-Hdi EGS So Chic

Сообщение Odessa_79 11 мар 2017, 15:33

Поздравляю! ни гвоздя, ни жезла!
ну и фото - в студию.
Odessa_79
Водитель 

Сообщение Admin 11 мар 2017, 16:21

У меня дизель и проблем с заправкой нигде не испытывал
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение Bohdanious 11 мар 2017, 17:03

Ось фото.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Bohdanious
Прохожий 

Сообщение Bohdanious 11 мар 2017, 17:06

Admin
Ви купували авто в Україні, чи привозили з ЄС?
Наскільки я знаю, в Україну автомобілі постачаються без запобіжного клапану, який заважає вставити бензиновий пістолет.
Последний раз редактировалось Admin 11 мар 2017, 17:32, всего редактировалось 1 раз.
Причина: Удалил цитату!
Bohdanious
Прохожий 

Сообщение Admin 11 мар 2017, 17:32

Bohdanious
почитай правила, особенно пункт 2.6!

Абсолютно на всех дизельных авто стоят одинаковые горловины под дизель, а в бензиновых под бензин, и не имеет значения где авто покупалось, тут или там, есть понятие стандартов и все.
Изображение
Изображение
Помощь детям

Admin

Сообщение IRBIS 11 мар 2017, 20:16

Admin
У дизелей из Европы отверстие узенькое (у нас так на 5008 ), в комплекте свой переходники под обычный пистолет.
IRBIS
Старожил 

Сообщение Admin 11 мар 2017, 21:16

Всегда горловины бенза от дизеля отличаются чтоб не залить ненужное топливо. У меня так в бензе и дизеле , разного диаметра горловины. Может просто не стоит заезжать на левые АЗС где все пистолеты одного бензо диаметра и все будет хорошо. Знаю бывают проблемы с узким горлом, но это вроде у авто , которые не под европейский рынок идут, так как в авто что для тебя вторы и для нас, горловины одинаковые под дизеля.
Изображение
Изображение
Помощь детям

Admin

Сообщение IRBIS 11 мар 2017, 21:27

Ну я бы не сказал, что Окко или Сокар это левые, есть наверное круче, но не в наших краях. А пистолет стандарт не лезет 100% На АЗС где я заправлял 5008 я уже знаю к какой колонке подъезжать, а первые разы приходилось тупить и перепарковывать машину (ну это пока я не узнал, что в багажнике есть переходничок).
IRBIS
Старожил 

Сообщение Admin 11 мар 2017, 21:31

Я понял в чем проблема может быть, в горловине скорее всего стоит клапан, который сужает горловину, по этому нужен переходник. Дело в том, что этотне наши АЗС старые, это авто под старый стандарт рассчитан для тех стран где ещё узкие пистолеты.
Изображение
Изображение
Помощь детям

Admin

След.

Вернуться в DS4