Загрузка..

Як перевірити механізм подачі омивача на скло?

Модератор: pegonak

Як перевірити механізм подачі омивача на скло?

Сообщение pegonak 14 дек 2012, 08:20

Всім привіт!

Другий день підряд маю проблему. Ввечері, після того як авто постояв надворі цілий день, рідина омивача не йде на скло. Двигун гуде, рідина не йде. Вранці, як відстоїться в гаражі, ллє нормально.
Рідину залив -20, тому я сумніваюся, що вона замерзає в бачку, скоріше за все, що мерзне на рівні трубок або в самих дюзах, а може десь забилося сміттям, тому стало легше замерзати.

Крім того, в мене таке враження, що насос качає рідину і вона десь під капотом зливається - там є захисний механізм, щоб двигун не згорів? Чому таке враження? Тому що під авто з'явилася мокра пляма і чути запах омивача в салоні, якщо на ходу.

Чи можна самостійно перевірити ці трубки, чи для цього треба півкапоту розібрати і краще їхати на СТО?

Заздалегідь дякую за пораду! =)
Последний раз редактировалось pegonak 14 дек 2012, 08:21, всего редактировалось 1 раз.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Як перевірити механізм подачі омивача на скло?

Сообщение lesin 14 дек 2012, 08:55

pegonak
у мене ліва форсунка теж погано ллє воду і це проблема в трубці, яка просто перегнулася там де приєднюється до форсунки.
Можливо в тебе рідина замерзла і банально трубка порвалася. Перевір під капотом знявши захист де йде протікання.
lesin
Фанат 

Сообщение Sviatoslav 14 дек 2012, 09:24

шумка на капоте в месте где форсунки сухая или мокрая???
Sviatoslav
Ветеран Клуба 

Сообщение Сергей Алегыч 14 дек 2012, 09:37

Жидкость на -20 - не факт, что не замерзнет при -10 и не начнет превращаться в кашу при -7-8 (у меня такое было когда-то).
Возможно, когда начала замерзать, где-то лед трубку подорвал от соединения с форсункой/бачком.
Мой тебе совет, залей омывачку на -40 после того, как выяснишь, почему утечка и устранишь ее. Не такие уж большие деньги, а от таких проблем избавишся.
Последний раз редактировалось Сергей Алегыч 14 дек 2012, 09:38, всего редактировалось 2 раз(а).
Изображение
Сергей Алегыч
Местный ловелас 

Сообщение Alex kiev 14 дек 2012, 09:44

А то что ты залил на -20 это хорошо, а слил ли ты все что было до этого?
Изображение

Здесь типа демократия, на самом деле царство
Я так люблю свою страну... и ненавижу государство (с) Lumen
Alex kiev
Ленивый спасатель 

Сообщение pegonak 14 дек 2012, 10:23

lesin
Sviatoslav
дякую, буду пробувати дивитися, може справді злетіла десь трубка.

Сергей Алегыч
в бачку рідка точно. Та й морозу толком не було. Нічому було замерзати, так щоб сильно. Чесно кажучи, я дві попередні зими заливав -20, і жодного разу не замерзало. Але я тоді заливав якусь штуку, що прямо пахла спиртом, а це залив модну Сонакс (отаку http://www.atl.ua/DetailProduct_386_190_61.html ), спиртом не пахне, в бачку рідка, а в трубках, певно, підмерзло =(

Alex kiev
в пустий заливав (вже не лило нічого на скло), навіть думав, що утворилася повітряна пробка, але вранці ллє, а ввечері - ні. Значить десь перешкода =)

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 14 дек 2012, 10:35

якщо трубка злетіла, то вода буде виливатися у місці роз`єднання
може в тебе форсунки замерзають, бо омивачка фігова?
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Сообщение Xerxss 14 дек 2012, 11:04

А на заднее стекло тоже не подается жидкость? Когда поездишь и все прогреется с тоже не работает?

У меня не лило когда замерзла жидкость, но тогда и моторчик не гудел. Поездил пол дня оно все растаяло и все ок. Так же было когда было слышно моторчик а жидкость не лилась помогало включить задний омыватель и подуть в бачок это вдвоем нужно делать.(Звучит смешно но мне помогало)
Xerxss
Профессионал 

Сообщение pegonak 14 дек 2012, 12:36

romadone
може й фігова, я вперше таку спробував

Xerxss
і на заднє не подавалося... значить роз'єдналося десь до розгалуження :?
Я так довго не їздив за цих два дні, 15-20 хвилин всього, тому не знаю чи відігріється на ходу.

Спробую найближчими днями залізти під капот.
До речі, пишуть, що дістатися до трубок омивача можна під правим крилом, треба відігнути підкрилок. А з якого боку його відігнути, з того, що ближче до заду? Треба щось розкручувати?

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение lesin 14 дек 2012, 12:54

pegonak
купи стокову омивайку ОД пежо і не парся, у відповідній темі на форумі є всі дані.
Ти посади дружину за руль і відкрий капот, а потім нехай дружина нажме подачу омивайки, от і побачиш де протікає.
Якщо тріснула трубка, то можемо на двох купити її за 108 грн. і подерибанити, щоб дешевше було.
lesin
Фанат 

След.

Вернуться в Электрика,оптика