Загрузка..

Потік ГУР раrtner 2006 1.6hdi

Обо всем что связано с ходовой и рулевым

Модератор: pegonak

Потік ГУР раrtner 2006 1.6hdi

Сообщение alex26 23 авг 2012, 06:06

Витікає рідина з ГУР через рульову рейку.
Підкажіть як зняти ГУР.
І щотаке реставрацію ГУР, чи рульової рейки.
alex26
Пешеход 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Потік ГУР раrtner 2006 1.6hdi

Сообщение Al-Chi 23 авг 2012, 08:18

щоб зняти рульову рейку, тобі потрібно мати яму або підйомник для зручності. спочатку треба вивісити передні колеса, зняти їх. відкрутити рульові тяги. потім відкрутити кардан що йде на рульову рейку(РР). потім відкручуєш патрубки від РР, буде витікати рідина гідропідсилювача, приготуй ємність! далі відкручуєш два болта якими прикріплена РР до підрамника. все, РР готова до зйомки.... але гімор ще той... :evil: виймати найкраще вправо по ходу руху авто, але в мене це не відразу вийшло.... (установка в зворотньому порядку)
в мене потікла РР на так званому золотніку. причина пісок який потрапляє між сальнік і вал золотніка і псує їх. замінили сальнік, вал був в більш-менш нормальному стані. проблему "в корне" вирішили встановлення пильніка на золотнік.
ще одне, уважно дивись що і за чим розбираєш, щоб потім все правильно зібрати ;)
P.S.: фото не моє. корозія вала золотніка піском.
Изображение
приклад пильніка
Изображение
Выдержка - единственный способ выжить в мире идиотов
Al-Chi
Мастер 

Сообщение alex26 23 авг 2012, 13:38

Якщо я правильно зрозумів золотнік це там де стоїть прозорий пильник. Бо вмене там тече.
Як правильно називається сальник, а пильник зчаго.
alex26
Пешеход 

Сообщение Al-Chi 23 авг 2012, 14:37

ти правильно зрозумів :)
пильнік я робив з якогось ваз-газ пильніка(в гаражі валявся), а взагалі можна з чого не-будь підібрати.
сальнік 20*30*5
Al-Chi
Мастер 

Сообщение alex26 23 авг 2012, 14:40

Підкажи будьласка сальнік важко запресовується, чи можливо не знімать РР, а зняти тільки верхню кришку для заміни сальніка. Ти сам ремонтував.
alex26
Пешеход 

Сообщение Al-Chi 23 авг 2012, 14:50

я ремонтував сам вдома. запресовується не важко, треба просто не спішити.
а от чи зняти кришку не знімаючи РР мабуть не вийде, по перше не зручно(мало місця) а по друге паралельно глянеш чи шток нормальний і пильніки на ньому :?
Al-Chi
Мастер 

Сообщение alex26 18 сен 2012, 15:14

Нарехті я дочикався сальників купив два(20*30*5. 22*32*5)по 15 грн за два і 15грн доставка. В магазинах незнайшов замовив в інтернеті.
Поїхав до знайомого тракториста з яким почали міняти. Рейку вирішили не знімати . Після зняття повітряного фільтра ,доступ до рейки був класний.
Відкрутив кардан який іде до рейки ,скрутив два болта ,дві трубки , відкрутив ще одного болта яким прижималось дві трубки і почали знімати карпис і тут :shock: не знімається заважає кардан. Піддомкрачуєм ліву сторону знімаем колесо залазим під машину , знімаєм защиту двигуна , болти якими рейка тримається підрамника і тут мій знайомий якось прокрутив рейку , що колеса змістились в сторону , арейка провисла вниз на тягах. Дальше зняли корпус рейки , шток в доброму стані , поміняли сальник . Все зібрали в обратній послідовності. Пильнік на золотнік не ставив , недумав ,що задень зробим тому не купив. Все заняло години 3. Без ями. Все робив мій знайомий, а я подавав ключі і світив фонарем бо було темна.
Нерозумію за що просили за ремонт 800-1500 грн ?
ДЯКУЮ Al-Chi за поради.
Ремонт обішовся : 85 грн рідина, 30грн сальники з доставкою=115грн.
Последний раз редактировалось alex26 18 сен 2012, 17:32, всего редактировалось 1 раз.
alex26
Пешеход 

Сообщение Al-Chi 18 сен 2012, 17:06

alex26
будь-ласка friends :drinks:

Додано через 1 хвилину 30 секунд:
але пильнік постав, його можна поставити нічого не знімаючи, просто відкрутивши кардан :!:
Al-Chi
Мастер 

Сообщение alex26 18 сен 2012, 17:28

Добре я надцим тоже думав.
alex26
Пешеход 

Вернуться в Ходовая, Рулевое