Загрузка..

Стук передней подвески при движении задом

Обо всем что связано с ходовой и рулевым

Модератор: pegonak

Стук передней подвески при движении задом

Сообщение peug307 29 июл 2014, 08:46

Всем привет. Авто 307sw 2006г. пробег 105 т.км.
В авто есть баг - стук в передней подвеске слева при движении задним ходом с полным поворотом руля вправо.
Тоесть, я разворачиваю авто - еду задним ходом - руль выворачиваю вправо до упора - в крайнем положенни руля вправо в левом колесе начинает сильно стучать.
При таком же варианте - с выворотом руля в другую сторону - все тихо.
Что ето может стучать?
При осмотре на СТО ничего такого не находят. При покупке авто продаван заменил шаровые опоры (в багажнике лежали родные шаровые ТРВ в коробках от Делфи, тоесть поставил Делфи). Пробег на них - 25 т.км.
Я понимаю, что по уму там бы нужно уже все поменять. Понемногу уже скупаю детальки.
Но все таки, что может давать такой стук именно при движении задним ходом ?
Будут какие-то мысли ?
peug307
Фанат 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Стук передней подвески при движении задом

Сообщение peug307 31 июл 2014, 06:41

шарився в інеті, то надибав таку версію - верхня опора аморта - підклинює підшипник і не дає при вивороті руля нормально стойці повернутися, внаслідок чого плющить пружину.
в принципі цікава думка. якраз щось там таке і відбувається - дуже дивні звуки.
Последний раз редактировалось peug307 31 июл 2014, 06:42, всего редактировалось 1 раз.
peug307
Фанат 

Re: Стук передней подвески при движении задом

Сообщение peug307 11 авг 2014, 08:28

причина стуку знайдена і усунута :)
все було банально, аж соромно за себе :?
якраз зустрів своїх дівчат у п"ятницю із відпочинку, і при паркуванні задом в дворі знову цей стук - я одразу дружину за кермо, а сам під колесо - і тут я побачив, що тагя стабілізатора чомусь впирається у край підкрильника.
виявилось, що причина стуку була в тому, що лівий передній підкрильник не сидів на свому місці там, де він обходить провід АБС і має заходити в такий собі карманчик на кузові (хто знімав підкрильник, той мене зрозуміє). через це при повному вивороті руля вправо - ліва тяга стабілізатора впиралася в підкрильник і при руху заднім ходом тарахтіла по ньому.
всі пістони пікдрильника на місці, візуально він на місці, не пошкоджений, слідів контакту не було. а то, що він має заходити там в карманчик, я й не знав, підкрильники ще не знімав, а сам той карманчик був прикритий підкрильником і я про нього не здогадувався.
вичистив з карманчика ножем грязюку, і посадив підкрильник на місце. все - звук пропав :D
при піддомкраченні авто витягується амортизатор, відповідно стабілізатор опустається вниз і стійка до підкрильника не діставала. тому ми цей стук не могли побачити на підйомнику. одним словом - все так просто - а так довго і голосно все стукало.
peug307
Фанат 

Пред.

Вернуться в Ходовая, Рулевое