Загрузка..

Ждать iphone 5s или купить 5-й

Обсуждаем и выбирает телефоны мобильные и для дома, GPS навигаторы, а также мобильную связь и ПО для них

Модератор: pegonak

Ждать Яблоко 5S

Ждать
5
26%

Admin, Magic_Knight, vovadema, Вадимскии, Тоха (Донецк)
Не ждать
4
21%

Al-Chi, Lexx 508-Active, Sviatoslav, ur4kwa
Яблоко отстой
8
42%

Danila, Delfi, gberegovoy, Ramelov, RedFox, sergey_brd, Шурик
Свой вариант
2
11%

Demon, Smorodinka

Всего голосов : 19

Ждать iphone 5s или купить 5-й

Сообщение Sviatoslav 28 авг 2013, 12:22

Итак мучаюсь второй день вопросом ждать iphone 5s или купить 5-й и не мучиться?))) crazy
Кто какие идеи выдвинет?

P.S.: З.Ы. если можно прикрутите голосовалку)))
спасибо
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Sviatoslav
Ветеран Клуба 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Ждать iphone 5s или купить 5-й

Сообщение pegonak 29 авг 2013, 06:15

Skylark
я перепрошую, а в чому саме проявляється "вищий клас" цього телефону, невже в кількості мегапікселів камери? :D Софт безкоштовний, з 4PDA? :D Я відкрию таємницю, якщо повідомлю, що на iOS купа безкоштовного софта? А якщо додам, що при цьому кількість непотребу дещо менша? Сумісність у андроїда з чим саме, з пежо, з китайськими танками, з космічною станцією? =)
І як саме відбувається процес "рвання"? ))
Я не заперечую, що можна купити не так дорого який-небудь інакший телефон, кожному своє, але до чого ці крики про "епл гумно"? Не подобається? Ну не користуйся. Он у нас півкраїни кричить "пежо гумно" і що? :D
А який досвід використання продуктів епл у тебе? Хочеться зрозуміти чи твоя позиція сформована власним досвідом =)
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение Skylark 29 авг 2013, 06:29

pegonak
Ну давай чтобы был предметный разговор, а не гыгыканье, пости сюда спецификацию своего огрызка: Проц, ОЗУ, постоянная память, какие карты памяти жрет, скольоко мегапикселей в камере, наличие Wifi, Bluetooth и пр. А я тебе запощю спеку детского телефона, ок?
Skylark
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение pegonak 29 авг 2013, 06:34

Sviatoslav
а все залежить від того чи є в тебе необхідність у ньому саме зараз. Наступне, зараз ти вже знаєш як виглядають випущені продукти і можеш їх оцінювати об'єктивно. Новий продукт може бути всяким і не факт, що таким, як ти очікуєш. Чекати перших вражень не довго, тижня за два-три, я думаю, вже будуть, тож, щоб бути впевненішим, варто почекати хоча б його початку продажів у США і перших оцінок реального товару. Ще зауваження, подивись на попередні оцінки функціональності iOS 7 http://www.apple.com/ios/ios7/features/ , зверни увагу на підтримку деяких функцій старими моделями пристроїв внизу сторінки:
Скрытый текст:
Features are subject to change. Not all features are available on all devices.

Panorama format is available on iPhone 4S, iPhone 5, and iPod touch (5th generation). Square and video formats and swipe to capture are available on iPhone 4 or later, iPad (3rd generation or later), iPad mini, and iPod touch (5th generation).
Filters in Camera are available on iPhone 5 and iPod touch (5th generation). Filters in Photos are available on iPhone 4 or later, iPad (3rd generation or later), iPad mini, and iPod touch (5th generation).
AirDrop is available on iPhone 5, iPad (4th generation), iPad mini, and iPod touch (5th generation) and requires an iCloud account.
Siri is available on iPhone 4S, iPhone 5, iPad with Retina display, iPad mini, and iPod touch (5th generation) and requires Internet access. Siri may not be available in all languages or in all areas, and features may vary by area. Cellular data charges may apply. New female and male voices will be available initially in U.S. English, French, and German.
Find My iPhone enables you to locate iOS devices only when they are on and connected to a registered Wi-Fi network or have an active data plan. Some features may not be available for all countries or all areas.

Тобто, iPhone варто купувати вже хоча б 5-ї версії, якщо хочеться мати AirDrop.
Ще графік тут є http://www.gizmodo.com.au/2013/06/the-p ... -wont-get/

Додано через 4 хвилини 26 секунд:
Skylark
а я й не гигикаю :D

Я думаю, якщо ти захочеш помірятись піпіськами "спеками", то ти можеш їх легко знайти в неті. Я лише говорю, що телефон іншого виробника з відповідними можливостями і підтримкою коштує не надто дешевше, особливо поки є популярним. Вартість Айфону визначає його популярність. А він популярний. От і фсьо =)

Що до всього іншого, окрім "спеків", ти маєш досвід користування надгризеними продуктами?

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 29 авг 2013, 06:41

Вот скажите, какой смысл в 5с, если 5 ничем не хуже? Может я чего-то не знаю?
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Сообщение Skylark 29 авг 2013, 06:43

pegonak
Слив засчитан :P
Skylark

Сообщение Sviatoslav 29 авг 2013, 06:44

romadone
не 5с а 5s и с чего ты взял что он будет такой же как 5-й????

решение принято
ща беру 4s и жду 5s по адекватной цене + устранение детских болезней (ближе к апрелю)
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Sviatoslav
Ветеран Клуба 

Сообщение pegonak 29 авг 2013, 06:47

Я теж вважаю, що нічого особливого він не дасть, тим більше, якщо є планшет, то немає необхідності у більш потужному телефоні. Хіба що дуже хочеться датчик відбитку пальця, який ніби-то буде у наступного айпона, а ще більша кількість пам'яті на борту.

Додано через 53 секунди:
Skylark
Я двічі запитав про твій досвід користування огризками, а ти двічі з'їхав :lol:

Додано через 52 секунди:
Sviatoslav
не бери 4-ку, вийде нова платформа, можеш лишитися без ейрдропа. Плюс, якщо не сподобається 5ес, то лишишся на 5-му і не будеш паритися. У них різниця у вартості до тисячі грн за 16 ГБ модель.
Последний раз редактировалось pegonak 29 авг 2013, 06:54, всего редактировалось 1 раз.

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение Skylark 29 авг 2013, 07:00

pegonak
Не юли, слился, терпи :D
Skylark

Сообщение romadone 29 авг 2013, 07:02

Ну чем лучше 5с? Версией зуба? И еще пару мелочей? А разница в цене хорошая. Лично я в 4с не вижу смысла против 4, а тут и подавно.
romadone
Заслуженный ветеран клуба 

Сообщение pegonak 29 авг 2013, 07:05

Skylark
не сміши =) Я відкритий до дискусії. Але порівнювати кількість мегапікселів - це не дискусія, це піпіськомірство, в якому немає сенсу.
То який в тебе досвід використання огризків?

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Пред.След.

Вернуться в Мобильная связь, Телефоны, GPS