Загрузка..

МТС + 3Моб, не дожидаясь тендера)))

Обсуждаем и выбирает телефоны мобильные и для дома, GPS навигаторы, а также мобильную связь и ПО для них

Модератор: pegonak

МТС + 3Моб, не дожидаясь тендера)))

Сообщение romadone 20 янв 2015, 21:51

«МТС Україна» та ТриМоб уклали угоду про надання послуги національного роумінгу

Київ, Україна — Оператор мобільного зв'язку «МТС Україна», дочірня компанія міжнародної телекомунікаційної групи «МТС» (акції МТС котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі під кодом MBT) та ТОВ «ТриМоб» повідомляють про підписання угоди про надання послуги двостороннього національного роумінгу для своїх абонентів.

«МТС Україна», що надає телекомунікаційні послуги у стандартах GSM-900/1800, CDMA-450, та оператор ТриМоб, який надає послуги рухомого (мобільного) зв’язку за технологією UMTS, уклали угоду про надання послуги двостороннього національного роумінгу для абонентів обох операторів.

Завдяки співпраці абоненти обох компаній отримають можливість доступу до всього спектру сучасних телекомунікаційних послуг, доступних в Україні, включаючи мобільний інтернет другого та третього поколінь зв’язку. Угода передбачає можливість для використання послуг обох мереж абонентами ТриМоб та «МТС Україна», що користуються національним роумінгом в межах покриття обох операторів.

Абоненти «МТС Україна» отримають можливість в мережі ТриМоб користуватись не тільки мобільним інтернетом з 3G швидкістю, а й всіма звичними для себе послугами, якими вони користуються в мережі «МТС Україна» без зміни SIM-карти.

«Відчути переваги 3G UMTS наші корпоративні клієнти, а також абоненти тарифних планів Ultra зможуть вже в лютому. Потім ми зможемо запропонувати послугу абонентам інших тарифних планів контрактного і передплаченого сервісу. Формат послуги є унікальним для українського ринку — нашим абонентам не потрібно буде купувати якесь додаткове обладнання або нову SIM-карту. Користуватися 3G інтернетом можна буде прямо на своєму смартфоні», — зазначає директор з маркетингу «МТС Україна» Олег Решетін.

Для того, щоб скористатись національним 3G роумінгом, абонентам «МТС Україна» лише потрібно мати телефон із підтримкою технології зв’язку 3G UMTS. Про умови користування національним роумінгом для абонентів «МТС Україна» буде повідомлено додатково.

Клієнти Тримоб отримають можливість користуватись якісним зв’язком національної мережі «МТС Україна», яка охоплює більше 98% території України. Вартість послуг (тарифи) для абонентів ТриМоб у мережі національного роумінг-партнера залишається незмінною.

Инфа гуляла в сети до НГ, но теперь уже официально!
Лично я очень рад!
romadone
Клубный пользователь Клубный пользователь
Страна: Ukraine (ua)

Re: МТС + 3Моб, не дожидаясь тендера)))

Сообщение Delfi 20 янв 2015, 23:08

Вот бы LTE тогда да - а так , классно конечно, но все равно медленно ) :D
Изображение
.
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Сообщение Sviatoslav 21 янв 2015, 07:33

romadone
Мушу тебе розчарувати. Радієш ти даремно. Напевне ти ніколи не користувався 3моб. В мене їх сімка в планшеті вже півтора роки. Максимальна швидкість що я бачив 1,7 м/с. Це коли більше ніхто не користується. Покриття у тримоб погане. В мене в квартирі є 2 точки в яких сигнал відсутній. Щільність базових станцій не розрахована навіть на кількість абонів тримоб. Про мтс я промовчу. До того ж в них КС на підсосі також. Мережа не витримає навантаження. Це гарно з точки зори реклами та залучення абонентів, проте реально тримоб зараз розвивати мережу не збирається, а без цього користі мало.
Sviatoslav
ВИЦЕ-МИСТЕР АВТОКЛУБА 2012 

Сообщение romadone 21 янв 2015, 07:34

Зачем тебе LTE, если EDGE хватает ;)
romadone

Сообщение Delfi 21 янв 2015, 07:43

romadone
Хватает - если тебе не хватает - юзай спутниковый инет :D
Изображение
.
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Сообщение romadone 21 янв 2015, 08:39

Delfi
юзаю CDMA роутер, но удобнее все в одном девайсе
romadone

Сообщение romadone 03 фев 2015, 15:32

Появились уже первые счастливчики, правда пока только корпоративные тарифы пускает
Изображение
romadone

Сообщение python 03 фев 2015, 17:03

Какие-то дополнительные настройки нужны?
Чтобы оценить дорогу, надо ее пройти...
python
Ученик 

Сообщение romadone 03 фев 2015, 17:26

Прописал точку доступа 3g.utel.ua
И активировал услугу национального роуминга в сети 3Моб (правда еще в декабре)
Но пока работает с перебоями, вылетает сеть. У меня припейд Смартфон 0.50
romadone

Сообщение romadone 03 фев 2015, 18:01

Снимает пока гривну в день
Изображение
romadone

След.