Загрузка..

Затонирована ли Ваша машина?

Клуба владельцев автомобилей Пежо и Ситроен
Правила форума
[center]Правила размещение фотографий в разделе Опросы!
Если Вы хотите разместить какой либо опрос в разделе Опросы, и добавить фотографию, пользуйтесь radikal.ru и radikal.ua или любыми другими доступными ресурсами, где можно уменьшить фотографию и сгенерировать ссылку, которую потом Вы копируете и вставляете в свое сообщение.Абсолютно все сообщения в разделах форума Опросы, где будут выложены фотографии через наш форум (Добавить вложения) , эти посты будут удалены!!![/center]

Нет и не планирую
20
19%

0vector0, Alex kiev, AlexM, armenak1976, Андрей_к, Elenran, Evgen_Poltava, Gromilla, knighty, LEO, Lexx 508-Active, pandry2007, sever-3, Ustas, valya_229, vovadema, Петрович, Виктор Донецк, малевич, Юрий
Нет, но затонирую
6
6%

citroenec, D-mon, Kot-71, Odessa_79, oxic, ShinobiSS
Заводская тонировка и меня это устраивает
26
24%

4igik, AlfaNick, Andrey81, Антон Семеныч, Bee, Dbonds, Fishmack, g639, gberegovoy, Koss87, kostik, lev5429, marioserge, marjan2008, Max, Maximka, mr.meloman, pymo4ka, Ramelov, sergey_brd, Skylark, slotracer, Tival, VladZ, yur, Платонович
Затонированы все стёкла
4
4%

BuHTuK, Delfi, Demon, MrBobaH
Затонированы все, кроме лобового
36
33%

Admin, Al-Chi, Алексей Соловьёв, Bipyc, Сергей Алегыч, dasKruz, Dima8084, Dimma, Dogma, Entre, Егор, F720, hj_190, karakurt, ku4ma, levim1, maktub, Maxx, novosys, OZZY, peug307, Raketa, robocop, romadone, siroga, Smorodinka, v.dubin, vadim-61, vadimka8787, Vitalik, Xerxss, Yurok, zxspeccy, ВЯЧЕСЛАВ:), Игорь1, Тоха (Донецк)
Затонированы только стёкла задних дверей и заднее стекло
16
15%

-=kilo=-, _Д-м-и-т-р-и-Й_, Alejandro, Captain333, Сергей n, IRBIS, luckynoob, pegonak, Perchinka, romulus, SL.od, Suhebator, Sviatoslav, Tom, yara, zuh
Затонировано только заднее стекло
0
Голосов нет

Всего голосов : 108

Сообщение Платонович 28 ноя 2012, 06:35

Интересно, а сколько тонированых машин в клубе.
Изображение
“Любіть Україну, або ідіть геть! Держава понад партії, нація понад класи”. Симон Петлюра.
Платонович
Клубный пользователь Клубный пользователь
Страна: Ukraine (ua)

Re: Затонирована ли Ваша машина?

Сообщение romadone 11 апр 2013, 06:26

А що тут поясняти? Плінка різної "темноти" має різний рівень пропускання тепла, а ти пишеш - що однаково. Аби написати.
romadone

Сообщение pegonak 11 апр 2013, 06:35

romadone
я пишу, що негативний ефект від затримки видимого зображення переважає ефективність затримки "тепла". Тому краще не ставити дуже темну плівку, бо холодніше не стає. Крім того, темна плівка не відбиває усе "тепло", на відміну від дзеркала, вона нагрівається сама і передає тепло в салон, чим темніша плівка, тим більш виражений цей ефект. Крім того, залежно від форми і кольору самого кузову авто, воно нагрівається і передає тепло в салон через інші місця, тому ефективність від плівки ще нівелюється. Тому в кінці кінців, ми не отримуємо очікуваного ефекту відображення тепла, але значно погіршуємо можливість огляду.
Последний раз редактировалось pegonak 11 апр 2013, 06:39, всего редактировалось 2 раз(а).
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 11 апр 2013, 06:53

Це ти де таке вичитав? Я ж тобі кажу - навіть дверні карти накріваються по-різному, там де 15 - майже холодна, а там де 35 - дуже тепленька. Плівка одного виробника й однієї серії. І ще цікаво - ти часто дивишся у бокові задні, що тобі так важливий там обзор? Тим більше, що він там все одно є. Це ж не 5 плівка, через яку дійсно погано видно
romadone

Сообщение pegonak 11 апр 2013, 06:57

romadone
дивлюся, коли необхідно перевірити сліпі зони, і різниця в світлопропусканні передніх і задніх стекол впливає на швидкість отримання інформації оком.
Я не розумію прикладу про карти дверей, недостатньо деталізована ситуація.

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение romadone 11 апр 2013, 07:02

:evil:
Гріє сонце. Проходячи через скло, нагріває елементи салону. Дверна карта, що розташована за плівкою 15 - майже не нагрівається. А карта, що розташована за плівкою 35 - тепла. Питання - чи по-різному плавка різного ступеню тонування затримує сонячну енергію :?:

Добавлено спустя 52 секунды:
А торпеда, при цьому взагалі розжарена (плівки немає)
romadone

Сообщение pegonak 11 апр 2013, 07:12

romadone
як розміщений автомобіль відносно сонця, температура яких саме дверей вимірюється, яким приладом, які показники приладів? =)

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение Alexxx 11 апр 2013, 08:16

pegonak, ты забыл еще добавить субъективное восприятие солнечного света/тепла. Когда в салоне работает климат/кондер (и температура ок.18) а снаружи жарит солнце через окно - то и температура внутри воспринимается по другому.
А по поводу атермальных прозрачных пленок ты прав. Есть такие. Задержка теплового спектра почти 100%

Sent from my HTC EVO 3D X515m
Alexxx

Сообщение romadone 11 апр 2013, 08:52

pegonak
прилад той самий, що й вимірює прозорість та обзорність крізь плівку :lol:
romadone

Сообщение snow 11 апр 2013, 11:08

pegonak
Відносно наявності всіляких хитрих плівок - ніхто не сперечається, для цього ця тема і існує - щоб обговорювати це.
Зараз ти хоч почав вести діалог, а то перед цим - саме тролив.

І не потрібно мене записувати в прибічники тоніровки ;) - я поки що вивчаю це питання, сам розбираюсь чи воно моні потрібно і якщо так - то що саме і не задовбую - розжуйте та покладіть до рота.

І ще одне - ти все правильно кажеш, гарно. Один тільне недолік - ти теоретик, як і я - тому що і я не маю реального досвіду експлуатації авто з тоніровкою.

Добавлено спустя 52 минуты 57 секунд:
Зачетная тонировка лобаря :lol: - сегодня товарищ ехал на такси
Изображение
Последний раз редактировалось snow 11 апр 2013, 12:03, всего редактировалось 1 раз.
snow
Водитель 

Сообщение pegonak 11 апр 2013, 12:44

snow
взагалі-то, в мене авто тоноване =) Так що, я трішки практик ;)
І я не тролю, а вимагаю обґрунтування звинувачення мене, що я не правий, а romadone вперто розказує, що у нього "правою рукою тепло, а лівою - холодно", навіть без уточнення, на що він ліву руку поклав, а на що праву.
Последний раз редактировалось pegonak 11 апр 2013, 12:45, всего редактировалось 2 раз(а).

Борт-журнал
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Пред.След.

Вернуться в Опросы