Загрузка..

Перед тем как давать документы ГАИ - даем прочитать ЭТО

Обсуждение ПДД, работы ГАИ и прочего.

Перед тем как давать документы ГАИ - даем прочитать ЭТО

Сообщение Delfi 26 янв 2011, 22:11

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ІДПС
1. Пред’явник цього є законослухняним громадянином України (надалі від першої особи).
2. Я хабарів інспекторам ДПС (на далі ІДПС) не даю.
3. Усі дії ІДПС фіксую на фото-, відеокамеру.
4. Я реагую виключно на законні й обґрунтовані вимоги ІДПС.
5. ІДПС – посадова особа, яка знаходиться при виконанні службових повноважень, тому кожна вимога ІДПС повинна супроводжуватись посиланням на пункт законодавчого акту.
6. Якщо ІДПС має на то законні підстави, то я ніколи не відмовляюсь пред’явити йому документи на право керування моїм транспортним засобом (надалі ТЗ) (див. п. 5 вище).
7. Я не полишаю свій автомобіль за проханням ІДПС.
8. Я не продовжую та не підтримую жодні бесіди із ІДПС:
8.1. без попереднього ознайомлення із службовим посвідченням ІДПС (у розгорнутому вигляді, з обох боків, без сторонніх вкладень);
8.2. без письмового нотування реквізитів посвідчення і нагрудного знаку ІДПС, а саме:
8.2.1.Прізвище, Ім’я, По батькові.
8.2.2.Номер службового посвідчення.
8.2.3.Дата, до якої посвідчення дійсне.
8.2.4.Повна назва стройового підрозділу ДПС.
8.2.5.Номер нагрудного знаку.
8.3. без обґрунтування законності причини зупинки і затримання мене та мого ТЗ
9. Якщо ІДПС зупинив мій ТЗ, то він має попередньо співставити свої бажання і законні можливості у відповідності до нищенаведеного:
9.1. чи достатньо у ІДПС підстав для зупинки і затримання мене та мого ТЗ;
9.2. чи достатньо у ІДПС доказів законності зупинки і затримання мене та мого ТЗ.
10. Якщо ІДПС зупинив по причинам, що нижче перераховані:
10.1. «Перевірка документів» - ІДПС не отримує жодної відповіді від мене, тому що дана вимога незаконна (див. п. 5 вище);
10.2. «Характер керування…» - ІДПС не отримує жодної відповіді від мене, поки не пред’явить фото- або відеофіксацію та/або двох свідків руху мого ТЗ;
10.3. «Підозра щодо будь-якого виду сп’яніння».
Якщо ІДПС має на те законні підстави, то я у жодному разі не відмовлюся від проходження перевірки на стан алкогольного сп’яніння на місці.
ІДПС не отримає від мене жодної відповіді, якщо:
• не почне заповнювати протокол із зазначенням дати і часу затримання мене та мого ТЗ (дії ІДПС регламентовані наказом №400/666 від 09.09.09)
• не пред’явить Свідоцтво про державну реєстрацію вимірювального приладу, Свідоцтво про повірку вимірювального приладу, Паспорт на вимірювальний прилад, серійний номер приладу, пломбу на приладі (див. п. 2.3. Інструкції до наказу №400/666 від 09.09.09).
10.4. «Відпрацювання міста», «План перехоплення», «Операція нетверезий водій» і т.п. – ІДПС не отримає від мене жодної відповіді, до моменту поки не пред’явить:
• документи, що перераховані у п. 8.2. (див. вище);
• картку маршруту патрулювання (Доповнення №4 до наказу №111 від 27.03.09);
• припис на перевірку (Доповнення №10 до наказу №111 від 27.03.09).
10.5. «Перевищення швидкості» (при вимірюванні приладом типу «фен») – ІДПС не отримає від мене жодної відповіді, якщо:
• не пред’явить Свідоцтво про державну реєстрацію вимірювального приладу, Свідоцтво про повірку вимірювального приладу, Паспорт на вимірювальний прилад, серійний номер приладу, пломбу на приладі;
• не пред’явить фото- або відеофіксацію та/або двох свідків, які дадуть свідчення, що покази приладу типу «фен» стосуються мого ТЗ.
10.6. «Перевищення швидкості» (при вимірюванні приладом типу «Візір», “Арена” і т.п.) – ІДПС не отримає від мене жодної відповіді, якщо:
• не пред’явить Свідоцтво про державну реєстрацію вимірювального приладу, Свідоцтво про повірку вимірювального приладу, Паспорт на вимірювальний прилад (а у випадку, якщо для реєстрації порушення використовується комп’ютер, то все вище перераховане стосується й комп’ютера, а також документи, що підтверджують законність програмного забезпечення, що використовувалось під час реєстрації порушення), серійний номер приладу, пломбу на приладі;
• не пред’явить фото- або відеофіксацію та/або двох свідків, які дадуть свідчення, що покази даного приладу стосуються мого ТЗ;
• мені не пояснять режим роботи вимірювального приладу, налаштування вимірювального приладу, дальність вимірювального приладу, за якої відбувається фіксація порушення.
11. Якщо ІДПС дочитав до цього пункту, то ІДПС може побажати мені «Щасливої дороги»!

(с) роадконтроль

Я себе распечатал на А5 десяток вожу в бардачке - при следующей остановке - ваши макументы - дам почитать - потом расскажу про реакцию гея - или спрошу совета куда ехать в суд за правами :D
Изображение
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Re: Перед тем как давать документы ГАИ - даем прочитать ЭТО

Сообщение Сергей Алегыч 27 янв 2011, 11:19

Изображение
Сергей Алегыч
Местный ловелас 
Страна: Ukraine (ua)

Сообщение Aire™ 28 янв 2011, 07:42

А почему именно 2-х свидетелей, а не например, одного? это где-то регламентировано?

П.С. врядли такое будут читать ГАИшники.

Изображение

Изображение
Aire™
Ученик 

Сообщение Admin 28 янв 2011, 23:00

Aire™ писал(а):П.С. врядли такое будут читать ГАИшники.

101% им нафиг это не нужно, остановят двух понятых и скажут, что водитель документы отказывается предъявлять и тычет какую то хрень :lol: а после вызовут карету с дурки и Вам свои права не видать несколько лет :lol:
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение pegonak 29 янв 2011, 22:20

Delfi писал(а):(с) роадконтроль

до речі, а цей "контроль" вже має якусь юридичну силу? Що вони дозволяють собі писати якісь правила?
Поки в нашій країні спілкування з інспектором залишається, в більшості випадків, на рівні базарної торгівлі, сподіватися на абсолютну силу юридичних документів, тим більше у власному розумінні, марна справа.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Вернуться в ПДД