Загрузка..

Грузовий PARTNER штатна магнітола як підкл. задні колонки?

Все что связано с музыкой и ее оформлением в авто, штатные и не только - мультимедиа и навигация

Модератор: pegonak

Грузовий PARTNER штатна магнітола як підкл. задні колонки?

Сообщение Robin Hood 19 авг 2013, 11:38

Доброго дня!

Купив Партнера 2010 року грузового, зараз буду переобладнувати на пасажир. Штатна магнітола підвязана до компютера, і полазивши в меню знайшов регулювання звуку тільки праворуч чи ліворуч, а задні і передні колонки не регулюються (в принципі задніх і немає, там жеш гола будка:) )!
Хотів в салоні за заднім диваном (вже переобладнаного на пасажира) поставити дві колоночки.

Питання: Якщо немає регуліровки звуки на задні чи передні колонки то виходу на другу пару колонок немає? ? ?
А підключивши паралельно до передніх магнітола не потяне і звук буде нікудишній!
Чи можливо вихід на другу пару є, але відключений апаратно? Але нащо робити лишні рухи якщо маг. той самий що в пасажира?

Підкажіть хто стикався з цим питанням, буду вдячний, а то через тиждень будуть робити салон.

(регулювання передні-задні колонки потрібне бо здійснюю дальні переїзди.. Задні відключаю - пасажири дрімають, а в мене все-таки музика з переді трішки бамкає....)

ПС. До речі колонки в передніх дверках мене теж розчарували! Чомусь скриплять коли включиш трішки голосніше. В мене на форді фієсті, 2008, краще грали набагато... А тут в принципі не дуже ж стара машина а колонки або вгроблені або такі "нікудишні" були з салону. Якщо хтось міняв поділіть досвідом? На які , як звучать, можливо фото?

Дякую.
Robin Hood
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Грузовий PARTNER штатна магнітола як підкл. задні колонк

Сообщение prinkovsky 29 мар 2016, 22:16

Теж саме робив я на RD3, активував через РР2000, задні динаміки. роботи там хвилин на 5. тожу кому в чернівцях та області потрібно активувати акустику або інші функції то звертайтесь.
prinkovsky
Прохожий 

Сообщение PavelV 30 мар 2016, 06:28

Robin Hood писал(а):Активізувати виходи на задні колонки та фізично підключити дротики) ))

ну фізично підключити то взагалі не проблема... а от програмно активувати то теж не проблема, але потрібні спеціально обучені приблуди (Лексія)
PavelV
Водитель 

Сообщение prinkovsky 11 апр 2016, 17:07

Запускаем приложение диагбокс и выбираем автомобиль. В данном примере это Peugeot Partner. Диагбокс нам сразу дает выбрать РР2000

Изображение

Вводим, если нужно ВИН-код и ОСД, запускаем РР2000

Выбираем "конфигурация и услуги компьютеров"

Изображение

Далее выбираем "глобальный тест"

Изображение

При этом запускает тест всех блоков электроники которые установлены на машине. После определения всех блоков выбираем пункт "аудиосистема"

Изображение

Появиться еще одно меню в котором надо выбрать пункт "телекодировка"

Изображение

Далее нажимаем "конфигурация автомагнитолы", правда там ошибится сложно ибо пункт один))

Изображение

И после этого появиться меню конфигурации магнитолы, где можно менять параметры настройки. Смотрим на меню "баланс передних/задних громкоговорителей и задние громкоговорители", по умолчаню там стоит "Неактивно"

Изображение

Выбираем этот пукнт и меняем значение с "Неактивно" на "Активно" и нажимаем F1 телекодировка

Изображение

И слышим что задние динамики заработали (это при условие что они физически подключены, динамики подключены правельно и они исправны). В менюшке аудио параметров на дисплее появится еще пукнт FAD.
Последний раз редактировалось prinkovsky 11 апр 2016, 17:14, всего редактировалось 1 раз.
prinkovsky
Прохожий 

Сообщение Robin Hood 12 авг 2016, 10:52

Підкажіть хто це може зробити в Києві???
Буду вдячний!
Robin Hood
Прохожий 

Сообщение PavelV 12 авг 2016, 11:25

Robin Hood, ну... єсі вже фізично дротовка розведена і підключена...
і власне гучномовці задні стоять...
то будь-хто в кого є Лексія)
PavelV
Водитель 

Пред.

Вернуться в ПыжеСитроЗвук, Мультимедиа, Штатная навигация