Загрузка..

Citroen DS4 1,6 e-Hdi EGS So Chic

Citroen DS4 1,6 e-Hdi EGS So Chic

Сообщение Bohdanious 11 мар 2017, 10:09

Вітаю спільноту форуму PSA!
Привіз собі з Нідерландів авто, Citroen DS4 2011 року випуску.
Двигун e-Hdi 1.6 дизель, секвентальна предикативна коробка передач EGS (робот 6 ст), повний фарш з навігацією, усіма можливими електронними системами допомоги водію, масажем сидінь і т.д.
Машина пройшла 170 тисяч км по європейським дорогам і після цього потребує лише планової заміни моторної оливи, гальмівних колодок і передніх гальмівних дисків. До речі, міжсервісний інтервал у Нідерландах був 20 000, а не 30 000, як писав шановний адмін в іншій темі про DS4.
Середні витрати, поки їхав з Шегинів до Харкова, склали близько 5 літрів на 100 км. По Харкову близько 6,5 наразі.
Батько купив 3008 пежо, і після туарега був приємно вражений комфортом французських машин, от і я захотів чогось такого комфортного й економного. До цього була Кіа Ріо 1,4 бенз 2009 року.
Після Кіа, звісно, різниця дуже велика у відчуттях за кермом. Особливо на швидкості. 130 км/год ця машина їде так, як Кіа їхала 90, а 190 - як Кіа 140. Дуже гарно тримає дорогу, дуже комфортно їхати з круїзом або обмежувачем швидкості. Сидіння, ергономіка солону, масаж - все сприяє тривалим і далеким подорожам без надмірної утоми.
Поки що серед питань, які постали, є адаптер горловини паливного баку дизеля, оскільки наші заправки, у значній кількості, є колгоспом срср, а не Європою, і мають бензинові накінечники навіть для дизельних пістолетів. Заправляти й цим можна, але дуже довго і незручно, тому шукаю адаптер. Хоча на заході України я заправляв пальне на тій же UPG, що і під Харковом, і там проблем з пістолетом не було. Мабуть, там їздять більше машин з ЄС і на заправках нормальні європейські пістолети більш поширені.
Дякую за увагу :)
Bohdanious
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Citroen DS4 1,6 e-Hdi EGS So Chic

Сообщение Admin 07 апр 2017, 20:22

Bohdanious, с завода автомобили Пежо и Ситроен выходят с регламентом 30 ткм или 2 года, а региональные офисы Пежо/Ситроен сами ставят для своих регионов регламент.По этому за всю Европу рассказывать ненужно , я руководствуюсь инфой с которой с завода выходит авто и многие придерживаются до конца этих регламентов.
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.
Помощь детям

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение Bohdanious 08 апр 2017, 06:11

Admin
Тобто сервісні книги друкує не виробник, а регіональний офіс?
Bohdanious
Прохожий 

Сообщение Admin 08 апр 2017, 09:45

Bohdanious, региональное представительство .
Изображение
Изображение
Помощь детям

Admin

Сообщение Bohdanious 22 апр 2017, 13:50

По відкличній кампанії Сітроєн "Code NUH" з'їздив на сервіс, опрацювали кріплення рігелю капоту антикорозійкою, якісь самоклейкі елементи там поклеїли. Все безкоштовно, зайняло години 2 чи 3.
Сказали, що на С4 подібна кампанія була.
Подивився на новий С3. Прикольна машинка, хоча вся її прекрасність лише у повному фарші проявляється, а там вже ціна...
Ну і немає дизелю, а газ - це все-таки додаткова морока.
Подивився також на новий DS4 Crossback.
Чесно кажучи, порівнюючи авто 2011 і 2017 років, очікуєш на щось більше, аніж нові передні фари й радіатор. І знаходиш - нову коробку автомат та сенсорний навігатор/борткомп'ютер замість кнопочного. Все. Ну, справді, все. Кузов, підвіска, торпедо, сидіння... А, ще 2 рейлінга (чи молдинга?) на даху. Не функціональні, оскільки вони впритул до даху, а не виступають, щоб за них можна було зачепитись.
Двигун той самий дизельний DV6C (ну ок, DV6FC. але різниця лише у 9 коней і +0,2 витрат).
Комплектація, яка вважається передтоповою, значно бідніша за мою передтопову європейську. Лючка для лиж та довгогабаритних вантажів, поєднаного з підлокотником, ззаду немає. Накладок алюмінієвих на педалях немає (кошмар, в ЄС навіть найбідніші версії з накладками). Обивка сидінь дешевша. Масажу і електрорегулювання поперечної підтримки немає. Килимки поганенькі, в мене фірмові значно крутіші. Заглушка на місці однієї з кнопок ліворуч у водія, в нижньому ряді. Не можу згадати, яка саме кнопка відсутня... старт-стоп відключення тепер біля АКПП, а внизу з 3 залишили лише відкриття лючку паливного баку.
Загалом ніяких таких іновацій, тим паче електронних, немає. Не знаю, може, це норм. Але не складається враження, що за 6 років щось серйозно змінилось. Окрім АКПП і сенсорного дисплею.
Bohdanious
Прохожий 

Сообщение Admin 22 апр 2017, 14:00

Уже только одно наличие АКПП вместо ишака в рестайл дс4, перевешивает все цяцьки, а насколько , что функционально или нет из них , это второй вопрос.
Изображение
Изображение
Помощь детям

Admin

Сообщение Bohdanious 29 апр 2017, 04:50

У батька Пежо 3008 2015 року з АКПП Айсін, тож можу порівняти. На 1 та 2 передачі різниця відчутна, далі - не так сильно. Ну тобто так, краще, але для мене це не створює достатнього поштовху загорітись купити новішу модель. Думаю, за пару років з'являться значно цікавіші гібриди та електро або водневі машинки, в тому числі звісно і у ПСА
Bohdanious
Прохожий 

Пред.

Вернуться в DS4