Загрузка..

208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Модераторы: Куколка, pegonak

208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Сообщение Petro Incognito 20 мар 2018, 14:40

Всім привіт. Перебуваю в неспішному пошуку авто. Бюджет в районі 10к. Спочатку дивився в сторону гольфа 6го. Покуривши форуми стало ясно, що варті уваги 1.6 мпи(з прицілом на газ) або 1.6 тди. Через те що гідротрасформатор дуже рідкісний на нашому ринку, то палка. Пілся певного монітоиингу ринку, стало ясно шо живого в такому діапазоні найти буде важко (чи нереально). Або везти звідти з пробігами за 300 або тут шукати офіційний з історією з неясним пробігом і всіма випливаючими. Задумався про клас нижче. Поло, фієста і тут попав в кругозор 208. Навіть в салоні встиг посидіти, помацати)
Одним словом поки що найбільше схоляюсь до 208). Ну раз вже клас нижче, то хочу і комлектацію кращу. Одним словом , тільки ХДи 1.6 і клімат обовязково.
Як виявляється таких експонатів на ріа теж не дуже багато. Буквально 2 і то не в Києві.
Одночасно, коли моніторив 208й, то вже дослідив і 308. Це звичайно і нший рівень.
Недивлячись на недоліки-ідеальний.
Так от тепер ближче до теми. Як Ви порадите, чи варто (сильно напрягатись в плані бюджеті) розглядати 308 (теж 1.6 ХДи) Яка реальна ціна живого , офіційного (на ріа буквально кілька варіантів таких в районі 13) ?
Чи спокійно підібрати собі 208 в рамках свого бюджети і не паритись?
Чи велика між ними різниця в плані комфорту їзди, не враховуючи розміри інтерєру/багажу?
Авто планується мінімум на три роки(можливо і більше) Поки нас двоє. Можливо з наступного року буде в планах третій член сімі..
Режим ізди-дім/робота/супермаркет в межах Києва. І поіздки приблизно один раз в місяць до Львова.
Буду вдячний за рекомендаціі :?
Petro Incognito
Прохожий 
Страна: Greece (gr)

Re: 208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Сообщение IRBIS 28 мар 2018, 15:23

Petro Incognito
по днепровскому 308 вопросов много. я бы не смотрел в сторону данного авто. А уж тем более ехать туда тратить время и деньги.
IRBIS
Старожил 
Страна: Ukraine (ua)

Сообщение slotracer 29 мар 2018, 09:49

В соседней теме продается Re: Продам Peugeot 308 SW T9 1.6 hdi ALLURE МКПП
Как по мне цена хорошая.
slotracer
Знаток 

Сообщение zuh 29 мар 2018, 12:31

Так там 15200$. У ТС бюджет другой, вроде :popcorn;
zuh
Завсегдатай 

Сообщение Petro Incognito 30 мар 2018, 07:57

zuhАга)
Та й хочу я хетчбек, взагалі починав з 208))
Petro Incognito
Прохожий 
Страна: Greece (gr)

Сообщение AleksML 12 апр 2018, 13:01

Я сам випадково взяв 308swII - вже мав на руках підтвердження з банку на Логан МСВ. А зайшов в салон пежо, на наступний день повернувся потестдрайвити - і все, запав. Перший дизель, не відчуваю жодного дискомфорту. І як автоматична коробка працює подобається. Тільки треба прилаштуватись самому.

На щось вмовляти не можу, але раджу ще подивитись на 2008. І, якщо темпи доходу дозволяють, можна взяти в салоні в кредит.

В будь якому випадку - удачі й задоволення від вибору.
Multi multa nemo omnia novit.
AleksML
Прохожий 

Пред.

Вернуться в Сравниваем и обсуждаем модели PEUGEOT и CITROEN vs Конкуренты