Загрузка..

Peugeot 508 GT, SW

Peugeot 508 GT, SW

Сообщение omms13 14 ноя 2018, 16:25

Доброго дня усім!
Нещодавно (вересень 2018) придбав Peugeot 508 GT, 2011 рік, універсал. На момен покупки пробіг 164000 км. Авто із Німеччини,із розмитненням.
Це мій третій автомобіль, але вперше вирішив поділитися враженнями. По першу, це перше авто такого класу. А по друге, пригоди вже також були, і певно більше ніж з попердніми автами разом узятими. Продовжу в повідомленнях, щоб не робити великою шапку.
omms13
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Peugeot 508 GT, SW

Сообщение omms13 09 янв 2019, 08:47

Доброго всім дня!
Отже, на спідометрі 179000 км. На цій відмітці сказився склоочисник - не реагує на управління, живе своїм життям, працює постійно, склоомивач не включається, після викл автомобіля - щітки працюють далі. Допомагає лише зняття клеми з акумулятора. Після приєднання все починається знову. Трапилося це все по закону бутерброда - 05 січня в 16:00, тобто в суботу перед Різдвяними святами :o Звісно, вже всі СТО і електрики думками колядували (а дехто і не думками)). На наступний день все раптово виправилося, двірники, склоомивач - все запрацювало, корректно цілий день. Вирішив їхати колядувати на власному авто (попередньо домовився позичити інший), проїхав 30 км за місто і все знову сказилося, ще навіть гірше - періодично щітки наштовхуються одна на одну. В такому режимі проїхав 400 км., в більшості часу права щітка залипла внизу, а ліва у верхньому положенні смикалася на 1/4 свого шляху, зрозуміло що і око ліве в мене вже почало смикатися )))
Займаюся пошуками електрика, в мене в місті це досить болюче питання. Якогось дива майже всі СТО сьогодні (9-го січня) ще відпочивають.
Відпишуся, як вирішу проблему. Можливо в когось таке траплялося, поділіться досвідом вирішення.
Последний раз редактировалось omms13 09 янв 2019, 08:49, всего редактировалось 1 раз.
omms13
Прохожий 

Сообщение Admin 09 янв 2019, 13:08

Твоим моторам пришёл конец .Замена двух мотров сразу. Покупать нужно только новые , бу это кот в мешке.
9816172780 CITROEN/PEUGEOT Мотор левого стеклоочистителя
9816172680 CITROEN/PEUGEOT Мотор стеклоочистителя правый
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение omms13 16 янв 2019, 21:01

Взнавши ціни на ці моторчики був, м'ягко кажучи, в ступорі... Не знаю що там собі ПСА надумало, але так не має бути, враховуючи, що це типова біда в 508 та С5 (взнав це на російських форумах), орієнтовно час смерті 160-180 тис. км.
Б/У коштують 250 юсд лівий (ведучий) та 230 юсд правий. Звісно, Б/У купувати це лотерея, оскільки пожити вони можуть не набагато більше. Нові навіть не взнавав ціни, оскільки не збираюся 10 % вартості авто (саме стільки, навскидку, вони мають коштувати враховуючи ціни на БУ) платити за двірники.
Озброєвшись таким рішенням вирушив на пошуки майстра, який би взявся за ремонт. До слова скажу, що на рос. форумах взнав, що їх там вже давно ремонтують, ціна питання 50-70 юсд. В нас же на просторах мережі не найшов жодного подібного випадку. Телефонні продзвони електриків нічого не дали, ніхто не хоче братися. Звертався до хлопців, що ремонтують ПК, від них я взнав, що поремонтувати можна що завгодно, але вони не мають необхідного обладнання для діагностики поломки.
Наступне рішення було їхати по всим відомим і невідомим електрикам в надії натрапити на азартну людину, кому просто буде цікаво розібратися з цим. Азартних людей серед електриків малувато :lol: :lol: :lol: Я так зрозумів, що основна спеціалізаця 90% електриків - скрутити пробіг, а ті хто робить це якісно (щоб не можна було вичислити реал пробіг) той рахується супер майстром.
Десь на другому десятку майстрів мені нарешті пощастило, одна людина після довгої проповіді про французів (ну знаєте: "царь звєрєй, йолка..." і т.д.) сказав що поремонтує, хоча цього ще не робив і черга 3-4 дні.
Так як увійшов в азарт, то вирішив не зупинятися і ще пошукати. Бінго! Слідуючий електрик відразу зрозумів чому я до нього приїхав по відсутності двірників на лобовому склі 8-) На його рахунку вже декілька 508-х з такою бідою. Думати немає що ;)
Після свят також черга, вільне місце в кінці наступного тижня. З мене моторчики і автомобіль на день, з нього ремонт. За ціну навіть не запитав, проте до 100 юсд терпить. По результатам відпишу.
Последний раз редактировалось omms13 16 янв 2019, 21:02, всего редактировалось 1 раз.
omms13
Прохожий 

Сообщение omms13 30 янв 2019, 16:58

І так, пройшло два тижні і лише сьогодні маю вже робочі двірники.
На домовлений час електрик мене не прийняв, і взагалі якось "морозитися" почав, а згодом перестав відповідати на дзвінки. Зрозумів, що тут я і приїхав... Відновив пошуки електрика, найшов людину, що зголосилася взятися за ремонт, попередив, що ще не робив. Вийшов просто втрачений день, по ходу він навіть їх не розбирав (були вже зняті до нього).
Вирішив купувати БУ, на нашому ринку не знайшов, на МотоАлегро (фірма-прокладка, що з Аллегро возить), пара двірників виходить 9000грн, гарантія 5 днів в Україні . Якщо в Польщі на Алегро купувати, то 5000 грн. Побачивши таку різницю швидко найшов знайомих в Польщі які зголосилися купити і передати автобусом, на все про все ще +500 грн... І в цей момент пролунав дзвінок і я ледь не впав із стільця - дзвонив "перший" електрик, той що "морозився" 8-) Він був готовий мене прийняти :D Відремонтовано було все за один день, як і обіцяв.
Що було? А була спадкова, від 407-го, хвороба - систематичне попадання води в лівий моторчик, як сказав майстер (тепер я можу його так величати) судячи із зовнішніх ознак це тривало довгий час. Все почистив, щось ще там попаяв і посадив корпус на герметик. З правим повторили те ж саме, за винятком ремонту. Все про все 100$. Мене це цілком влаштувало.
Висновок: відповідально розчищати від заледенінь весь простір під склом, я цього не робив і там завжди був айсберг. Вода в твердому стані перекриває водовідводи, а тала вода знаходить собі дорогу не відведеними для цього конструкторами місцями. Для перестраховки потрібно зняти моторчики (дуже легко знімаються, 10 - 15 хв) і пройти слабкі місця герметиком.
А в кого трапиться вже така прикрість - звертайтеся, порекомендую майстра, який вміє поладити, м. Рівне.
На наступному тижні знову довга поїздка, в автомобілі впевнений, покатаємося 8-)
Последний раз редактировалось omms13 30 янв 2019, 17:41, всего редактировалось 1 раз.
omms13
Прохожий 

Сообщение Пыжде(Д) 01 фев 2019, 07:49

omms13, прочитав твою эпопею с моторами, вчера снял свои. Вскрыл только правый. Все сухо, но первые следы грязи внутри уже есть . Правда у меня 30 тыс км пробег, хоть авто и 11 года. Для профилактики добавлю термопасты и пройду герметиком по контуру. Тут лучше перебздеть чем...
PEUGEOT 508 2.0HDI Allure AKПП, 2011г.
Пыжде(Д)
Пешеход 

Сообщение Васюня 02 фев 2019, 20:55

Складно рассказываешь (с)
Дякую за відгук і цікавий досвід (маю теж пригнаний ГТ універсал). Найкращі побажання. friends
Васюня
Прохожий 

Сообщение omms13 10 окт 2019, 16:56

Доброго дня усім! Короткий звіт.
Маю на спідометрі вже 203 000. Всі мої плани полетіли шкереберть - планував продавати на 200 000, проте дуже вже авто припало до душі ))) Промоніторивши ринок, дійшов висновку, що подібного класу авто з меншим пробігом придбати навряд вийде, а на менший клас переходити не маю бажання ))) Вирішив ще рік поїздити, тим більше що було замінено ходову (все, за винятком амортизаторів) на 198000. Все разом склало приблизно 10к юах.
Знову вилізла проблема з моторчиками двірників. Конкретно з правим. Поломка вже суто механічна, вирішив замінити на БУ. Обійшлося в 3800 грн.
Загалом, за період останнього мого звіту нічого не трапилося, лише змінив трубку якусь на кондиціонері бо лопла рідна. Ну і заправив фріон. Не рахую це за проблему взагалі.
При слідуючій заміні масла (через 8к км) буде заміна тормозних дисків та колодок.
Последний раз редактировалось omms13 10 окт 2019, 16:58, всего редактировалось 1 раз.
omms13
Прохожий 

Пред.

Вернуться в 508