Загрузка..

Ти кто такой? Давай, до свидания!

Новости, жалобы, предложения по работе форума и сайта Пежо - Ситроен.

Ти кто такой? Давай, до свидания!

Сообщение yur43 06 июл 2012, 08:44

Вирішив написати, як я бачу два останніх своїх попередження.
Переписуюсь в мабуть двох десятках цікавих мені форумів. Жодного разу правил форуму не читав, але мене рідко звинувачували в порушенні етикету спілкування.
Є загальнолюдські норми. Вони стосуються вживання ненормативної лексики, хамства, розмір і колір шрифта, ображання інших, флуду (безпредметного базікання).
І от на цьому форумі мене вперше за останні п'ять років звинуватили в надмірному цитуванні. Але як я можу виділити адресата мого запитання, і висловлювання які мене зацікавили? Зазвичай це робиться коротким цитуванням яке стосується ключового питання, що я й застосовував. Але обидва рази адмін підтирав ті три-чотири слова і виставляв жовту карточку.
Я вже не в тому віці, що б переживати за недосконалість організації десь в когось. Але може буде корисно обсудити публічно це питання, і ліквідувати конфлікт?
Якщо адміністрація переживає за кількість букв в темах, то включіть в правила ту кількість яка буде допустимою при цитуванні, наприклад 10 букв в сумі. Тоді буде зрозуміло, що порушив об'єктивні правила. А так поки що, відчуття описані в заголовку теми.
..якщо адміністрації дійсно цікава думка форумчан по цьому питанню, пропоную включити голосовалку на тему "чи правильно були поставлені зауваження ніку "yur43"?" з відповідями "правильно", "не правильно".
yur43
Ученик 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Ти кто такой? Давай, до свидания!

Сообщение pegonak 06 июл 2012, 10:44

Delfi,
ти не послідовний. Я отримував попередження за коротке цитування посту не те що не останнього, а задовго раніше написаного, на іншій сторінці. А ти в своєму пості пишеш, що коротке цитування - "и не простыня и все понятно". А по факту за нього видаєш попередження! - кагбе не чесно.
Приберіть з інтерфейсу кнопку "цитувати", не провокуйте учасників форуму на порушення =)

І приберіть, будь ласка, підпис під моїм аватаром.
Последний раз редактировалось pegonak 06 июл 2012, 10:46, всего редактировалось 1 раз.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение vadim-61 06 июл 2012, 10:46

Потеряли Юрика :cry: по глупому.Может дать еще один шанс с 4 желтой картой?
vadim-61
Фанат 

Сообщение Алексей Соловьёв 06 июл 2012, 10:51

Я утром только смотрел ролик с Тимати - Давай,до свидания ;) А тут такой прикол ;) БАН scare3
Слушаю Просто Ради.О 104.6 FM - Шоколадный батончик с музыкальной начинкой.
Изображение
Алексей Соловьёв
Главный по Николаеву 

Сообщение pegonak 06 июл 2012, 10:51

Або, як варіант, можна замість цитат зробити секції-спойлери, тоді
Скрытый текст:
простиней не буде

але, якщо справа у трафіку... Можна на мобільний клієнт не показувати цитати, якщо дозволяють налаштування форуму.
Боже великий, єдиний, нам Україну храни...

Борт-журнал
Не користуйтесь цитатами - пп.2.6
pegonak
МИСТЕР АВТОКЛУБА 2013 

Сообщение Admin 06 июл 2012, 11:28

Никаких поблажек никому не будет, если чел неадекватен и сознательно заявляет мне про дурацкие правила на которые он ложит, думаю, уместным будет с ним распрощаться навсегда.
Трололо, оставь свои идеи для себя, никто ничего менять не будет. Ты же почемуто на красный свет светофора не едешь, а тут пишешь разные глупости.
Тему можно считать закрытой, а кто будет создавать подобное, сразу улетает в баню за дестабилизацию форума!

[ Сообщение отправлено с мобильного устройcтва ]
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Пред.

Вернуться в Работа ресурса