Загрузка..

Пежо Эксперт, слабо греет печка

Модератор: pegonak

Пежо Эксперт, слабо греет печка

Сообщение славік 25 дек 2012, 19:57

Не знаю яка причина, може хтось допоможе.
В мене Пежо Експерт ,1,9 Д, сьогодні їздив до майстрів, поміняли радіатор пічки і термостат, а пічка як гріла слабо так і дальше не гріє добре, ледве тепле повітря йде. Прада термостат все таки був не робочий, бо до його заміни температура піднімалася не більше 80, а зараз 90, і ніби трохи тепліше в салоні, але не гарячо зовсім.
Хто знає в чому може бути ще причина? Може в заслонках?
славік
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: пічка слабо гріє

Сообщение Платонович 25 дек 2012, 20:37

Увы, пока не потеплеет так и будет или при длинной дороге дизель нагреется до рабочей температуры и будет в кабине "Ташкент" :)
Изображение
“Любіть Україну, або ідіть геть! Держава понад партії, нація понад класи”. Симон Петлюра.
Платонович
Клубный пользователь Клубный пользователь

Re: Пежо Эксперт, слабо греет печка

Сообщение Al-Chi 26 дек 2012, 07:44

якщо ти кажеш що двигун виходить на температуру 90, то цього повинно бути більш ніж достатньо для гарячого повітря в салоні.... у самого 1.9, то коли вийде на робочу температуру, то за хвилин так 10 в салоні жара, вище 2 швидкості практично ніколи включаю.. у тебе є можливість дістатися до радіатора пічки або патрубків??? спочатку треба вияснити, якої температури рідина приходить на пічку. якщо там все норм, треба шукати причину в самій пічці. може заслонка не до кінця відкривається? а може бути що роз'єднаний якийсь патрубок і повітря що нагнітає вентилятор йде мимо радіатора.... і ще одне, як справи з швидкістю поступання повітря?
Выдержка - единственный способ выжить в мире идиотов
Al-Chi
Мастер 

Re: Пежо Эксперт, слабо греет печка

Сообщение славік 29 дек 2012, 14:30

До пічки поступає тепло, трубки гарячі обидві пробував раніше і вже поміняв радіатор і термостатМашину залишив майстрам, сам був у відрядженні. Сказали по телефону , що поправили заслонку і стала краще гріти,( ..сказали вентилятор не давати на повну потужність, тоді краще гріє,але я щось не можу зрозуміти чому?, якщо на малих оборотах йде гаряче . а на більших чому ні????) - короче завтра буду пробувати прогрівати.

Додано через 1 хвилину 53 секунди:
Al-Chi писал(а):якщо ти кажеш що двигун виходить на температуру 90, то цього повинно бути більш ніж достатньо для гарячого повітря в салоні.... у самого 1.9, то коли вийде на робочу температуру, то за хвилин так 10 в салоні жара, вище 2 швидкості практично ніколи включаю.. у тебе є можливість дістатися до радіатора пічки або патрубків??? спочатку треба вияснити, якої температури рідина приходить на пічку. якщо там все норм, треба шукати причину в самій пічці. може заслонка не до кінця відкривається? а може бути що роз'єднаний якийсь патрубок і повітря що нагнітає вентилятор йде мимо радіатора.... і ще одне, як справи з швидкістю поступання повітря?

До пічки поступає тепло, трубки гарячі обидві пробував раніше і вже поміняв радіатор і термостатМашину залишив майстрам, сам був у відрядженні. Сказали по телефону , що поправили заслонку і стала краще гріти,( ..сказали вентилятор не давати на повну потужність, тоді краще гріє,але я щось не можу зрозуміти чому?, якщо на малих оборотах йде гаряче . а на більших чому ні????) - короче завтра буду пробувати прогрівати.

Додано через 2 хвилини 43 секунди:
"вище 2 швидкості практично ніколи включаю.".- що маєте на увазі?

Додано через 2 хвилини 52 секунди:
Al-Chi писал(а):якщо ти кажеш що двигун виходить на температуру 90, то цього повинно бути більш ніж достатньо для гарячого повітря в салоні.... у самого 1.9, то коли вийде на робочу температуру, то за хвилин так 10 в салоні жара, вище 2 швидкості практично ніколи включаю.. у тебе є можливість дістатися до радіатора пічки або патрубків??? спочатку треба вияснити, якої температури рідина приходить на пічку. якщо там все норм, треба шукати причину в самій пічці. може заслонка не до кінця відкривається? а може бути що роз'єднаний якийсь патрубок і повітря що нагнітає вентилятор йде мимо радіатора.... і ще одне, як справи з швидкістю поступання повітря?

і ще одне, як справи з швидкістю поступання повітря?- що саме на увазі маєте?
славік
Прохожий 

Вернуться в Система охлаждения,печка, кондиционер