Загрузка..

Вентелятор радіатора

Модератор: pegonak

вентелятор радіатора

Сообщение igor-ma 01 мар 2017, 19:42

яка причина включення в холодну погоду вентелятора охолодження радіатора після виключення мотора ( температура двигуна в нормі ) - пежо партнер 1.6 нді 2010 р.в.
Последний раз редактировалось igor-ma 01 мар 2017, 19:47, всего редактировалось 1 раз.
igor-ma
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Вентелятор радіатора

Сообщение толяшик 05 мар 2017, 18:58

Де він знаходиться? Ніби в термостаті, поправте якщо неправильно. І як його перевірити??? Пежо Партнер 1,6 2012 року
Дякую за відповідь
толяшик
Прохожий 

Сообщение IRBIS 05 мар 2017, 21:06

толяшик
Так, він в термостаті. думаю, можна поміряти опір та порівняти з номіналом, ну це як один з варіантів.
IRBIS
Старожил 

Сообщение толяшик 19 мар 2017, 10:03

ДТОЖ справний. Комп діагностика показала несправність ДТ наружної температури +80 С. Сам датчик відсутній, а його розєм біля АКБ (??????), а не в дзеркалі. Немає звязку з блоком ВSI. Сказав майстро, що може він вкл із-за тих 80 градусів, а може глюк після скручування спідометра ( на табло 150 тис, яким я не вірю). Сажевик є, не вирізали і програмно не глушили. Спробую засунути у фішку терморезистор на 2,5-3,0 кОм які відповідають 20-25 С, оскільки знайти датчик не можу....
толяшик
Прохожий 

Сообщение толяшик 21 мар 2017, 05:01

Проблема вирішена. Розібрав праве дзеркало, там були тільки дроти без самого датчика. Припаяв туди резистор на 4,7 кОм, по ельму дивлюся температура за бортом +8С і вентилятор більше не вкл!!!!!!!!! ура. хоча шо то за фішка біля акб?
толяшик
Прохожий 

Пред.

Вернуться в Система охлаждения,печка, кондиционер