Загрузка..

Вентелятор радіатора

Модератор: pegonak

вентелятор радіатора

Сообщение igor-ma 01 мар 2017, 19:42

яка причина включення в холодну погоду вентелятора охолодження радіатора після виключення мотора ( температура двигуна в нормі ) - пежо партнер 1.6 нді 2010 р.в.
Последний раз редактировалось igor-ma 01 мар 2017, 19:47, всего редактировалось 1 раз.
igor-ma
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Вентелятор радіатора

Сообщение marioserge 01 мар 2017, 21:32

Думаю, справа у рeлє вeнтилятора.
Рeлє має дві швидкості.
Скоріш за всe, пeрша нe працює. Тільки друга, яку чути.
Якщо так, то вжe й нe працюватимe.
Заміна рeлє вирішує питання.
Обов'язково придбати з кришкою/кожухом.
Іі/його відсутність й спричиняє вихід пристрой з ладу.
Іздити можна й з одною швидкістю, алe варто нe тягнути із заміною.
імхо, звичайно)
marioserge
Старожил 

Сообщение Bee 02 мар 2017, 07:38

После выключения двигателя помпа перестает качать охл. жидкость.
Может происходить локальное закипание жидкости в блоке или резкое повышение температуры, по разным причинам:
типа недостаточный уровень охл. жижи, движение с малой скоростью на высокой передаче, регенерация сажевого фильтра и т.д..
Термостат дает команду на включение венитлятора. Он работает минут 10 и выключается.
Если завести мотор минут через 5 после остановки, вентилятор может выключиться раньше.
--
Peugeot 308SW, 1.6 e-HDi, РКПП, 2013 г.в., STYLE
Bee
Знаток 

Сообщение yur 04 мар 2017, 08:28

igor-ma
Причина може бути досить банальна - ввімкнений кондиціонер/клімат, який до цього часу не спрацьовував через низьку температуру повітря.
Изображение
yur
Знаток 

Сообщение толяшик 04 мар 2017, 15:51

Та сама фігня, завів авто (на холодну) - через пару хвилин запускається вентилятор ( по моєму перша швидкість). Якщо увімкнути кондиціонер, карлсон починає крутитися відразу. Але, ніякої різниці на тахометрі не видно (нагрузки 0) і звичайно не холодить. Коли заглушиш авто, вентилятор крутиться дальше до зняття клеми з АКБ. Натискав золотнік на заправочній горловині трубки кондиціонера - пшика нема, хладогена певне 0. Так, як мені пояснили електрики, вентилятор на Пежо вкл у двох випадках: залипли контакти на реле вентилятора або не працює кондер. Реле я знімав, прозвонив тестером (див ЮТУБ), все клацає, контакти замикаються, термозапобіжник і пружина не пробиті, але між собою чомусь не звоняться (?????). Знімав фішку до і після реле, надягав їх потім назад - карлсон знов починав крутитися. Звідси виходить, що струм подається на реле навіть після глушіння двигуна(!!!!!!!) Єдині ліки - клема АКБ. Якось зачепив датчик тиску кондиціонера - вентилятор став!!!! Проте більше так не виходило(((( знімав-надівав ніх,,,,ра!!!!. Сьогодні купив датчик, спробую підкинуть - можливо мій датчик здох, фреона нема, кондер звичайно не працює і включає вентилятор( хоча ошибок нема на діагностиці).
Не знаю, хочеться взять молотка і в....ть по ньому шоб не крутив!!!!!!!!
Які будуть ідеї????
толяшик
Прохожий 

Сообщение толяшик 05 мар 2017, 12:27

Добавлю! Сьогодні замінив датчик тиску кондиціонера. Толку 0. Відкинув варіант його несправності. Сидів думав-гадав і от шо зробив: завів машину, орієнтовно за секунд 20-30 включається вентилятор. Глушу, він звичайно ж робить дальше..... Приїхав товариш, попили кави ( на місці, в гаражі ), пройшло трохи часу (хвилин 10-15) і він виключився. Знов завів двигун, заглушив і зняв з реле вентилятора фішку чотирьохконтактну управляючу. Карлсон замовк відразу. Виходить, що реле не залипає. Поміряв тестером ( хотів 1 і 3 та 2 і 3 контакти) напругу на фішці - вона була 2-3 12В, 1-3 7В, 1-4 не памятаю але також струм був. Може я неправильно шось міряю, але знаю шо із 4-х контактів в роботі 1-3 та 2-3. Тобто, яка б там не була напруга, вона є (!!!!!!) навіть після того як заглушив авто. Тобто ЕБУ дає команду замкнутися реле вентилятора після заводки і після глушіння двигуна ще деякий час. Кондиціонерні трубки нагадую пусті. Думаю, що некоректно працює датчик ОЖ?????? який ніби має два провода на приборку і два на ебу. Можливо чогось кидає на ебу якусь мікросекунду неправильну температуру (наприклад 150 градусів і караул бл,,ть охолодитися тра!!!) а на приборці показує правильну темп-ру. Це моя догадка, не знаю як перевірити цей датчик. Ще одне, заглушив машину то чую писк чогось ледь чутний. Це коли фішка з реле знята і не чути звуку карлсона. Через тих же 10-15 хв писк перестає пищати ( якби була надіта фішка то вентилятор перестав би в той час крутитися).
Маю ельм 327 ошибок нема, а як появляються то по других несправностях, хоча я не фахівець і не електрик.
толяшик
Прохожий 

Сообщение толяшик 05 мар 2017, 12:28

Тут є хтось живий?????? форумчани!!!!!!!!!!!!
толяшик
Прохожий 

Сообщение Bee 05 мар 2017, 14:19

Трохи чутний писк - то мабуть заслонка. Вона повинна пищати (гудіти) деякий час...
Якщо робота карлсона викликає підозри, треба на діагностику.
Последний раз редактировалось Bee 05 мар 2017, 14:21, всего редактировалось 1 раз.
--
Peugeot 308SW, 1.6 e-HDi, РКПП, 2013 г.в., STYLE
Bee
Знаток 

Сообщение толяшик 05 мар 2017, 15:49

Р1352 помилка
толяшик
Прохожий 

Сообщение IRBIS 05 мар 2017, 16:46

толяшик
Неисправный Датчик температуры ОЖ может тоже давать такие глюки.
IRBIS
Старожил 

След.

Вернуться в Система охлаждения,печка, кондиционер