Загрузка..

208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Модераторы: Куколка, pegonak

208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Сообщение Petro Incognito 20 мар 2018, 14:40

Всім привіт. Перебуваю в неспішному пошуку авто. Бюджет в районі 10к. Спочатку дивився в сторону гольфа 6го. Покуривши форуми стало ясно, що варті уваги 1.6 мпи(з прицілом на газ) або 1.6 тди. Через те що гідротрасформатор дуже рідкісний на нашому ринку, то палка. Пілся певного монітоиингу ринку, стало ясно шо живого в такому діапазоні найти буде важко (чи нереально). Або везти звідти з пробігами за 300 або тут шукати офіційний з історією з неясним пробігом і всіма випливаючими. Задумався про клас нижче. Поло, фієста і тут попав в кругозор 208. Навіть в салоні встиг посидіти, помацати)
Одним словом поки що найбільше схоляюсь до 208). Ну раз вже клас нижче, то хочу і комлектацію кращу. Одним словом , тільки ХДи 1.6 і клімат обовязково.
Як виявляється таких експонатів на ріа теж не дуже багато. Буквально 2 і то не в Києві.
Одночасно, коли моніторив 208й, то вже дослідив і 308. Це звичайно і нший рівень.
Недивлячись на недоліки-ідеальний.
Так от тепер ближче до теми. Як Ви порадите, чи варто (сильно напрягатись в плані бюджеті) розглядати 308 (теж 1.6 ХДи) Яка реальна ціна живого , офіційного (на ріа буквально кілька варіантів таких в районі 13) ?
Чи спокійно підібрати собі 208 в рамках свого бюджети і не паритись?
Чи велика між ними різниця в плані комфорту їзди, не враховуючи розміри інтерєру/багажу?
Авто планується мінімум на три роки(можливо і більше) Поки нас двоє. Можливо з наступного року буде в планах третій член сімі..
Режим ізди-дім/робота/супермаркет в межах Києва. І поіздки приблизно один раз в місяць до Львова.
Буду вдячний за рекомендаціі :?
Petro Incognito
Прохожий 
Страна: Greece (gr)

Re: 208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Сообщение slam 22 мар 2018, 12:48

Я размышляю на тему обновления авто. Так что если будет интерес на 308 хди 1,6 МКПП "Стайл" 115 тыс.пробег. 23 декабря 2013 г. , серебро, обращайтесь :oops: .
slam
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Сообщение 4igik 22 мар 2018, 13:24

Petro Incognito
208 не юзал и 308 хетч тоже, мне универсалы больше нравятся :unknown: тем более если планируете третьего члена семьи...
=========================================================
Если Россия не является частью решения проблемы, то она остается по-прежнему частью самой проблемы.
-------------------------------------------------------------------------------
Тарас
4igik
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение zuh 22 мар 2018, 13:58

Petro, если Вам не тесно за рулём, а супруге на переднем сиденье (в выдвинутом вперед состоянии - для возможности установки детского сиденья), то 208 форэвэ (с).
Или супруге сидеть за Вами сзади.
zuh
Завсегдатай 

Сообщение Petro Incognito 22 мар 2018, 18:25

slam
Напишіть в приват деталі. Я Вам писати не можу(потрібно 100 повідомлень)
Написав Вам на вашій стіні в Вашому профілі
Petro Incognito
Прохожий 

Сообщение g1915 22 мар 2018, 18:34

Якщо плануєте подорожувати- то я би дивився в сторону 308. Якщо зазвичай їздите в межах міста- мабуть теж би приглядався до 308 ))) Дуже хороший варіант С класу, дизельний двигун не вибагливий і доволі економний.
На вашому місці я би подумав над варіантом пригону з Німців чи Польщі, там вони починаються від 4к Є (Нетто).
g1915
Пешеход 

Сообщение Delfi 22 мар 2018, 20:11

g1915
А нетто брутто в чем разница + какова стоимость растаможки то? 1,6
Изображение
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Сообщение Petro Incognito 22 мар 2018, 20:26

g1915
208 це більше доступний компроміс (ну або мальенька ракетка). Будем дивитис, що скаже ринок. Мене дивує чому так мало 308 (Київ) на дорогах при такій ціні/комплектації..
На рахунок Європи. Ціна на Авто після 13х років майже зрівнялась з нашими. Різниця не дуже велика,ціни то на нові авто в нас і в них практично однакові, тай дизелі в Європі продають після 150-200т.км. з мутною історією часто(турецькі автохауси) На вскидку глянув на мобіле.де 308мі - від 9кЄ..)

Delfi
Нетто ціна без ПДВ. Якщо продає фірма, його можна повернути. На mobile.de часто ціна вказана брутто/нетто
Petro Incognito
Прохожий 

Сообщение slam 22 мар 2018, 21:54

Отписал на стене.
slam
Прохожий 

Сообщение Odessa_79 23 мар 2018, 06:30

4igik писал(а):ЕР6 классный мотор, но мозг в№ебет

определяющим фактором, тут в названии - "Ёп...." ;)
Odessa_79
Знаток 

Сообщение IRBIS 23 мар 2018, 07:02

Delfi
на таможню накинь 2 тыс. евро смело. Это при условии, что цена авто 4тыс. пройдет. Ну и транспортные расходы + страхофка или лафет + услуги.
Мне наш 5008 обошелся в 2.3 евро. Это полностью. Но ехал я сам, страховка была дейстующая и за дороги платил не я :)
IRBIS
Старожил 

Пред.След.

Вернуться в Сравниваем и обсуждаем модели PEUGEOT и CITROEN vs Конкуренты