Загрузка..

208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Модераторы: Куколка, pegonak

208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Сообщение Petro Incognito 20 мар 2018, 14:40

Всім привіт. Перебуваю в неспішному пошуку авто. Бюджет в районі 10к. Спочатку дивився в сторону гольфа 6го. Покуривши форуми стало ясно, що варті уваги 1.6 мпи(з прицілом на газ) або 1.6 тди. Через те що гідротрасформатор дуже рідкісний на нашому ринку, то палка. Пілся певного монітоиингу ринку, стало ясно шо живого в такому діапазоні найти буде важко (чи нереально). Або везти звідти з пробігами за 300 або тут шукати офіційний з історією з неясним пробігом і всіма випливаючими. Задумався про клас нижче. Поло, фієста і тут попав в кругозор 208. Навіть в салоні встиг посидіти, помацати)
Одним словом поки що найбільше схоляюсь до 208). Ну раз вже клас нижче, то хочу і комлектацію кращу. Одним словом , тільки ХДи 1.6 і клімат обовязково.
Як виявляється таких експонатів на ріа теж не дуже багато. Буквально 2 і то не в Києві.
Одночасно, коли моніторив 208й, то вже дослідив і 308. Це звичайно і нший рівень.
Недивлячись на недоліки-ідеальний.
Так от тепер ближче до теми. Як Ви порадите, чи варто (сильно напрягатись в плані бюджеті) розглядати 308 (теж 1.6 ХДи) Яка реальна ціна живого , офіційного (на ріа буквально кілька варіантів таких в районі 13) ?
Чи спокійно підібрати собі 208 в рамках свого бюджети і не паритись?
Чи велика між ними різниця в плані комфорту їзди, не враховуючи розміри інтерєру/багажу?
Авто планується мінімум на три роки(можливо і більше) Поки нас двоє. Можливо з наступного року буде в планах третій член сімі..
Режим ізди-дім/робота/супермаркет в межах Києва. І поіздки приблизно один раз в місяць до Львова.
Буду вдячний за рекомендаціі :?
Petro Incognito
Прохожий 
Страна: Greece (gr)

Re: 208 HDi (а може зразу 308?) поговорим?

Сообщение mgl 28 мар 2018, 04:45

Гольф нужно покупать новый. Тогда и до 100к проблем не будет! И дсг6 выходит на ура.
Такое авто я бы рассматривал к покупке только из салона. Как и любую ауди или шкоду.
Ваг группа может вынести мозги и деньги куда круче чем пса(поправочка кроме пса с мотором ep6).
Недавно чувака с тех станции подвозил... У него 206. Говорит, хорошая машина, но дорогая в обслуге :lol: Я чуть не заржал ему в лицо :D
mgl
Профессионал 
Страна: Ukraine (ua)

Сообщение Tom 28 мар 2018, 05:29

Не ну смотря с чем ровнять,
Допы у пежо безумные просто, ставил пластиковые расширители колесных арок от рейсталинга так по цене в разы дороже чем у рено дастер, хоя там и пластика больше )))
Для одних жизнь это поход в булочную, для других это кругосветное путешествие
Tom
Фанат 

Сообщение yara 28 мар 2018, 06:26

так мы ведь про гольфа за 18к с салона и говорим. И гарантия на него пару лет еще есть.
yara
Знаток 

Сообщение Petro Incognito 28 мар 2018, 07:01

Та класні ті гольфи, єдиний недолік вважаю тільки кондиціонер. Немає а вто світло і дощ? Я Вас прошу.. За таку ціну 2.0 тди дсг. Ауді теж дизельгейтні заіхали, вроді з півінічноі кореі. Аналогічні комплектаці, як в гольфа.

Кароче якшо по темі, запитав за 308й шо в Дніпрі стоіть, ссилку кидав на нього. Я своє враження склав, цікаво що Ви сна це скажет. І так дано:
1.Машина офіційна з салону.
2.По базі другий власник (перший володів місяць часу) продав другому, а от в другого два записи в МВС один придбання, другий заміна номерного знаку (при чому Дніпро як було так і лишилось) тобто другий власник при покупці і реєстаціі мав один номер, потім чомусь змінив на інший.
3.По тел сказали що в тех плані все в нормі, єдине що трісло вітрове (лобове) скло, так як в мороз включили обігрів...
4. В самому оголовшенні вказано, що передня оптика встановлена HELL. По фото видно лінзи, не такі як в аналогічних комплектаціях.

Сабж
https://auto.ria.com/uk/auto_peugeot_308_19173567.html
Petro Incognito
Прохожий 

Сообщение Admin 28 мар 2018, 07:46

Смело покупать дизельный бу 508 и получать удовольствие
Изображение
Изображение
Если я ошибусь, то вы меня молча поправьте.

Мой Борт Peugeot 508 GT 2.2 HDI Full
Renault Captur Limited Intense 1.2 TСe Full
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение 4igik 28 мар 2018, 07:56

лучше уже СВ смотреть. По месту в салоне комфортнее будет
Продам Peugeot 308 SW T9 1.6 hdi ALLURE МКПП
ну по днепровской машине, может именные или красивые цифры поставил.
Я стекло менял- коцка в районе подогрева была, пошла трещина зимой. А в 307 щербинище чуть выше и левее головы водителя- ниц не было, хотя именно щербинище.
Admin ну да, 508 шикарный вариант
Последний раз редактировалось 4igik 28 мар 2018, 08:01, всего редактировалось 2 раз(а).
=========================================================
Если Россия не является частью решения проблемы, то она остается по-прежнему частью самой проблемы.
-------------------------------------------------------------------------------
Тарас
4igik
Клубный пользователь Клубный пользователь

Сообщение Petro Incognito 28 мар 2018, 08:22

Та ні, такі каравани поки не хочу)
Компактний хеч
А от я думаю, чи не може це бути ознакою дтп в морду? Інші фари, скло з тріщиною, номер (побитий можливо спецом не відновляли а виготовили інший)?
Petro Incognito
Прохожий 

Сообщение slam 28 мар 2018, 08:56

Руль и ручка не выглядят на 45 тыс. пробега. Салон перетянутый тебя не смущает? Наклейка на момент посаженная на панели кнопок что закрывает? Комплектация бубен на железяках. Это фото продажа, т.е. клиент приехал и уехал, она не находиться на площадке. Мутная машина. Если еще и сервиски нет на таком пробеге, то забей сразу.
За такие деньги смотри с сторону ДС4 2,0 ХДИ.
slam
Прохожий 

Сообщение Petro Incognito 28 мар 2018, 12:49

slam

Я за сідушки тут і питав, не ясно з якоі вони комплектаціі. Наклейка це пєсєц повний)
Кароче мало в продажі 308(2). Ще катаються на них перші власники
Petro Incognito
Прохожий 

Сообщение slam 28 мар 2018, 13:19

Я не думаю что катаются)). Авто с 2013 г. слабо продаются, кроме элитки и коммерческой (представители). Соответственно и предложение по среднему сегменту скудное. Это касается не только Пежо. Много предложений лизинговых с Европы, там народ чаще меняет, хотя в основном это служебные авто с пробегами 200 тыс и 3-я годами контракта.
Последний раз редактировалось slam 28 мар 2018, 13:20, всего редактировалось 1 раз.
slam
Прохожий 

Пред.След.

Вернуться в Сравниваем и обсуждаем модели PEUGEOT и CITROEN vs Конкуренты