Загрузка..

ДТП. Потрібна порада

Обо всем, что касается страховки, кредита И ПДД
Правила форума
Правила размещение фотографий в разделе Юридическая практика!
Если Вы хотите разместить какую либо тему ил ответить в разделах Юридическая практика, и добавить фотографию, пользуйтесь radikal.ru , radikal.ua и imageshack.us или любыми другими доступными ресурсами, где можно уменьшить фотографию и сгенерировать ссылку, которую потом Вы копируете и вставляете в свое сообщение.Абсолютно все сообщения в разделах форума Юридическая практика, где будут выложены фотографии через наш форум (Добавить вложения) , эти объявления и посты будут удалены!!!

ДТП. Потрібна порада

Сообщение Мах 07 окт 2019, 16:38

перше ДТП :/

дуже коротка хронологія: сонце, сухо, 2 полоси, трафіка мало, плавно відтормозився, зупинився, 2-3 секунди, удар в *опу, пиж попробував запхатися під рендж-ровер, і відкотився назад; ззаду старий гольф

в результаті - розбита фара, тріснула решітка радіатора, зім"ятий капот, поламані і втиснуті всередину радіатори, само собою, шо 2 бампери також тріснули і погнуло вихлопні

машина не на ходу (через радіатори) прийшла людина з страхової, шоб оцінити збитки, пофоткали поверхнево і дали мені завдання зняти фари, 2 бампери, радіатори і тд, одним словом, всі елементи під якими ше можуть бути якісь пошкодження для подальшої оцінки вартості ремонту.

Хто бував в подібних неприємних ситуаціях? це дійсно самому треба знімати все, чи сміло викликати евакуатор, везти машину на сервіс, і нехай там розбирають і потім збивати з страхової суму за розборку?
Мах
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: ДТП. Потрібна порада

Сообщение Odessa_79 07 окт 2019, 16:58

в моих случаях сама страховая компания договаривалась про дефектовку, мне нужно было только приехать, в нужное время и место. оплата ложилась на страховую компанию.
Odessa_79
Знаток 

Сообщение Мах 07 окт 2019, 17:13

дякую, буду тоді виясняти.
А ше питання по оцьому:

Odessa_79

хто оприділяв нужное время и место? Бо я хочу їхати на офіційний сервіс пежо, а страховщики мені пропонують свій сервіс
Мах
Прохожий 

Сообщение Odessa_79 07 окт 2019, 17:25

Мах

тут есть нюансы, в моих случаях - все было прописано в КАСКО. а если у вас нет КАСКО, а только ОСАГО, то нужно выяснять со стороной виновника, что у него прописано (например дополнительная ответственность.... страховая сумма....), и что есть в вашем ОСАГО, как правило - несколько эвакуаторов там бывает...
и если у вас только ОСАГО, лучше найдите и посоветуйтесь с юристом по ДТП

Пы.Сы, страховые компании, как правило, ремонтируют на профильном СТО, никакие "гаражи" их не интересуют.
а время оговаривалось по тел.в удобное для всех участников...
Последний раз редактировалось Odessa_79 07 окт 2019, 17:26, всего редактировалось 1 раз.
Odessa_79
Знаток 

Сообщение v.dubin 08 окт 2019, 10:14

Мах
не мороч собі голову.
машину на евакуатор - і на ІЛТУ на Городоцьку - кажи страховикам нехай викликають незалежного експерта.
на сервісі хлопці розберуть тобі все і опишуть кожний болтик і з’днання по цінам ОФ сервіса. Тоді нез.експерт дасть тобі висновок і прораховану суму.

P.S. я чотири роки назад мав теж ДТП, коли страхова назвала суму в 15тис грн за ремонт, я запросив нез.експерта, загнав машину на ІЛТУ (тоді ще на Хлібній вони були) і дали оціночний рахунок більш як на 100 тис грн.
Тоді страхова виплатила під 50 тис мені готівкою.
Последний раз редактировалось v.dubin 08 окт 2019, 10:16, всего редактировалось 1 раз.
v.dubin
Водитель 

Сообщение Мах 08 окт 2019, 10:29

v.dubin
дякую дуже, так і зроблю, бо в мене шось занадто багато нервів йде на то все :wall:

ше явно суди будуть за різницю в сумі між тим, шо запропонує страхова і виставить ІЛТА
Мах
Прохожий 

Сообщение v.dubin 08 окт 2019, 10:54

Мах
страхова запропонує однозначно менше. Тому зразу й проси незалежного експерта і повний огляд на ІЛТІ.
Дадуть норм суму - замовляй з Алегро запчастини і все))
v.dubin
Водитель 

Сообщение Мах 08 окт 2019, 13:52

v.dubin
а незалежного експерта просити в страхової, шо має виплатити гроші, правильно?
бо вони мені надали експерта, але я сумніваюся, шо він незалежний..)
Мах
Прохожий 

Сообщение v.dubin 09 окт 2019, 06:47

Мах
тут впринципі два варіанти:
- почекати поки їх експерт зробить оцінку стану і ремонту і дасть оцінку і тоді сказати їм що ти не згідний і попросити надати незалежного експерта. Вони здається базуються на вул.Окружній в жовтій будівлі.
- або зразу ж просити незалежного експерта.

Можна пробувати щоб їхня людина це оцінювала, але щоб на сервісі заглянули в кожний елемент який потребує заміни. Можливо і та сума, яку вони озвучать тебе влаштує :)
v.dubin
Водитель 

Сообщение Мах 09 окт 2019, 09:02

v.dubin
дякую ше раз :)
бо навіть не мав до кого звернутися, шоб адекватно прояснили ситуацію, відпишусь тут, коли все закінчиться
Мах
Прохожий 

Вернуться в Юридическая практика