Загрузка..

Прибори не працюють, двигун тарахкотить

Модератор: pegonak

Прибори не працюють, двигун тарахкотить

Сообщение славік 29 июн 2012, 07:35

Хто може підказати таку проблему: Місяця два назад почали скакати стрілки датчика температури і тахометра і тут же двигун змінював звук-тарахкотів,цокотів і тяга пропадала? ,через якийсь час прибори ставали на місце і мотор нормально працював.
Зараз вже взагалі не можу завести, а як заведу ,двигун працює так ,як тоді коли скакали прибори - тарахкотить,цокотить і тяги не має?, і окрім цього всього ще й не працює датчик накалу свічей на панелі...Може в когось щось подібне було?
Вже три сервіси обїхав, сьогодні їду в ще один-не знаю що там скажуть....
славік
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Прибори не працюють, двигун тарахкотить

Сообщение Admin 01 июл 2012, 07:49

Чтоб кто-то , что-то мог более менее грамотно подсказать, напиши какая машина, год, какой мотор, а не просто выволи кучу слов с вопросами не понятно про что!
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение Al-Chi 01 июл 2012, 11:05

в мене була така проблема. в тебе двигун мабуть 1.9 DW8???
перший раз допомогло зняти-одягти клеми на ЕБУ двигуна. проблема зникла.... потім через якийсь час знов з'явилася. перший варіант не допоміг. познімали і почистили контакти на реле свічок накалу, ЕБУ, ще одного реле біля акума, ніби пройшло. але часом буває. виключиш-включиш запалювання, допоможе.
загалом, де собака зарита не знайшов. там ніби в системі передпускового підігріву свічок накалу є три реле, але де те третє не знаю, можливо десь в салоні... я грішу саме на реле, бо якби був обрив проводу, то проблема не зникала...
щоб завести двигун: візьми силовий кабель і напряму накали свічки від "+" акума до контактного провода свічок. тримай секунд 3-5 (якщо тонкий дріт, буде різко грітися, обережно)
якщо вирішиш проблему, відпишись. бачу така халепа багато в кого буває...
Выдержка - единственный способ выжить в мире идиотов
Al-Chi
Мастер 

Сообщение славік 01 июл 2012, 18:23

Вибачаюсь , що не вказав деталі (думав автоматом показує авто, рік і т.д): пежо експерт 2003,двигун - 1,9 простий дизель.
Проблему в пятницю вирішили- на ЕБУ згорів діод, попалися хороші спеціалісти за 1,5 години поміняли і все стало на місце ,двигун нормально запрацював,заводиться,усі прибори показують, окрім температури охолодження двигуна.Просив щоб подивилися датчики температури то на моторі перевірили все нолрамльно , а в панель залазити не захотіли ( черга за мною стояла і напевно їм не хотілося знімати панель...) порадили поїхати на шрот і там перевірити-так ніби простіше і швидше-не знаю , але датчик треба зробити.
Заплатив 220грн.

Al-Chi

Вибачаюсь , що не вказав деталі (думав автоматом показує авто, рік і т.д): пежо експерт 2003,двигун - 1,9 простий дизель.
Проблему в пятницю вирішили- на ЕБУ згорів діод, попалися хороші спеціалісти за 1,5 години поміняли і все стало на місце ,двигун нормально запрацював,заводиться,усі прибори показують, окрім температури охолодження двигуна.Просив щоб подивилися датчики температури то на моторі перевірили, все нормально , а в панель залазити не захотіли ( черга за мною стояла і напевно їм не хотілося знімати панель...) порадили поїхати на шрот і там перевірити - так ніби простіше і швидше-не знаю , але датчик треба зробити.
Заплатив 220грн.
славік
Прохожий 

Вернуться в Электрика,оптика