Загрузка..

Проблема с блоком BSI Citroen Berlingo

Модератор: pegonak

Проблема с блоком BSI Citroen Berlingo

Сообщение bodyam 06 дек 2012, 21:36

Привіт. У мене сталася проблема з блоком 9657999680 BSI SIEMENS E01-00 HG. Якимось чином в ньому було близько 30 грам води :? може хтось зможе пояснити це. Ця вода частково пошкодила плату і резистори, конденсатори та ін.. Маю питання, чи підійде інший блок типу цього http://razborka.com.ua/spare/107401. Зовні він ідентичний, лише не знаю чи по цифрах маркування підходить. Якщо не підходить по маркуванню, то чи можна його перепрошити?
bodyam
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Проблема с блоком BSI Citroen Berlingo

Сообщение Admin 06 дек 2012, 21:38

bodyam, видно у тебя сига стоит и провода идущие в моторный отсек проходят не герметично через уплотнитель в районе дренажа, вот от этого бывают проблемы. Не спеши его менять, найди электрика, может реанимируют его.
Admin
Администратор Администратор
Страна: France (fr)

Сообщение bodyam 06 дек 2012, 22:11

якраз сигналку поставив 2-3 тижні тому, і мабуть ті провода таки проходять саме в районі дренажу.. блін, от майстер.. і водичка по дротику стікала собі, потім текла по тому дротику що прикріплений на фішці і попадала на контакти БіеСАй і там собі накопичувалась.. мені якраз той самий майстер і розбирався сьогодні і розкручував той блок і не признався зараза, що то через його провину натекла вода.. і що тепер йому пред"явити? як довести, може провести експеримент, налити водички і дивитись як вона по проводці потрапить до блоку.. ? от сучий син.. а ще говорив що він може сісти попаяти те все діло, але не дає гарантії, що то щось змінить..
тай мабуть треба таки замінити то БіЕсАй блок, хіба хтось може дати покататись свій, поки відремонтую поламаний, бо це мабуть займе трохи часу та коштів..
от зараза, пригадую минулого тижня в четвер повертаючись зі Львова додому, саме падав дощ і я включив щітки, то в першому режимі вони чогось почали працювати на швидкості другого, потім я виключив їх, а вони продовжували працювати, падав доволі сильний дощик і такі глюки спотсерігались протягом всієї дороги додому, хв 20-30.. на другий день все було добре. І аж до неділі, ввечері при переїзді з одного села в друге, вже було примерзло трошки, то запрацювали самовільно щітки, то включались то виключались, і в понеділок зранку теж ті кляті щітки не давали мені спокою, мусів вимкнути їх витягнувши запобіжник.. холєра, намайстрував
Последний раз редактировалось bodyam 06 дек 2012, 22:17, всего редактировалось 1 раз.
bodyam
Прохожий 

Сообщение Admin 06 дек 2012, 22:20

bodyam, я знаю эти проблемы, если электрик, баран, то он обязательно допустит ошибку и герметиком не замажет отверстия, а потом первый дождь зальет бси.Езжай к этим электрикам и :sekas: пусть хоботятся с бси, это их бок.
Admin

Сообщение bodyam 06 дек 2012, 22:37

дякую, дуже дякую, друже.. а то я ламав собі голову, яким чином могла туди потрапити вода. перебирав різні варіанти, але всі були якісь не логічні, принаймні неймовірні.. а тут все дійсно логічно просто. і почались проблеми власне після встановлення сигналки. а ще не хотів він (майстер) ставити її, мовляв сигналка гавно і т.п. я йому поснюю що мені для ЦЗ, щоб ключом дверки не відкривати. От він поспіхом і накрутив, що навіть не встигав прикріпити сирену, бо вже ніч підпирала, а про герметик і мова не йшла. А так як моя машинка стоїть на дворі, то за ті дні що дощило, водичка і назбиралась. Піпець.. Що ж робити із неробочим БіеСаЙ, куда, кому толковому щоб справно зробив, на совість, щоб гроші не на вітер? Чи краще придбати інший блок і перепрошити його.. ладно, буду розглядати можливі варіанти. Ще раз велике спасибі friends :drinks:
bodyam
Прохожий 

Сообщение Admin 06 дек 2012, 22:42

Новый блок не меньше 4000 грн, если не больше. Ищи толкового электрика по пежо и ситроенам, спроси в оф сервисе.
Admin

Сообщение bodyam 06 дек 2012, 23:09

а як щодо б/у, наприклад того що я в посиланні показував?? 170 грн - це прийнятна вартість :)
і мабуть тут треба толкового паяльщика-електроніка, щоб перепаяти всі ті дрібні деталі, котрі погоріли через замикання... де б то їх у Львові знайти, треба на радіоринок їхати.
bodyam
Прохожий 

Сообщение Admin 06 дек 2012, 23:20

bodyam, дело в том, что вси прописывается под каждый авто индивидуально и по этому его поставить в другой авто, это хз что получится, только развечто как донора деталей использовать. Перезвони нашему электрику Толе, он работает и живет в Киеве, может он что посоветует, может у него и бси найдется новый или новой почтой отправишь свой убитый, а он его попробует восстановить, но это мои мысли, а ты лучше ему перезвони и пообщайся ;)

Вот!
52 Клубный Авто электрик по Пежо и Ситроенам в Киеве
Диагностика, ремонт любой сложности и установка дополнительного оборудования на peugeot - citroen
Выезд на место поломки или установки!

Предъявителям Клубных карт скидка до 30%
067 235 42 74 - Анатолий

Многие наши одноклубники уже его знают как специалиста, а если Вы еще не знаете, запишите его номер, он Вам пригодится! good
Admin

Сообщение bodyam 06 дек 2012, 23:29

Admin

а можна мені клубну карточку :oops: friends
bodyam
Прохожий 

Сообщение Admin 06 дек 2012, 23:36

Немного не по теме:
Для того ,чтоб стать Клубным пользователем ( полноценный член клуба), нужно:
1. Ответить на все вопросы по списку
Условия вступления в Клубные пользователи PСА и прислать на указанный имеил.
2. Сделать едино разового взнос для вступления в Клуб - 310грн
После этого Вы сможете получить клубную карту(приехав на встречу клуба или мы Вам ее вышлем почтой)
Карта Клубного Пользователя не имеет срока ограничения её действия! Клубная Карта дает возможность:
обслуживаться у партнеров со скидками, поменять статус на форуме на Клубные пользователи PСА и будет открыт доступ в закрытую - Клубная ветка, а также возможность принимать и участвовать в партнерских программах.
при этом вы получите комплект:
Карта , клубные наклейки и клубные визитки.

В любом варианте - вступите или нет, мы Вам можем Бесплатно выслать клубные наклейки.
Будут вопросы, пишите
Admin

След.

Вернуться в Электрика,оптика