Загрузка..

Ремонт шлейфа панели приборов Peugeot Expert

Модератор: pegonak

Ремонт шлейфа панели приборов Peugeot Expert

Сообщение П@лич 04 июл 2012, 16:03

Доброго дня усім! Вирішив поділитися набутими знаннями які отримав при ремонті шлейфу приборної панелі...
Все почалося з бажання розібрати приборку для того щоб замінити лампи підсвітки, бо спідометра та тахометра вночі вже не бачив. Відкрутивши шість шурупів, а потім ще шість, помінявши лампочки без ніяких труднощів, набув азарту розкручувати далі - згадав що раніше пригав показник рівня палива. Все йшло як по маслу, аж тут... при від'єднанні плати відчув як щось відірвалося! Так, це був шлейф позника пробігу! Відразу подумав скільки коштує нова приборка. Посидівши хвилин десять, покрутивши в руках приборку вирішив поки їздити так.
Через декілька днів розмовляв з одним із спеціалістів в області радіелектроніки. Його вердикт був невтішним:- Дуже клопітка робота!!! Займає кучу часу!!! Незнаю навіть хто візьметься за таке... Мене це не втішило. Подався за вирішеням проблеми в "глобальну мережу". Знайшов. Власник Мерседес відремонтував таку проблему. В голові відразу закрутилася фраза:-"А Вам слабо?"
При повторному розбиранны приборки зрозумів як правильно її розбирати:
IMG_4041.JPG

1. Відкручуємо всі шурупи які видно;
2.Спочатку знімаємо скло;
3.Потім знімаємо планку з датчиками, обережно підваживши кожен датчик для того щоб вийшли контакти з посадки.
4.Після чого обережно виводимо дисплеї термометра та показника пробігу з зацепів.
5.Знімаємо задню кришку.
Ось вона... проблема. Ну до справи! Для роботи знадобиться: медичний зажим(використовую при риболовлі), супер клей, сірники, лезо, різінка для грошей, швейна голка.
Попередньо протерши розчиником контакти плати та шлейфу та зачистивши залишки заводського клею лезом, намагався як найточніше попасти шлейфом на контакти плати. Після точного попадання на контакти прижимаю шлейф зажимом через сірник(вирізаний на ширину шлейфу) до плати але контакти залишаю піднятими.
IMG_4031.JPG

Намазую все клейом, з другої сторони від контактів, для того щоб шлейф взагалі тримався, приблизно як мазалось на заводі. І тут головне витримка! Чекаємо поки клей повністю висохне.
За допомогою швейної голки переконався що клей повністю закристалізувався, приступив до наступного.
IMG_4037.JPG

Піднявши контакти з допомогою різінки ще раз зачищаю, є вірогідність попадання клею.
І тут, наступає самай цікавий момент... Час "Ч"! В голові крутится розмова з радіоелектронщиком... Пролітають в уяві фотографії побачені в інтернеті, викладені братами по нещастю... Ну, фінішна пряма!
-Зажим! -Сірник! Прижима-а-а-аємо... Клеє-є-є-ємо... Видихаємо! Вроді воно.
IMG_4039.JPG

Сірник залишається на платі на довго... І знову чекаємо до повного висихання клєю.
Збираємо все назад до кучі, вроді і лишніх шурупів не залишилось,- дивно?
Встановлюемо приборку на ато... ключ в замок запалення... поворот ключом... і-і-і... scare3 scare3 scare3 ПРАЦЮЄ!!!!
IMG_4042.JPG

Думаю що комусь допоможе моя стаття.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
П@лич
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Ремонт шлейфа панели приборов Peugeot Expert

Сообщение Delfi 04 июл 2012, 16:32

Какой клей использовал??
А в целом молодец good good Отличная тема
Изображение
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Сообщение П@лич 05 июл 2012, 06:30

Клей використовував супер момент, але мені показалося що він трішки довго сохне.
П@лич
Прохожий 

Сообщение Al-Chi 05 июл 2012, 06:37

Молодець, класна тема!!! good Думаю стане в нагоді при аналогічних роботах ;)
це звичайний клей чи "металізований"??? в нас такий на авторинку пропонують за 70-80грн за маленький тюбик
п.с. який в тебе експерт (рік, двигун)???
Выдержка - единственный способ выжить в мире идиотов
Al-Chi
Мастер 

Сообщение Delfi 05 июл 2012, 06:57

П@лич
Нюю супер глуе конечно гут - но не любит он перепадов температур - может есть смысл сверху доукрепить еще каким то клеем? Или на токопроводящий посадить??!
Изображение
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Сообщение П@лич 05 июл 2012, 07:11

Al-Chi писал(а):п.с. який в тебе експерт (рік, двигун)???

Експерт 2004р. 2.0 HDI.
Клей звичайни, за 5грн. Токопроводящий клей не використовував через те що, контакти як волосинки а контактол рідкий, і його не можливо покласти так на контакт щоб не замкнути сусідній.
Последний раз редактировалось П@лич 05 июл 2012, 07:20, всего редактировалось 1 раз.
П@лич
Прохожий 

Вернуться в Электрика,оптика