Загрузка..

Сдох АКБ на пежо 308

Модератор: pegonak

Сдох АКБ на пежо 308

Сообщение CHST 19 сен 2011, 05:37

Всем привет, седня не завелся пыжик, сдохла акб
хочу подзарядить, в сервисе сказали за минус взять с уши за которые двигатель вытаскивают, а не с болта как в инструкции.
кто сталкивался подскажите, как лучше?
CHST
Прохожий 
Страна: Russia (ru)

Re: Сдох АКБ на пежо 308

Сообщение g1915 21 мар 2021, 18:10

Підніму тему, на 9 році життя схоже що накрився і мій Fiamm 70ah 720a, вольтметр показує 12.18В, але приборка мертва, тільки двірники раз змахнули і все :(
Пробував зняти, але не маю в господарстві подовжувача тріщотки щоб зняти болт на мінус, і сам болт мені не дуже подобається, його можна ззаді потиснути і він ніби на 0.5см переміщується вперед, але не прокручується (чи то французи недокрутили але вся клема би тоді рухалася, чи то така специфіка цього клемного з'єднання, фото з драйву:
Скрытый текст:
Изображение

Спробую підзарядити, але клієнт швидше мертвий ніж живий. У зв'язку з цим маю питання:
1. Що взяти на заміну? Наразі придивляюсь до FIAMM 6СТ-80 Titanium Pro (80ah 720a).
2. Наскільки критично робити заміну через Лексію у зв'язку з переходом від 70ah до 80ah? Якось до дилера нема великого бажання їхати (і не певен що вони знають де це змінювати)
Последний раз редактировалось g1915 21 мар 2021, 18:35, всего редактировалось 1 раз.
g1915
Ученик 
Страна: Ukraine (ua)

Сообщение IRBIS 21 мар 2021, 18:42

Робити не критично, але бажано, особливо якщо є блок зарядки (на АКБ). Це зробить будь хто в кого є Лексія. Може по місцю простіше знайти людину.
IRBIS
Мастер 

Сообщение g1915 28 мар 2021, 08:27

Блок зарядки є. Придбав Fiamm Titanium PRO L3 74P (74Ah / 680A). Так, трохи менший пусковий струм ніж в оригіналі (720>>680), але думаю має бути достатньо. Перепрошивати наразі не буду, буду слідкувати за напругою і в разі потреби заряджати.
g1915
Ученик 

Сообщение МОСК 23 июн 2021, 09:54

Планирую этим летом поменять аккум на Пежо 3008 1ген, кто подскажет какой фирмы лучше брать?
Exide EK700 Батарея аккумуляторная Exide Start-Stop AGM 12В 70Ач 760A(EN) R+ например такая норм?
МОСК
Пешеход 

Сообщение [email protected] 23 июн 2021, 18:02

Купив аналогічну за параметрами і ціною німецьку Варта;-)
Пс. Варта все-таки стала дорожче... 4700
Последний раз редактировалось [email protected] 23 июн 2021, 18:05, всего редактировалось 2 раз(а).
[email protected]
Пешеход 

Сообщение mgl. 23 июн 2021, 18:23

[email protected]
В современном мире не так все однозначно :)
Exide тоже далеко не шарашкина контора
mgl.
Фанат 

Пред.

Вернуться в Электрика,оптика