Загрузка..

Проблемы со штатной навигацией

Все что связано с музыкой и ее оформлением в авто, штатные и не только - мультимедиа и навигация

Модератор: pegonak

Проблемы со штатной навигацией

Сообщение Explorer 16 июл 2019, 19:52

Колєги, а проблеми з GPS ні у кого не виникали? Користуюся штатною навігацією дуже рідко, катаюсь, катаюсь, і помітив, що на головному екрані перестала відображатися висота над рівнем моря. Перемикаю на карту, і таки точно, визначає моє розташування у сусідній області)) Також помітив, що в налаштуваннях часу галочка "визначати час за GPS" стала не активна. Зробив скидання налаштуваннь. Вмикаю навігацію - тепер я десь в Іспанії :D Компас, судячи з усього, працює.
RNEG 50.03
Explorer
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Проблемы со штатной навигацией

Сообщение IRBIS 17 июл 2019, 11:32

Explorer
наскількі я розумію в тебе RNEG. Спробуй вимкнути сінхронізацію часу по GPS (не впевнений, що допоможе), бо не так давно супутники переходили на інший формат і всі старі GPS наві мали збої по даті і часу, можливо це вплинуло на роботу. В тебе які карти стоять зараз?
IRBIS
Мастер 

Сообщение Explorer 17 июл 2019, 17:09

IRBIS, так, RNEG. Галочка "синхронізація" взагалі не активна, але ще раз гляну. Дату і час одразу поправив, як тільки виявив збій у роботі GPS, здається, навіть рік не той був встановлений. Карти стоять якісь адаптовані від BMW, не знайшов ніде офіційних.
Explorer
Прохожий 

Сообщение IRBIS 17 июл 2019, 18:09

Карти адаптовані від БМВ я пробував в якості експеременту - фігня. В моїй місцевості працювали не коректно, хоча деталізація норм.
Ось офіційні 2018-2
https://drive.google.com/file/d/1zyaFOF ... K1Qo-/view
IRBIS
Мастер 

Сообщение Explorer 17 июл 2019, 20:52

Дякую, спробую. Хоча, не думаю, що справа у картах. GPS ресивер мав би працювати і без них для визначення поточної висоти і синхронізації годинника. Синхронізація годинника таки не активна. Може спробувати ще клему зняти?
Explorer
Прохожий 

Сообщение Explorer 21 июл 2019, 09:36

Нові карти не допомогли. Але виявив цікаву штуку, яка, на мою думку, і є коренем проблеми. Зайшов у приховані налаштування, а там дата та час не збігається з тими, що я встановив. От тільки змінити там нічого не можу. Очевидно, треба чимось підключатися до бортової системи.

Изображение
Explorer
Прохожий 

Вернуться в ПыжеСитроЗвук, Мультимедиа, Штатная навигация