Загрузка..

Допоможіть Алісі

Помощь, Взаимопомощь, Благотворительные акции, Помощь детским домам.

Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 23 апр 2014, 14:20

INVITATION OF ZAYTZENKO ALISA - 10.04.2013.jpg
Изображение 1143.jpg
Дорогі брати і сестри. Звертається до Вас мати Заїченко Аліси Іванівни,дочка інвалід з дитинства 1гр.А,діагноз ДЦП. Сама найважча форма. Вона не може нічого ні ручками ні ножками, сидить у інвалідному візку тільки привязана ременем, говорити їй теж дуже важко. Переносить важкі страждання дуже її все болить,всю викручує, не може спати тому що всі кісточки болять. Але при цьому Вона ніколи не нарікає на свою долю, говорить,що людям буває гірше.Вона в нас дуже духовна людина, дуже любить Бога і людей. Говорить, що якщо я не можу допомагати бідним людям фізично, то я молюся за них і вірю що Бог чує мої молитви.Нам батькам дуже важко дивитися, все своє життя, на страждання дитини, знаючи що ми нічим не можемо допомогти.Ми уже не молоді люди, пенсіонери, теж хворі, нам дуже важко здійснювати догляд за дитиною. Ми молимось і просимо Бога щоб Бог дав , щоб наша донечка могла хоть хліба кусочок взяти своїми ручками і зїсти.Ми ж як і всі люди не вічні. І що буде з ношою дитиною. Нещодавно у нас зявилася надія. Ми дізналися від людей, може сам Бог послав нам цих людей. Вони лікувались в Ізраїлі в клініці професора Васильева. Там їм дуже допомогли їм стало набагато краще. Вони і нам порадили звернутись. Ми переслали історію хвороби Аліси і всі медичні документи. Там їх розглянули і сповістили нам що можуть Алісі ефективно допомогти. Тут посилали документи і ще хворі на ДЦП, але їм на жаль сказали що допомогти не можуть.Нам прислали виклик на лікування, та на превеликий жаль таких грошей у нас немає. Ми маємо дуже велику надію що Господь Бог допоможе хоть трішки зменшити страждання нашої донечки.Дорогі брати і сестри, з великою білью в серці стоячи на колінах прошу і у Вас допомоги здійснити нашу мрію і надію поїхати на лікування. Нехай Господь Бог допомагає і оберігає всіх Вас. Наш рахунок карта ПриватБанку №5168757238609624 Заїченко Раїса Василівна.тел:0967635142 .адр: Заїченко Раїса Василівна вул. Котовського31.с.Нижчий-Ольчедаїв, Могилів-Подільського р-ну, Вінницької обл. 24013
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 07 июн 2016, 06:14

Христос Воскрес! Дорогі брати і сестри ми в який раз хочемо подякувати Вам за щедру матеріальну і молитовну допомогу. Особливо Вам Вячеслав Васильович,нехай Господь обдаровує Вас всіма благами цього світу, що Ви що місяця не забуваєте про нашу донечку. Завдяки Вам всім ми спокійно можемо лікувати Алісу поки тут в нас в Україні. А раніше ми і цього не могли зробити тому, що пенсії дуже маленькі. Недавно ми приїхали з Києва лікувались в інституті проблем болю, Алісочці стало краще не так все болить ночою може спати, лікарі рекомендують санаторне лікування її воно дуже потрібне.
Але ми всетаки надіємось на Ізраїльське лікування воно набагато ефективніше. нам, ще залишилося зібрати 7 200євро.
Нехай Вас Господь оберігає і благословляє дорогі наші брати і сестри. З низьким укліном батьки Аліси.
Наш номер телефона 0967635142. Наша картка приватБанка 5168757292341189.
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 14 авг 2016, 17:46

Дорогі брати і сестри з 7 червня по 14 серпня Ви нам надіслали 2800гривень. Ми дуже вдячні Вам за Вашу щедрість, за гроші які Ви з нами ділетесь, за Ваші молитви, Ви дуже нас підтримуєте не даєте втратити надію на видуження,або хочби покращення здоровя нашій донечці. Ми кожну копійочку зберігаємо, щоб поїхати в Ізраїль пролікувати Алісу. Але поки нема грошей то ми вимушені лікуватись в Києві в клініці Берсенева. Тому, що дуже все болить дитину.
Дорогі брати і сестри, ми молимось за всіх Вас за мир в Україні і, щоб нікому не приходилось просити грошей, щоб полегшети страждання своїй дитині.
Низький уклін Вам. Батьки Аліси.
№ телефона 0967635142. № карточки ПриватБанка5168 7572 9234 1189.
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 18 сен 2016, 20:16

Дорогі брати і сестри! Ми в який раз хочемо подякувати Вам, що Ви не залишаєте нас на одинці з нашим горем,нашими хворобами бо ми батьки не молоді і теж хворі.Ми особливо дуже дякуємо і низько кланяємось дорогому нашому Вячиславу Васильовичу за щедру не одноразову допомогу, і ще Котик Татьяні. Ми з Аліскою 19 вересня їдемо в Київ на лікування в клініку лікаря Берсенева тому, що Аліску все болить, .Кроме цього лікуваня ми проходимо різні масажі,багато прймаємо ліків,це така хвороба,що постіно потрібно лікувати. Але завдяки Вам ми можемо полекшувати життя нашій донечці.
І надію не втрачаємо на лікування в Ізраєлі.
Ми молимось за Вас дорогі наші брати і сестри і низький батьківський уклін Вам.
Наш номер телефона 0967635142. карточка ПриватБанка № 5168 7572 9234 1189
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 13 окт 2016, 15:10

Дорогі брати і сестри!

Ми щиро дякуємо Вам за Ваші молитви, ми їх дуже відчуваємо. І, ще дякуємо за 400 гривень, які нам надіслала Котик Тетяна. Ми просим у Господа, щоб набагато більше він обдарував Вас дорога наша сестричко.

30 вересня ми повернулися з Києва, де лікувалися в клініці доктора Берсенева. У Аліси настало покращення, дитина може спокійно засинати і меньше просинатись від болю. Ми потратили багато грошей на лікування тому, що все подорожчало і ще багато ліків купили на цих півроку лікування дома. А після Покрови потрібно їхати лікувати зуби і ясна. Лікувати потрібно тільки під наркозом, а це для нас теж дуже великі гроші, але без цього лікування Аліска теж не може тому, що дуже болять зубки і ясна і оголяються коріння зубів.

Дякуючи Вам дорогі брати і сестри, що ми можемо лікувати донечку тут на Україні , але не втрачаємо надію на лікування в Ізраєлі. Нам прийшов лист з адміністрації клініки, що вони зробили знижку для Аліси. Але ми знову не можемо поїхати тому, що невистачає коштів.

Ми завжди молимось за Вас всіх!

Наш № телефона 0967635142

Наші картки ПриватБанка
Для гривні №5168 7572 9234 1189.
Для доларів №4149 4978 0596 2158.
Для євро №4149 4978 0596 2141.
Заїченко Раїса Василівна мама Аліси

a
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 09 ноя 2016, 17:05

Дорогі брати і сестри ми, щиро дякуємо Вам за Ваші молитви вони нам дуже допомагають, за Вашу матеріальну допомогу: Нам переслали, Котова Тетяна 400гривень,Чекменов Костянтин 150гривень, Дехтярова Людмила 500гривень, Єфімов Сергій 158гривень. Ми дуже вдячні Богові, що такі хороші люди є. Ми молимось за Вас і Ваших рідних, щоб у Вас все було добре.
На превеликий жаль ми, ще не пролікували зубки Алісі,тому, що дитина хворіла на гриб , а тепер стоїмо на черзі, тому, що тільки один лікар лікує під наркозом, нам назначили на 17 листопада. Ми дуже Вас просимо про молитву за нашу донечку Алісу. І хто зможе допоможіть матеріально, щоб хоть трІшки прожити Алісі без болі, а це для нас дуже дорого коштує.
Низький уклін вам дорогі наші брати і сестри.
Наш номер телефона: 0967635142.
Наш номер картки приватБанка: 5168 7572 9234 1189.
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 08 дек 2016, 17:00

Киев 009.jpg
Дорогі брати і сестри! Ми щиро дякуємо Вам за Ваше співчуття і підтримку і за молитви.Ви нам надіслали: 500+400гривень, за які ми Вам дуже вдячні.
Ми вже слава Богу пролікували зубки Алісі, хоть на трішки однієї проблеми стало меньше. А так як дитина сидяча то в неї ,ще багато супутніх захворювань і їх всі потрібно лікувати, а,щоб лікувати то потрібно мати гроші. Наших мінімальних пенсій не вистачає і нам даже на деякі ліки тому, що ми вже старі і теж хворі. Так як я не можу відійти ні на хвилинку від своєї донечки тому, що дитина не може ні ручками ні ніжками. Ми хочемо попробувати заробляти хоть якусь копійку не відходячи від дитини. Я навчилася вязати гачком ажурні платтячка , тунічки. Може хто захоче допомогти то нехай закаже нам ,щоб ми,щось звязали. А за ціну звязаного ми будемо говорити тільки скільки коштують матеріали, а за роботу хто скільки зможе то нехай заплатить.
З повагою батьки Алиси.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 21 янв 2017, 16:31

Дорогі брати і сестри, ми щиро вітаємо Вас з такими чудовими святами.Нехай Новонароджений Ісус дарує всім людям мир, віру,надію і Божу любов.
Ми знову вирішили звернутися до Вас за допомогою. Ми зрозуміли, що в Ізраїль ми не зможемо поїхати тому, що такі гроші зкасти ми не зможемо.Тепер ми змушені лікуватися в Києві в клініці доктора Берсенева.Тому,що дитина переносилть дуже сильні болі їй дуже важко один день прожити, днеом всю викручує, ночою спати не може, дуже болять ручки ,ніжки, спинка. А на лікування і проїзд і проживання нам потрібно біля 12 тисяч гривень, а, ще закупити ліки які теж дуже дорого коштують: Ніцетіл в Україні коштує 100євро нам потрібно на пів року 4 упаковки, Склеро гран,Ліцетил,Тенотел,Неврохетель, Гліцесед,Ноофен, Семокс, Дибазол,Троумель, Нуклео,Лидоклоир,Супростил, Ваклорен. І ці всі ліки теж не дешево коштують.Щоб всі закупити теж коштують десь біля 8 тисяч гривень. А ми з наших пенсій ніяк не можемо купити тому,що тато Аліси дуже хворий теж потрібно багато ліків.
Дорогі брати і сестри дуже просимо допоможіть чим хто зможе.А ми будемо молитись, щоб наш Господь допомагав Вам,щоб Ви всі жили здорові і в достатку.
Низький уклін Вам . Батьки Аліси.
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Допоможіть Алісі

Сообщение alisazaichenko 14 фев 2017, 10:18

Дорогі брати і сестри! Ми дуже хочемо подякувати Вам за Ваші щедрі серця, молитви і матеріальну допомогу. Ви нам надіслали з 23 січня по 10 лютого 3018 гривень, ми вже купили одну упаковку Ніцетілу і,ще потрібно дві і, ще багато інших припаратів, щоб пройти один курс лікування в клініці Берсенева.
Ми віримо, що Господь наш милосердний, і ніколи нікого не залишає на одинці зі своєм горем, завжди посилає добрих людей.І ми вцьому багато разів переконались.
Низький уклін Вам дорогі брати і сестри. Ми молимось і просимо у Бога,щоб дарував Вам мир, віру і благополуччя.
З повагою батьки Аліси.
Наш номер телефона:0967635142.
Наша картка ПриватБанка5168757292341189.
Аватара пользователя
alisazaichenko
Прохожий 
Пол: Женский
Страна: Ukraine (ua)
 

Пред.


Вернуться в Помощь и Благотворительность

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: CommonCrawl [Bot] и гости: 1Peugeot ( Пежо ) - Citroen ( Ситроен ) автоклуб, форум, новости, ремонт, помощь и встречи клуба

x

#{title}

#{text}