Загрузка..

Озонатор-активатор палива.

Все про бензонасосы, форсунки и газовое оборудование.

Модератор: pegonak

Озонатор-активатор палива.

Сообщение chechen698 07 июн 2015, 18:02

Всім привіт,поставив минулого тижня в вівторок озонатор активатор палива,який споживає 4 А,обіцяють 20% економії +приріст потужності+всі попутні блага від роботи приладу.Спочатку налаштувався на електролізер(водень),сказали ,що на мою не підходить і запропунували цей девайс вітчизняного виробництва на умовах-місяць експлуатації, не сподобалося повертають гроші.Проіхав 110 км по місту і 150км по трасі.Що відчув.Поки що не багато.Однозначно збільшилася тяга( як переводив свій тюнінгбокс на 4-ту потужність),сер"йозну еластичність двигуна(тягне з холостих на будь якій передачі ),пропала димність ,з вихлопної не чути попереднього характерного запаху і тепер він зовсім інший і не такий "ароматний".2 роки тому,коли поставив тюнінгбокс звук роботи паливної став гучнішим,то тепер звук роботи став тихішим і м"ягкішим.По економії поки що невтішно десь біля 5-ти %,в канторі сказали ,що переважно падає після 1000-1500 км пробігу.Якщо розхід впаде більше 10%,буду радий ,як слоник,бо все решта в роботі приладу влаштовує і подобається.Поки що десь так. Проїду трохи більше,поділюся тут ще новими враженнями,які б вони не були.І ще одна штука цікава- плавали холості деколи,деколи їхала ,то не дуже,з ранку з першого разу не хотіла заводитися.Сьогодні зауважив ,що холості стали стабільними і монотонними,до міста вернувся без провалів і плаваючих холостих,надіюся що так буде і надалі.
chechen698
Прохожий 
Страна: Ukraine (ua)

Re: Озонатор-активатор палива.

Сообщение Delfi 07 июн 2015, 18:50

chechen698
5 штук за 500 грн ?
Изображение
Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Delfi
Администратор Администратор
Страна: Somalia (so)

Сообщение Delfi 07 июн 2015, 18:56

Не 5500 это много

За 100 баксов могу продать - в ODB разъем вставляется и еще +10-19% мощности дает!
Покажи фото своего девайса
Изображение
Delfi

Сообщение chechen698 07 июн 2015, 18:59

Ну что ж,другой реакции я и не ждал.Прикалывайтесь и злорадствуйте,я буду и дальше комфортно и экономно ,получая огромное наслаждение от проделанного мною тюнинга эксплуатировать свою машинку.
chechen698
Прохожий 

Сообщение chechen698 07 июн 2015, 19:02

Завтра зроблю фотосесію всіх підкапотних штучок,і попробую виложити.
chechen698
Прохожий 

Сообщение Delfi 07 июн 2015, 19:04

chechen698
Да подожди кто прикалывается

Я просто сам думаю над таким тюнингом нор реально 5500 сам понимаешь много
тут в Китае новые разработки есть к ОДБ подключаются - это говорят сейчас писк моды
Изображение
Delfi

Сообщение chechen698 07 июн 2015, 19:14

Що за штука.Поставив озонатор,бо кантора у Львові, сказали що розрахований на 10 000 годин роботи,дають гарантію на прилад 2 роки,дають місяць на тестування.
chechen698
Прохожий 

Сообщение chechen698 07 июн 2015, 19:56

5 500 не малі гроші,думаю ,що за 2 роки окупиться.Колись за тюнінгбокс я також виложив 230 євро,він вже окупився і я нітрішки не шкодую.
chechen698
Прохожий 

Сообщение Admin 07 июн 2015, 20:10

Как по мне, все эти штуки дрюки на дизельном авто , лишнее вкладывание в некуда.
chechen698
Самое главное, чтоб сам от этого кайф получал ;)
Admin
Страна: France (fr)

Сообщение Magic_Knight 07 июн 2015, 21:22

chechen698, я знаю средство, проверенное, примерно за эти деньги, которое позволяет экономить до 100% топлива. Называется - велосипед!
Все можно отремонтировать, если достаточно долго вертеть в руках...
Изображение
Magic_Knight
SUPERSTAR 

Сообщение Smorodinka 08 июн 2015, 15:04

chechen698
ты будешь в Киеве, заскакивай в гости ;) , у меня сколько всякого для тебя есть и гомогенизатор для переэтерификации, реальная экономия, структуризаторы всякие, кавитаторы, утилизатор тепла, нейтрализатор конденсата, по цене сговоримся, все сертифицированное, эффект 100%, а топливо продавать будешь :) за пару лет окупятся все эти технологии :)
Если к вам подойдет красивая девушка и скажет, что выполнит два любых желания, каким будет ваше второе желание?
Smorodinka
ВИЦЕ-МИСС АВТОКЛУБА 2013 

Пред.

Вернуться в Топливная система, газ, бензин, дизель