ЗАПРОШУЄМО ДО TELEGRAM-СПІЛЬНОТИ ПОЦІНЮВАЧИВ PSA В УКРАЇНІ! Перша в Україні дружня спільнота власників Peugeot, Citroën, DS та Opel чекає на вас у Telegram! Обговорюємо все: від вибору олії до тюнінгу двигуна, ділимося досвідом, знаходимо відповіді та просто любимо свої авто.
Чому варто приєднатися до нас у Telegram? Корисні поради від досвідчених власників. Миттєва допомога у зручному чаті. Нові друзі серед однодумців. Найсвіжіші новини про PSA. Долучайтесь до нашої Telegram-родини за посиланням: https://t.me/PSA_Group_UA
Станьте частиною спільноти прямо зараз!

На какой скорости записывать CD болванки для чейндера Пежо

Все що пов'язано з музикою та її оформленням в авто, штатні та не тільки – мультимедіа та навігація.

Модератор: pegonak

Аватар користувача
Elenran
Знаток
Повідомлень: 860
З нами з: 13 травня 2011, 11:52
Їжджу на:: Peugeot
Модель:: 307 new
Телефон: Блекбери
Звідки: Киев
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 39 разів
Стать:
Контактна інформація:

Re: На какой скорости записывать CD болванки для чейндера Пежо

Повідомлення Elenran »

Добавлю про RW болванки. Утверждение о том, что CD-аудио на RW диске имеет 90% шанс не прочитаться в обычной CD-крутилке кагбэ не из пальца высосано, а тоже проверено на своей шкуре многими людьми.
У меня музцентр к примеру, не читал RWхи, а CDплеер читал.....
О производителе - лучших болванок, чем Verbatim CD-R, я не встречал еще. ТДК - это если нет Вербатима :)

О скорости - я пишу до 16х, обычно на 8х. Это оптимальное сочетание скорости и надежности записи. Можно писать хоть на 52x, но толку, если не прочитаешь потом?

О качестве исходника - идеально, если это waw чистый свежерипнутый :) Далее - лослесс форматы, с них тоже хороший звук получается. Если свосем ничего нет - mp3 чем больше кбпс, тем лучше.

п.с. для любителей юсббоксов, двухдиновыхмедиацентров, и тылучшенепробовал. Мне нравиться CD аудио, и его звучание на штатной магнитоле, громкость которой редко поднимается выше 5ки (оужос, правда?), а посему ничего не скрипит и не дребезжит. 8-)

Добавлено спустя 1 минуту 33 секунды:
Abac99, для тебя лучше с RWшками не связываться, 99 год все-таки, может не прочитать.
Кошмарный сон Фрейда - фаллос Мёбиуса (с) 2:5036/51.10
Dimos
Прохожий
Повідомлень: 7
З нами з: 22 березня 2012, 14:23
Їжджу на:: Peugeot
Модель:: 307 break
Звідки: Минск
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Стать:

Re: На какой скорости записывать CD болванки для чейндера Пежо

Повідомлення Dimos »

У меня в 307 магнитола не мр3, поэтому пишу сд-шные болванки разных производителей из разных форматов. Записываю прогой Nero, в ней по умолчанию стоит скорость максимальная, никаких проблем не было.
Відповісти

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб приєднатися до обговорення

Ви повинні бути учасником, щоб опублікувати відповідь

Створити обліковий запис

Немає реєстрації? зареєструйтесь, щоб приєднатися до нашої спільноти
Учасники можуть створювати власні теми та підписуватись на них
Це безкоштовно і займе всього хвилину

Реєстрація

Увійти

Повернутись до “ПижеСітроЗвук, Мультимедіа, Штатна навігація”