Загрузка..

Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Задаем свои вопросы и получаем ответы специалистов Украинского представительства компании Peugeot

Модератор: Peugeot Ukraine

Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение lesin 27 ноя 2010, 18:28

Доброго дня!
Де можна отримати інформацію про додаткове обладнання, яке сертифіковане компанією Peugeot окрім дилерів. Вкажіть сайт або сайти де така інформація може міститися і чи така інформація буде на офіційному сайті Peugeot Україна.

Дякую.
Аватара пользователя
lesin
Фанат 
Пол: Мужской
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение lesin 10 мар 2011, 20:21

Щодо встановлення додаткового обладнання то звичайно є питання, однак в телефонній розмові мені сказали наступне:
"у разі встановлення будь якого обладнання на офіційному сервісі, такий сервіс несе гарантійну відповідальність за авто". Звичайно усну розмову нікуди не приклеїш, однак гарантійні зобов'язання розповсюджуються на безоплатне усунення дефектів виробника шляхом заміни дефектних деталей тощо (п. 6.2. договору купівлі-продажу). Таке формулювання аж ніяк не може застосовуватися на додаткове обладнання, яке власник хоче встановити на мою думку. Однак в сервісній книжці на сторінці зазначено, що у ремонті за гарантією буде відмовлено, якщо: в конструкцію автомобіля були внесені зміни або доповнення, які не ьули передбачені або дозволені компанією "Автомобілі Пежо" (охоронні системи, електронні прилади і аксесуари, переобладнання штатних світлових приладів і т.п.) або виконані без дотримання її технічних вимог.
На мою думку варто отримати письмові відповіді від представництва, які саме прилади чи аксесуари дозволені для встановлення або яким чином може відбутися їх встановлення без дотримання технічних вимог. В кожній спірній ситуації сторони повинні обґрунтувати свої вимоги.

Admin писал(а):К примеру, человек хочет установить громкую связь с конектом блютуз на Пежо, а родную пежо не предлагает для доустановке на сервисе, только при заказе нового в производство, а универсальные нельзя :shock: тогда возникает вопрос, а как быть :? если до установить родное нельзя и универсальное тоже. Дальше :!: страхуем авто, а страховая компания требует как минимум две сигналки, одна механическая, а другая электрическая с наличием датчиков как удара так и движения, а завод предлагает только одну и только с датчиком движения в салоне.Вопрос, что в этом случае делать :? если на авто с завода нет сигналки как у многих, которая стоит щас в производство 250 долларов, но если до установить ее после и она не совсем оригинал, но на сервисе Пежо, то ее цена за 500 долларов, а датчика удара в ней тоже нет, а он нужен, как тут быть?


Страховим достатньо імобілайзер та центральний замок, встановлюються на всі авто що перебувають на гарантії на даний час, а тому такі твердження є сумнівними бо я страхувався і для СК заводської сигналки було достатньо. Але тут треба поставити питання до людей які страхують авто по КАСКО - чим переживати, якщо ви застрахувалися і у разі настання страхового випадку відповідальність несе страхова компанія. Власник несе тільки моральні збитки. Можна мати сигналку супер-пупер. але вона не спасе тебе від якогось дауна. який тобі машини вдарить і втікне.

П.С.
я направив повторний запит на пошту Пежо, щоб надали мені відповідь щодо витратних матеріалів на ТО, адже гарантія на них не розповсюджується навіть, коли ви взяли машину тільки з салону. В сервісній книжці великими буквами в розділі ІІ та ІІІ пише "РЕКОМЕНДАЦІЇ", а отже не зобов'язує чітко дотримуватися. Є стандарт і нижче нього ми не опускаємося у витратних матеріалах, а отже використання інших матеріалів з такими самими властивостями або більше не дає підставу знімати авто з гарантії.
Аватара пользователя
lesin
Фанат 
Пол: Мужской
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение Admin 10 мар 2011, 20:32

По поводу страховки, наличия сигналок и тяжб при наступлении страхового случая ты не прав, так как еще ты не сталкивался с этим и лучше и не сталкиваться. В каждой страховой свои правила. Слушай, а чего ты вообще поднял это все и мучишь Пежо, если все у тебя так классно и зачем ты хотел еще одну сигналу ставить если тебе все страховая возместит в случае чего?

[ Сообщение отправлено с мобильного устройcтва ]
Аватара пользователя
Admin
Администратор Администратор
Пол: Мужской
Страна: France (fr)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение lesin 10 мар 2011, 20:42

страхові можна вибрати бо у нас слава Богу не має монополії Оранти.
Щодо додаткової сигналізації питання піднімалося бо все ж таки хочеться контролювати авто і дійсно є спірні питання із страховими, а спійманий порушник на гарячому уже не відвертеться від відповідальності або це буде важче зробити.

Мене більше цікавить додаткове обладнання, яке наприклад я буду купляти сам, а ставити його буде дилер, а також ТО і витратні матеріали на нього. Читаючи форум та переглядаючи ціна на ТО розумію, що в ОД не так все дешево, тому маю повне право вирішувати за скільки мені купляти матеріали і в кого, якщо вони повністю відповідають вимогам виробника. ІМХО

Якщо є монополіст, який не лишає вибору. то його необхідно більше зобов'язати нести відповідальність і знизити ціни, а то виходить, що купляйте у нас дорогі або дуже дорогі матеріали, але гарантії на них ми не даємо. Якось не логічно, чи не так? Тому варто поборотися поки є натхнення. Виграють усі хто є власниками пежо.

П.С. Разом і батька легше бити!

Додано через 16 годин 44 хвилини 12 секунд:
Новий запит
Доброго дня пане Валерій!

із суті наданих відповідей на мої питання та після прочитання договору купівлі-продажу у мене є маленькі уточнення відносно витратних матеріалів.

Як вбачається з Вашої відповіді 1 - "материалы должны быть приобретены в официальной дилерской сети, в противном случае дилер не может гарантировать качество проведённого ремонта/ТО(из-за наличие на рынке большого количества неоригинала сомнительного качества). В случае установки неоригинальных ЗЧ вся ответсвенность за возможные последствия ложится на дилера".

Однак згідно гарантійних умов, які є у Договорі купівлі-продажу, а також на офіційному сайті Пежо зазначено наступне,-
Гарантийные обязательства не распространяются:

на расходные материалы, связанные с проведением периодического технического обслуживания автомобиля
на общие работы по техническому обслуживанию автомобиля
на дозаправку кондиционера, долив масла и технических жидкостей
на чистки и смазки систем и механизмов
в случае негативных последствий, возникших по причине установки на автомобиль деталей и/или аксессуаров, или использования материалов не имеющих сертификата Производителя и т.д.
Отже, посилання Вами на той факт, що дилер несе відповідальність за витратні матеріали не відповідає договірним умовам між покупцем (власником авто) та продавцем (офіційним дилером), адже гарантія одразу на них "припиняється після їх встановлення". Тому прошу Вас ще раз уточнити відповідь на наступне питання, а саме:

Чи може власник авто Peugeot, яке перебуває на гарантії, при проходженні в офіційного дилера на сервісі планового технічного огляду надати рекомендовані Виробником (Peugeot) витратні матеріали, які ним куплені самостійно у виробника таких товарів в сервіс до дилера для їх встановлення, доливання на гарантійне авто.

Також варто зазначити, що згідно гарантійних умов (виділені кольором у цьому листі) Виробник сертифікує відповідні матеріали. Якщо це так, то прошу ознайомити мене з такими сертифікатами відповідності на матеріали з метою правильної експлуатації авто.

З повагою,


Відповідь на нього-

Уважаемый Олег,
Вы неправильно трактуете данные формулировки:
-имеется в виду, что работы, расходные материалы, смазки, жидкости и т.д. используемые при периодическом ТО не покрываются гарантией(т.е. являются платной услугой),
-при использовании оригинальных материалов при проведении ТО дилер несёт обязательства за качество проведёного ремонта и в случае возникновения каких-либо дефектов, возникших по вине завода-изготовителя, проводит бесплатный ремонт согласно условий гарантийной политики,
-в случае использования неоригинальных материалов, дилер не может нести гарантийных обязательств за возможные негативные последствия проведённого сервиса.


Цікаво получається, що гарантії по витратним матеріалам дилер не несе, але і надати свої матеріали власник не може)))
А як же загальні норми цивільного права де передбачено виконання робіт з метаріалів замовника :?:
Саме цікаве, що позиція Пежо України повністю заперечує існування норми п. 55 ПРАВИЛ
надання послуг з технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів затверджених наказом Міністерства транспорту України від 11 листопада 2002 р. N 792

Треба підключити наших співклубників із Білорусії та Росії, щоб направили аналогічні запити до їх дилерів.[/b]

Зробимо очну ставку між різними представництвами Пежо :idea:

продовження слідує ...
Последний раз редактировалось lesin 11 мар 2011, 13:42, всего редактировалось 3 раз(а).
Аватара пользователя
lesin
Фанат 
Пол: Мужской
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение peugevod 11 мар 2011, 14:48

lesin писал(а):Треба підключити наших співклубників із Білорусії та Росії, щоб направили аналогічні запити до їх дилерів.

Так в чем проблемы, сам напиши в те представительства, только по русски ;)
Изображение
Аватара пользователя
peugevod
Клубный пользователь Клубный пользователь
Пол: Мужской
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение romadone 11 мар 2011, 14:56

peugevod писал(а):Прочитав это , процентов 80 или 90 людей не купят пежо

...или просто пошлют гарантию подальше :lol:
308SW 1.6 HDi 120

Warning! IMHO only!
Аватара пользователя
romadone
Заслуженный ветеран клуба 
Пол: Мужской
Страна: Bulgaria (bg)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение peugevod 11 мар 2011, 15:04

romadone писал(а):
peugevod писал(а):Прочитав это , процентов 80 или 90 людей не купят пежо

...или просто пошлют гарантию подальше :lol:

Пежо это не тот бренд в котором можно забить на гарантию, пока она есть ее надо беречь и это видно по практике.
Изображение
Аватара пользователя
peugevod
Клубный пользователь Клубный пользователь
Пол: Мужской
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение Frosty 11 мар 2011, 18:26

Цікаво получається, що гарантії по витратним матеріалам дилер не несе, але і надати свої матеріали власник не може)))


Вроде же ясно сказали, что гарантия не покрывает работы и расходники, а дилер несет ответственность за их качество и последствия.

Свои дать можешь - вместе с отказом от гарантии.

Сертификаты, о которых ты говоришь и пежо отвечает, - это не те, что выдает страна Украина. Это внутренний документ пежо. Так что речь может идти о списке допов, позволенных к установке дилерами (или пежо). Пусть дадут копию документа.
и будут выстрелы сараи освещать,
разрывы стингеров настигнут всех виновных
так будет демократия шагать
во имя всех желающих свободы
Аватара пользователя
Frosty
Водитель 
Пол: Мужской
Страна: Ukraine (ua)
 

Re: Сертифікати відповідності на дод. обладнання

Сообщение romadone 11 мар 2011, 21:33

Немного не по теме: peugevod
может ты и прав, но я собираюсь именно так и сделать
кстати, интересно - с каким брендом "можно" забивать на гарантию? я такого не знаю :) проблемы есть у всех, а вот гарантия, как раз, в нашей стране - очень мифическое явление, имхо
Последний раз редактировалось romadone 11 мар 2011, 21:37, всего редактировалось 1 раз.
308SW 1.6 HDi 120

Warning! IMHO only!
Аватара пользователя
romadone
Заслуженный ветеран клуба 
Пол: Мужской
Страна: Bulgaria (bg)
 

Пред.


Вернуться в Вопросы к Peugeot Ukraine

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: CommonCrawl [Bot] и гости: 0Peugeot ( Пежо ) - Citroen ( Ситроен ) автоклуб, форум, новости, ремонт, помощь и встречи клуба

x

#{title}

#{text}