ЗАПРОШУЄМО ДО TELEGRAM-СПІЛЬНОТИ ПОЦІНЮВАЧИВ PSA В УКРАЇНІ! Перша в Україні дружня спільнота власників Peugeot, Citroën, DS та Opel чекає на вас у Telegram! Обговорюємо все: від вибору олії до тюнінгу двигуна, ділимося досвідом, знаходимо відповіді та просто любимо свої авто.
Чому варто приєднатися до нас у Telegram? Корисні поради від досвідчених власників. Миттєва допомога у зручному чаті. Нові друзі серед однодумців. Найсвіжіші новини про PSA. Долучайтесь до нашої Telegram-родини за посиланням: https://t.me/PSA_Group_UA
Станьте частиною спільноти прямо зараз!

307 2.0 АТ 2007 Entre

Аватар користувача
Entre
Клубный пользователь
Клубный пользователь
Повідомлень: 600
З нами з: 18 січня 2012, 14:46
Їжджу на:: Peugeot
Модель:: Partner, 307
Телефон: 0634563666
№ клубной карты: 000398
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 28 разів
Стать:
Контактна інформація:

307 2.0 АТ 2007 Entre

Повідомлення Entre »

У меня перед и зад Kayaba. Зад правда уже 90 тысяч прошёл. А на перед только поставил. Но сакс sucks с первых километров по сравнению с родными и теперь каябой. Каяба пока новая очень комфортная. Это имхо. Мне саксы возможно попались не качественные, или сделанные в России (где их делают?)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Зображення
Відповісти

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб приєднатися до обговорення

Ви повинні бути учасником, щоб опублікувати відповідь

Створити обліковий запис

Немає реєстрації? зареєструйтесь, щоб приєднатися до нашої спільноти
Учасники можуть створювати власні теми та підписуватись на них
Це безкоштовно і займе всього хвилину

Реєстрація

Увійти

Повернутись до “307”