ЗАПРОШУЄМО ДО TELEGRAM-СПІЛЬНОТИ ПОЦІНЮВАЧИВ PSA В УКРАЇНІ! Перша в Україні дружня спільнота власників Peugeot, Citroën, DS та Opel чекає на вас у Telegram! Обговорюємо все: від вибору олії до тюнінгу двигуна, ділимося досвідом, знаходимо відповіді та просто любимо свої авто.
Чому варто приєднатися до нас у Telegram? Корисні поради від досвідчених власників. Миттєва допомога у зручному чаті. Нові друзі серед однодумців. Найсвіжіші новини про PSA. Долучайтесь до нашої Telegram-родини за посиланням: https://t.me/PSA_Group_UA
Станьте частиною спільноти прямо зараз!

Металичиский хруст(затирание) при езде

Про все що пов'язано з ходовою та рульовим керуванням.

Модератор: pegonak

Аватар користувача
Delfi
Администратор
Администратор
Повідомлень: 11293
З нами з: 05 лютого 2009, 20:04
Їжджу на:: Peugeot
Модель:: 3008
№ клубной карты: 00123
Звідки: PSA
Дякував (ла): 691 раз
Подякували: 939 разів
Стать:
Контактна інформація:

Re: Металичиский хруст(затирание) при езде

Повідомлення Delfi »

Admin
хз хз может и фуфло попалось ибо родной отходил очень много. а тут на тебе.... + износ на приводном валу в месте посадки подшипника (пришлось по кругу по внутренней резбе приваривать (или покупать новій или бу приводной вал) посмотрим на сколько хватит (по сути нагрузок на подшипник а именно боковіх нет) то по идее должен держать :? :?
Зображення Если я тебе не нравлюсь...Застрелись...Я не исправлюсь..
Admin
Администратор
Администратор
Повідомлень: 37911
З нами з: 05 лютого 2009, 20:04
Їжджу на:: Інша марка
Модель:: 222
№ клубной карты: 000088
Звідки: КИЕВ
Дякував (ла): 291 раз
Подякували: 3042 рази
Стать:
Контактна інформація:

Re: Металичиский хруст(затирание) при езде

Повідомлення Admin »

Delfi писав:(по сути нагрузок на подшипник а именно боковіх нет)
Тебе так кажется что нет. По ямам ездишь, колеса редко балансируешь, вот и получи результат. Скажи спасибо, что подшипник ступицы еще цел.
RIVOLI2002
Прохожий
Повідомлень: 4
З нами з: 27 червня 2010, 13:14
Їжджу на:: Peugeot
Модель:: Partner
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Стать:

Re: Металичиский хруст(затирание) при езде

Повідомлення RIVOLI2002 »

У меня случилась такая же ппроблема, сначало загудел подшипник, заменил подшипник на польский, проходил он всего 1200 км, но не загудел а начал цыклически стучать, заменил на SNR на нем я проехал 250 км, началься такой же цыклический стук, подозрение на то что при замене подшипника погнули ступицу.
Відповісти

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб приєднатися до обговорення

Ви повинні бути учасником, щоб опублікувати відповідь

Створити обліковий запис

Немає реєстрації? зареєструйтесь, щоб приєднатися до нашої спільноти
Учасники можуть створювати власні теми та підписуватись на них
Це безкоштовно і займе всього хвилину

Реєстрація

Увійти

Повернутись до “Ходова, Рульове”