
Маю проблему. Я помітив, що як почав мити авто з воском, то лобове скло почало постійно "затиратися" двірниками. Тобто в дощик, коли двірники труть скло, на ньому утворюється тимчасовий наліт, котрий погіршує видимість. Часом наліт дуже легкий, а часом доволі значний і тримається пару секунд, а коли двірники махають часто, наприклад, коли дощ сильно ллє, то взагалі може не стигати зходити і дивишся наче через запітніле скло.
І я не можу збагнути, що погане, віск чи омивачка. Омивачка мені подобається, бо має приємний запах, гарну ціну і зручно купувати (у звичайному маркеті). Деякі інші пробував, то по заданим параметрам були гірші.
Хтось має подібну проблему чи може знає як побороти? Може можна чимось скло вимити чи натерти, щоб цього ефекту не було?
Дякую заздалегідь!